Charles University Faculty of Pharmacy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Карлів університет

Карлів університет, перший університет, створений в Центральній Європі, був заснований Карлом IV, чеським королем і римським імператором, в 1348 році. З самого початку Карловий університет характеризувався як "studium generale", і король надавав йому всі привілеї іншими старими університетами. Нині Карловий університет має в цілому сімнадцять факультетів, з яких чотирнадцять сидять у Празі, а три інших - у важливих чеських містах Градец-Кралове та Пльзень.

Факультет фармації

Фармацевтичний факультет із місцем проживання в місті Градец Кралове був заснований урядовим указом 1969 року. Цей фармацевтичний факультет продовжував у давній і давній традиції навчання фармації в Карловому університеті.

Аптека є медичною галуззю, яка зосереджена на дослідженні, виробництві, контролі, постачанні та видачі медикаментів та ліків. Вона також займається інформацією про лікарські та фармацевтичні функції, організаціях з управління фармацевтичними функціями в системі охорони здоров'я (соціальна аптека) та історичному розвитку галузі.

Довузівська підготовка

 • П'ятирічна навчальна програма фармації викладалася англійською мовою
 • Навчальна програма відповідає директиві ЄС 2005/36 / EC
 • Програма навчання включає обов'язкові, факультативні та факультативні курси.
 • Біологія та хімія засновували перші два роки навчання
 • Фармацевтичні дисципліни починаються з 3-го курсу
 • Дипломна робота та підсумковий державний іспит, що ведуть до магістратури (Mgr. Повністю еквівалентний MSc, та необов'язковий доктор фармації, Pharm.Dr)
 • Можливість приєднатися до чудових дослідницьких груп на нашому факультеті під час навчання під час навчання
 • Магістранти зобов'язані відвідувати всі семінари, що проводяться в навчальних закладах; обов'язково брати участь у практичній (лабораторній) підготовці та проходити практичні заняття (в аптеках та інших фармацевтичних закладах) під час навчання. Рівень знань, отриманих в навчальних закладах, перевіряється іспитами. Курс навчання завершується складанням випускного державного іспиту, з успішним захистом дипломної роботи (дипломна робота). Нарешті, випускнику присуджується академічний ступінь магістра (еквівалент магістра) на церемонії випуску.

Аспірантура (докторантура)

Випускник університетського курсу фармації (або деяких суміжних областей, таких як медицина або природничі науки), що здобув магістратуру або магістра (або магістра) або його еквівалент, може подати заяву на вступ до чотирирічного внутрішнього навчання курс аспірантури. Докторантура включає наукову роботу у вибраному дослідницькому проекті під керівництвом видатних викладачів фармацевтичного факультету. Аспірантура закінчується складанням іспитів з теоретичних тем, пов'язаних з відповідним дослідницьким проектом, публікацією наукових робіт у журналах з фактором впливу та написанням та захистом докторської дисертації.

Комітет з акредитації Уряду Чеської Республіки затвердив 11 напрямків, в яких можна отримати ступінь доктора (PhD) на фармацевтичному факультеті:

 • Біоаналітична хімія
 • Біоорганічна хімія
 • Клінічна та соціальна аптека
 • Фармацевтична хімія
 • Фармацевтичний аналіз

Градец Кралове

Градець Кралове, найбільше місто в Східній Чехії, має близько ста тисяч жителів; Він розташований у місці злиття річок Лабе і Орліце близько 100 км на схід від столиці країни Праги. Вона згадується серед найстаріших чеських міст ще в 1225 році. На початку 14 століття вона стала приданим і королівським місцем чеських королев. Саме тому з того часу вона мала сучасну назву - «Замок королеви». Саме місто процвітало економічно в 15 столітті, але пізніше було зруйноване в Тридцятилітню війну. Історичне ядро міста утворене кількома великими будівлями: собор Святого Духа, що датується початком 14-го століття, Біла вежа, збудована в кінці 16-го століття, і барокова єзуїтська церква Успіння Богородиця Марія з монастирем другої половини XVII ст. Наприкінці XVIII ст. Місто було перетворено на фортецю пізнього бароко. З 1884 р. Поступово перетворювався характер міста як фортеці - місто позбавилося від оболонки фортифікації і стали доступними подальші можливості для її розвитку. Між двома світовими війнами місто перетворилося на центр сучасної чеської архітектури.

Після Другої світової війни Градец Кралове став адміністративним і культурним центром Східної Чехії - з театрами, галереями, музеями, гімназіями і коледжами. Окрім фармацевтичного факультету, він також є місцем медичного факультету Карлового університету; Військово-медична академія; і незалежний педагогічний університет. Близько 4000 студентів університетів щороку відвідують заняття в цьому місті.

Розташування

Градец Кралове

Address
Faculty Of Pharmacy,
Akademika Heyrovského 1203

500 05 Градец Кралове, Краєвець Градець, Чеська Республіка

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: