Прочитайте офіційний опис

Про нас

Кафедра математики в Рієці була заснована в 1960 році як відділ на факультеті педагогічних наук (з 1998 року - філософський факультет), який повинен був стати в 1973 році одним з чотирьох засновницьких факультетів Рієкського університету.

Кафедра математики, як окрема установа та сучасний університетський факультет, була створена 1 квітня 2008 року на підставі Рішення про створення кафедр університету, який прийняв Сенат Університету Рієки 17 грудня 2007 року. разом з колишніми співробітниками факультету гуманітарних і суспільних наук має тенденцію до збирання інших математиків університетських складових з університету Рієки. Таким чином, навчальна програма першого циклу з математики та навчального курсу другого циклу з математики та комп'ютерних наук стає вивченням Рійського університету, який організовує та проводить кафедра математики.

Він розташований у новому будинку на кампусі університету з великою кількістю офісів, класів і лабораторних приміщень, добре обладнаних комп'ютером та іншим обладнанням. Є 29 дослідників, професорів та асистентів, що складаються з трьох дослідницьких груп: групи алгебри та теорії чисел, дискретної математичної групи та групи математичного аналізу.117233_rsz_adobestock_108525020.jpg

Місія та бачення кафедри математики

Місією кафедри математики є розвиток наукової та професійної роботи в галузі математики та занепокоєння людськими ресурсами в математиці в Рієкському університеті. Кафедра математики організовує та проводить навчання з математики та бере участь у організації та проведенні навчальних програм на інших складових університету. Кафедра математики сприяє розвитку університету та суспільства, прагнучи до національного та міжнародно визнаного досконалості у дослідницькій та педагогічній діяльності.

Баченням кафедри математики є стратегічне позиціонування як міжнародно визнаного і прийнятого наукового та освітнього закладу, а також активної складової хорватської та європейської сфери вищої освіти та досліджень, яка виховує міжнародно визнаних якісних і здатних фахівців, а також проводить міжнародне визнання. дослідження.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Rijeka Department of Mathematics

Дискретна математика є галуззю математики, що має справу з дискретними математичними структурами, тобто математичними структурами над рахунковими множинами (кінцеві множи ... [+]

Повна стипендія для студентів, які навчаються у 2019/2020 навчальному році, охоплюється Європейським Союзом через проект ESF „Стратегічна інтернаціоналізація аспірантури з математики та біотехнології - ОПТИЛІФ”!

Кінцевий термін подання заявок - 31 жовтня 2019 року. Важливо розпочати процес розпізнавання документів якомога швидше, оскільки його слід закінчити до подання заявки.

Опис... [-]
Хорватія Рієка
Лютий 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою