Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія і поточний фокус

Університету та історичного факультету почалася з заснування сільськогосподарського відділу Чеського технічного університету в Празі в 1906 році за указом імператора Франца Йосифа. Професор Stoklasa, провідною фігурою в сільськогосподарських науках в той час був призначений першим деканом.

Університет був створений в якості незалежного органу з урядовою постановою від 8 липня 1952 року. Факультет агрономії, як це було відомо в той час, був одним з трьох засновників факультетів в цьому новому університеті. З тих пір, факультет був основним центром освіти і підготовки фахівців, в основному для сільськогосподарських підприємств, науково-дослідних та державних адміністрацій.

Зовсім недавно, факультет розширив свою спрямованість, а в 2005 році змінила свою назву на факультет агробіології, продовольства і природних ресурсів (FAFNR). Ця зміна назви характеризує перехід від сільського господарства, перш за все освіти і наукових досліджень для більш широкої спрямованості, що включає знову виникаючих питань в галузі управління природними ресурсами і якістю харчових продуктів.

Сьогодні факультет агробіології, продовольства та природних ресурсів є сучасним і шановним навчальним і науковим закладом, який вміщує понад 4000 студентів і 300 співробітників, з сильною позицією у себе вдома і за кордоном.

Випускники факультету працюють в сільському господарстві, садівництві, тваринництві, захисту рослин, якості сільськогосподарської продукції, агропромислового комплексу, раціонального використання природних ресурсів, поводження з відходами, ландшафтної архітектури, розвитку сільських районів та інших областях, що мають важливе значення для народного господарства. Наші випускники знаходять роботу не тільки в якості менеджерів, але може працювати в державному управлінні, науково-дослідних і вищих навчальних закладів або як приватні підприємці.

Хто ми

З майже 4000 студентів і 300 співробітників, FAFNR є другим за величиною факультету в Чеському університеті природничих наук (ЧСУ) і найбільшого факультету з аналогічної спрямованості в Чеській Республіці, визнаним і шановним як вдома, так і за кордоном. Наші будівлі добре оснащені сучасним обладнанням і, через високого рівня безперервного технічного і особистісного розвитку факультету процвітав протягом своєї 110-річної традиції надання освіти і наукових досліджень в поле сільського господарства, продовольства та природних ресурсів.

Що ми пропонуємо

Ми забезпечуємо високу якість освіти в широкому діапазоні бакалавра, магістра та докторських програм. Ряд навчальних програм відключені ERed, які зосереджені на сільськогосподарської та плодоовочевої продукції, саду та ландшафтної архітектури, розведення домашніх тварин, раціональне використання природних ресурсів, харчових продуктів і харчування людини, і багато інших. Ми проводимо великі дослідження, що є необхідною умовою для акредитації наших програм ступеня і дозволяє високий рівень практичної підготовки за активної участі студентів. Ми підтримуємо тісну співпрацю з провідними виробниками галузі і постачальниками послуг, де ми реалізуємо результати прикладних досліджень і наші випускники можуть Fi-й зайнятості.

Наша довгострокова стратегія

Наша мета полягає в тому, щоб досягти досконалості і широке визнання в полях наших спеціалізацій. erefore, ми розміщуємо інвестиції зна косяка в технічну інфраструктуру. Ми виступаємо за постійне прагнення до поліпшення з і науково-методичне педагогічних катіонів qualifi наших співробітників, а також підтримувати високу якість результатів роботи, які можна порівняти з міжнародними стандартами. Все більша кількість і якість публікацій Науково-методичне, високо працездатних випускників, стимулюючи попит на нашу участь в міжнародних консорціумів і мереж, а також підтримання постійної співпраці з лідерами галузі, є одними з наших ключових завдань, і служать в якості важливих показників для нашого майбутнього напрямку.

Розташування

Прага

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Address
Kamýcká 129
165 00 Praha 6 - Suchdol

Прага, Прага, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 224 384 574