University of Zagreb, Faculty of Chemical Engineering and Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Організація

Факультет хімічної інженерії та технології є складовою частиною університету Загреба. Він організований у декількох кафедрах та кафедрах, які виконують навчальну, наукову роботу, професійну та консультаційну діяльність у галузі хімічної інженерії, хімії та інших галузей.

Факультет керує деканом та трьома заступниками декана та факультетською радою.

Декан обирається серед доцентів та доцентів факультету. Декан відповідає за наукову та викладацьку діяльність на факультеті, а також за його фінансовий стан.

Рада факультетів складається з усіх обраних професорів, 14 представників студентів та 8 представників викладачів нижчого рівня. Рада створює освітні, наукові та професійні програми на рівні бакалаврату, аспірантури та аспірантури. Рада оцінює та адмініструє к.т.н. рівень процедур, обирає та оцінює наукові та освітні оцінки персоналу та оцінює та затверджує закордонні дипломи в галузі хімічної інженерії та хімії.128653_rsz_adult-biology-chemical-chemist-356040.jpg

Діяльності

Основна діяльність факультету хіміко-інженерно-технологічного факультету - це дослідження, дослідження та освіта на високому рівні в галузях хімічної інженерії та хімії. Зокрема, факультет:

  • Організовує та проводить наукові та професійні курси студентів, аспірантів та аспірантів.
  • Організовує та виконує наукову роботу у зв’язку з навчальним процесом та через аспірантуру.
  • Організовує, завершує та переглядає дослідницькі проекти, дослідження та консультації для галузі та державних установ.
  • Організовує колоквію, семінари, симпозіуми та інші наукові та професійні зустрічі та заходи.
  • Атестує матеріали, процедури та процеси та видає сертифікати якості.
  • Поширює важливі наукові та професійні досягнення.
  • Співпрацює з іншими науковими, професійними, навчальними та іншими установами в галузі хімічної інженерії, хімії, екологічної інженерії та суміжних галузях у Хорватії та за кордоном.128655_rsz_three-persons-sitting-on-the-stairs-talking-with-each-other-1438072.jpg

Розташування

Загреб

Address
Trg Marka Marulića 19
Zagreb, Croatia

10000 Загреб, Хорватія

Розкол

Address
Ul. Ruđera Boškovića 35
21000 Розкол, Спліт-Далмація, Хорватія