Brno University of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Brno University of Technology (BUT)

Чому вчитися в Брно?

 • популярне місто з багатьма іноземними студентами та іноземцями
 • захоплююча архітектура та яскрава культура - театри, кінотеатри, галереї, музеї, жива музика, фестивалі та культурні заходи
 • Брно Сіті серед ТОП 100 студентських міст світу згідно з QS Best Student City Index - 59 місце
 • розташований у центрі трьох європейських столиць - Відень (Австрія), Братислава (Словаччина) та Прага (Чехія)
 • другий за величиною місто в Чеській Республіці з 90 000 студентів - 6 державних та 6 приватних університетів
 • центр науки, досліджень, високотехнологічних і початківців (відомий як Чеська Силіконова долина)
 • Brno Technology Park є провідним проектом розвитку бізнесу та технологій у Центральній Європі
 • відмінна і доступна кухня та нічне життя
 • безпечна та розумна система громадського транспорту цілодобово

Брно, що має майже 400 000 жителів, є другим за величиною містом Чехії та столицею Південно-Моравського регіону, де проживає 90 000 студентів, які навчаються у 6 державних та 7 приватних університетах. Це яскраве місто з молодим та натхненним духом, чудовим місцем для життя, навчання та дослідження. Величезні інвестиції в інфраструктуру, а також високотехнологічні інститути роблять його привабливим центром для міжнародних технологічних корпорацій та інноваційних компаній, які вибирають Брно для своїх філій. Крім того, Брно має один із найкращих місць для проживання згідно з Нью-Йорк Таймс і Нумбео.

38751_VUT_FP_promoce_2016-11_042.jpgЩо робить Брно настільки особливим?

Поєднання своєї технологічної індустрії з величезним потенціалом зайнятості, шанованою у світі архітектурою, починаючи від приголомшливих історичних палаців до функціональних ювелірних виробів, як-от відомих виставлених ЮНЕСКО віл Тугендхат, та послуг, що надаються громадянами, - це лише декілька елементів для всіх, хто шукає сучасний спосіб життя перспектива Жителі та гості знаходять, що Брно також є дуже безпечним місцем проживання.

Беручи до уваги стратегічне розташування міста Брно в Центральній Європі, легко подорожувати за кордон та отримати натхнення від сусідніх країн. Красиві пейзажі, сусідній моравський карст та унікальні культурні, народні та виноробні традиції в Південно-Моравському краї вражають відвідувачів, які шукають відпочинок і активно займаються відпочинком.

38750_VUT_Brno_Cohen-Tannoudji_2016-12-08_034.jpgЧому навчатися в Brno University of Technology ?

 • більш ніж сто років традиція, заснована в 1899 році
 • більше 25 бакалаврів, магістрів та докторів наук програми англійською мовою
 • Міжнародний студентський клуб, член студентської мережі Erasmus - програма для знайомств та семінар для міжнародних студентів
 • чудові спортивні споруди (стадіон олімпійського стандарту) з широким спектром спортивних заходів на замовлення
 • найбільші студентські зали резиденції в Брно
 • співробітництво в галузі досліджень та розвитку (IBM, FEI, Honeywell, Bosch, Siemens, Škoda Auto та ін.)
 • центри досконалості (Центральноєвропейський технологічний інститут, IT4Innovations)
 • сприятливе розміщення в рейтингах світового університету QS та рейтингів світового університету

Brno University of Technology (BUT) - це найбільший технічний / інженерний університет у Чехії та один із провідних навчальних, наукових та дослідницьких установ у Центральній Європі. Його традиція бере свій початок з 1899 року, більш ніж через 115 років університет налічує 19 000 студентів. Сьогодні АЛЕ має вісім факультетів та три університетські інститути, п'ять регіональних науково-дослідних центрів (AdMaS, CVVOZE, MRC, NETME, SIX), і він є частиною два центри передового досвіду (CEITEC, IT4Inovation).

Факультети

 • Архітектурний факультет - Ф.А.
 • Факультет бізнесу та менеджменту - ФБМ
 • Факультет будівництва - FCE
 • Хімічний факультет - FCH
 • Факультет електротехніки та зв'язку - FEEC
 • Факультет образотворчого мистецтва - FFA
 • Факультет інформаційних технологій - ФІТ
 • Факультет машинобудування - FME

38752_FEEC.jpgУніверситетські інститути

 • Інститут судової інженерії - IFE
 • Центральноєвропейський технологічний інститут - CEITEC
 • Центр спортивних заходів - CESA

АЛЕ програми охоплюють не тільки інженерні, а й галузі природничої науки, архітектури, образотворчого мистецтва, інформатики та економіки, з сильним міждисциплінарним акцентом та тісним зв'язком з промисловою сферою. Завдяки найсучаснішим дослідницьким можливостям та академічному досвіду, але має відмінну репутацію серед студентів та професіоналів.

Brno University of Technology отримав, як один з перших в Чехії, сертифікати ECTS та DS Label. Обидва сертифікати є доказом того, що БІ, але відповідає критеріям ЄС у сфері вищої освіти, і, крім того, вони значною мірою сприяють розширенню мобільності та збільшенню інтернаціоналізації університету.

Університет співпрацює як з партнерами ЄС, так і з країнами, що не є членами ЄС (наразі має понад 600 угод), а також займається різними програмами мобільності (грантові програми Erasmus, CEEPUS, Aktion, EEA та Норвегія тощо). Універсальний довгостроковий план - зміцнити її позиція серед провідних міжнародних науково-дослідних університетів. Тому міжнародне співробітництво є одним із стратегічних пріоритетів Brno University of Technology . Для того, щоб досягти цієї мети, але беруть на себе, з одного боку, заходи, спрямовані на залучення більше іноземних студентів, а також, з іншого боку, наймання дослідників та вчителів з-за кордону. Будучи членом Європейської асоціації університетів (EUA), CESAER та інших організацій, BUT активно займається спільними проектами та діяльністю.

АЛЬБА співпрацює з провідними міжнародними компаніями, такими як Škoda Auto, Siemens, FEI, Honeywell, Bosch та IBM на довгостроковій основі. Але зв'язує ці компанії зі студентами, які мають можливість пройти стажування, пов'язані з їхньою галуззю навчання або навіть під керівництвом експертів галузі під час роботи над своїми тезами. Робочі пропозиції надаються як студентам, так і випускникам. Університет пропонує широкий спектр видів спорту в спортивному центрі CESA, який є одним з найкращих обладнаних центрів у Чеській Республіці з стадіоном олімпійського стандарту. Для студентів, але більшість спортивних заходів є безкоштовними.

38749_CESA.jpg

АЛЕ має найбільшу кількість студентів у всіх університетах Брно. Витрати на проживання в студентських залах університету - близько 170 євро на місяць, в кожній кімнаті - високошвидкісний Інтернет. Майже всі послуги знаходяться в безпосередній близькості від кампуса - їдалень, кафе, спортивних майданчиків, міжнародного студентського клубу та університетських клубів. АЛЕ гуртожитки були серед трійок кращих у конкурсі на кращі зали проживання в Чеській Республіці, що свідчить про їхню якість. Більшість університетських будівель розташовані в університетському містечку (Pod Palackeho Vrchem) у північній частині міста Брно.

В університеті існує безліч закладів харчування на факультетах та студентських залах, які включають кафе, ресторани, піцерії, кафе, бари та закусочні. Існує широкий вибір меню у вигляді гарячих та холодних, замовлених на замовлення, особливих дієт і вегетаріанських страв у кафетеріях та ресторанах. Існує комп'ютеризована система харчування для онлайн-замовлення та безготівковий платіж за допомогою карт студентів.

Розташування

Брно

Brno University of Technology

Address
BRNO UNIVERSITY OF TECHNOLOGY
Antonínská 548/1
601 90 Brno
Czech Republic

Брно, Південноморавський регіон, Чеська Республіка
Веб-сайт
Телефон
+420 541 141 111

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія