RIT Croatia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зареєструйтеся у вищому американському університеті та навчайтеся в Хорватії!

RIT Croatia була створена в 1997 році як глобальний кампус відомого приватного американського університету,

Відмінний від дня 1!

Використовуючи індивідуальний підхід, ми забезпечимо стимулюючу та інтерактивну середу, яка допоможе вам розвинути свій потенціал. Під час навчання ми надамо Вам унікальну можливість провести один або два семестри, навчаючись за кордоном на кампусах RIT в Рочестері, Нью-Йорку або Дубаї, ОАЕ. Через програми, орієнтовані на практичне застосування знань, ви будете готові до викликів ділового світу.

Міжнародна акредитація

RIT Croatia є приватним вищим навчальним закладом, і його програми доставляються відповідно до національних акредитацій. Якість наших програм визнана міжнародними акредитаціями RIT, такими як:

  • Комісія з вищої освіти середніх держав, інституція акредитації, визнана міністром освіти США та Радою з акредитації вищої освіти.
  • Асоціація для розвитку університетських шкіл бізнесу. Бізнес-програми RIT акредитовані AACSB International, найдовшою глобальною асоціацією, що займається просуванням управління освітою в усьому світі.

Стипендії та фінансова допомога

Щоб підтримати кваліфікованих студентів у фінансуванні їх навчання, RIT Croatia забезпечила понад 350 000,00 євро на фінансову допомогу для зарахування у наступному навчальному році. Стипендії та фінансова допомога - це грошові кошти, що застосовуються до вартості навчання в університеті протягом чотирьох років навчання.

Навіщо навчатися в RIT Croatia ?

  • Навчання англійською мовою. Заробіть міжнародну визнану американську ступінь: Всі заняття проводяться англійською мовою, повністю узгоджені з сучасними американськими програмами та підручниками. Після закінчення навчання в RIT Croatia вам буде надано два ступені: американський диплом з Рочестерського технологічного інституту та хорватський ступінь з RIT Croatia .
  • Навчання відповідно до високих американських освітніх стандартів: програми та навчальні програми повністю узгоджені зі стандартами одного з найвідоміших приватних університетів США. Якість коледжу підтверджено багатьма міжнародними акредитаціями, такими як Комісія середніх держав з вищої освіти. Освіта - AACSB International, Асоціація для вдосконалення університетських шкіл бізнесу.
  • Проведіть семестр у Сполучених Штатах Америки або в Об'єднаних Арабських Еміратах: переживайте різні культури, бачите речі з глобальної точки зору та вдосконалюйте свої знання англійської мови. Найважливіше, що вона є головною перевагою при поданні на роботу.
  • Відмінна ставка після закінчення навчання: Більше 80% наших студентів знаходять роботу протягом трьох місяців після закінчення навчання (клас 2017). Модельований за програмою кар'єрного розвитку та кооперативної освіти RIT, студенти готуються зі свого першого року, щоб бути інтегрованими на ринку праці.
  • Досвід, що дає Вам перевагу: Наша кооперативна освіта та кар'єра допомагають студентам у підготовці до виходу на ринок праці. Наші консультанти допомагають студентам у виборі та побудові своєї кар'єри, налагоджуючи контакти з потенційними роботодавцями, знаходячи кооперативні місця, навчаючи їх як писати резюме, і готуючи їх до співбесіди.

Розташування

Дубровник

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 Дубровник, Дубровницько-Неретванський повіт, Хорватія

Загреб

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 Загреб, Хорватія

Акредитації

AACSB Accredited