Czech Technical University in Prague

Введення

Прочитайте офіційний опис

Czech Technical University in Prague - це найстаріший технічний університет у Європі, заснований у 1707 році, і в даний час є провідним університетом технічних досліджень у регіоні та в Празькому дослідницькому кластері.

CTU пропонує бакалаврські, аспірантські та докторські програми на 8 факультетах: факультеті будівництва, машинобудування, електротехніки, ядерних наук та фізичної інженерії, архітектури, транспортних наук, біомедичної інженерії, інформаційних технологій та програм у Школі бізнесу MIAS.

Крім того, CTU пропонує безкоштовні спортивні курси, ви можете відвідати та навчатися в Національній технологічній бібліотеці та відчути міжнародне співтовариство на кампусі Dejvice в самому серці Європи.

136733_32cf6ae7-460a-4c2a-8f89-93860bb45f99.jpg

Університет готує майбутніх дослідників та творчих працівників. Усі студенти мають основний проект як обов’язкову частину своєї навчальної програми - бакалавра, магістра та доктора філософії. рівень. Студенти інженерних наук мають доступ до студентських лабораторій та майстерень, а також до обладнання та обладнання, необхідного для їх проектних робіт. Студенти-підприємці можуть приєднатися до однієї з дослідницьких груп на своєму факультеті. Наприклад, вони можуть приєднатися до однієї з команд Formula Student, яка щороку розробляє нову версію гоночного автомобіля з традиційним двигуном та іншого гоночного автомобіля з електричним приводом. Наукові дослідження є головним елементом у роботі всіх членів викладацького складу, зайнятих на факультетах (школах), і головним критерієм їх просування.

Дослідження проводяться на всіх 8 факультетах, а також у кількох інститутах, наприклад, Чеському інституті інформатики, робототехніки та кібернетики (CIIRC) або Університетському центрі енергоефективних будівель (UCEEB).

CTU у Празі зайняв 9-е місце в останніх рейтингах університету QS EECA, а місто Прага покращило свої позиції в індексі QS Best Student Cities за 2019 рік. Прага також займає друге місце серед міст серед випускників університету.

Студенти та дослідники з регіону, а все частіше з усього світу, вважають, що Прага - це не просто ідеальне місто для навчання. Це також місце, де можна зустрітись та провести разом кілька днів на конференції. Чеські землі та Прага мали важке ХХ століття, але Прага тепер повністю відновила себе як одне з великих міст центральної Європи. Чехія відновила свої позиції як центр досліджень та інновацій, який вона займала від початку індустріальної епохи до другої світової війни.

CTU у Празі також є членом-засновником консорціуму Study in Prague, який збирає 7 найкращих державних університетів у Празі.

136734_18449dfd-caa9-4b75-8b17-758948d30410.jpg

Слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та Twitter: @studyatctu

Розташування

Prague 6

Address
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Prague 6, Hlavní město Praha, Чеська Республіка

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Магістратура