University of Rijeka Department of Mathematics

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Кафедра математики в Рієці була заснована в 1960 році як відділ на факультеті педагогічних наук (з 1998 року - філософський факультет), який повинен був стати в 1973 році одним з чотирьох засновницьких факультетів Рієкського університету.

Кафедра математики, як окрема установа та сучасний університетський факультет, була створена 1 квітня 2008 року на підставі Рішення про створення кафедр університету, який прийняв Сенат Університету Рієки 17 грудня 2007 року. разом з колишніми співробітниками факультету гуманітарних і суспільних наук має тенденцію до збирання інших математиків університетських складових з університету Рієки. Таким чином, навчальна програма першого циклу з математики та навчального курсу другого циклу з математики та комп'ютерних наук стає вивченням Рійського університету, який організовує та проводить кафедра математики.

Він розташований у новому будинку на кампусі університету з великою кількістю офісів, класів і лабораторних приміщень, добре обладнаних комп'ютером та іншим обладнанням. Є 29 дослідників, професорів та асистентів, що складаються з трьох дослідницьких груп: групи алгебри та теорії чисел, дискретної математичної групи та групи математичного аналізу.128667_photo-of-woman-using-laptop-3194518.jpg

Місія та бачення кафедри математики

Місією кафедри математики є розвиток наукової та професійної роботи в галузі математики та занепокоєння людськими ресурсами в математиці в Рієкському університеті. Кафедра математики організовує та проводить навчання з математики та бере участь у організації та проведенні навчальних програм на інших складових університету. Кафедра математики сприяє розвитку університету та суспільства, прагнучи до національного та міжнародно визнаного досконалості у дослідницькій та педагогічній діяльності.

Баченням кафедри математики є стратегічне позиціонування як міжнародно визнаного і прийнятого наукового та освітнього закладу, а також активної складової хорватської та європейської сфери вищої освіти та досліджень, яка виховує міжнародно визнаних якісних і здатних фахівців, а також проводить міжнародне визнання. дослідження.

Розташування

Рієка

Address
Ulica Radmile Matejčić 2, Rijeka
Рієка, Приморсько-Горський повіт, Хорватія