FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа кіно та телебачення (FAMU)

Школа кіно та телебачення (FAMU) є невід'ємною частиною Академії виконавських мистецтв, яка була заснована після Другої світової війни, в 1947 році. Це п'ята найстаріша школа кіно в світі. Його випускники включають багато впливових кінематографістів і сценаристів.

Дослідження в Famu = Кінознавство Написання академічних дисциплін

FAMU International має різноманітні програми англійською мовою, від одного до шеститижневих літніх семінарів до семестрових програм, організованих за кордоном, до однорічних програм на повну магістерську програму.

Кожна програма складається з різної частки практичних фільмів, навичок письма, пов'язаних з практичними процесами та навчальними дисциплінами, пов'язаними з аудіовізуальною сферою, з їхніми роздумами та методологіями. Кожна програма має різні умови для прийому.

Навчання в FAMU означає також провести своє життя в серці одного з найкрасивіших міст світу. Прага - чудове місце для студентського життя, сповнене культури і веселощів. Менш ніж за 5 годин від Відня / Берліна / Мюнхена / Будапешта та інших великих міст Центральної Європи.

Історія

1960-ті роки були, мабуть, самим блискучим періодом в історії як чеського кіно, так і FAMU. Студенти та викладачі пропонували найбільш прогресивні та складні ідеї до загального соціального дискурсу того часу.

Після окупації Чехословаччини в серпні 1968 р. Декілька професорів і випускників FAMU були змушені покинути країну, в тому числі і Милош Форман або Френк Даніель. Деякі з них сприяли розвитку кіномистецтва та індустрії у світі та відігравали значну роль у розвитку кіноіндустрії. Після падіння комунізму в Європі, FAMU зберегла свій статус національної кіношколи, але водночас відкрила свої ворота для іноземних студентів з усього світу.

FAMU є членом-засновником CILECT (Всесвітньої асоціації кіношкол), Європейської ліги інститутів мистецтв (ELIA) та Європейської асоціації кінематографічних та телевізійних шкіл GEECT. Роботи її випускників отримали багато нагород на міжнародних фестивалях і часто виступали спільно з вітчизняними телевізійними мережами і транслювалися по країні.

FAMU3

Розташування

Прага

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague

Address
FAMU International
Smetanovo nábřeží 2

11665 Прага, Прага, Чеська Республіка
Телефон
+420 234 244 311

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія