University of Vaasa

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Vaasa - мультидисциплінарний та бізнес-орієнтований

University of Vaasa - це мультидисциплінарний університет з більш ніж 5000 студентами, який пропонує ступені на всіх академічних рівнях від бакалавра до магістра та доктора. Приблизно 12 відсотків студентів є міжнародними студентами, які приїжджають з усього світу. Навчально-дослідницька діяльність університету зосереджена на бізнес-дослідженні, управлінських науках, технологіях та комунікаціях. Мова навчання в міжнародних програмах магістра та декілька інших курсів англійської мови.

University of Vaasa займає один з найновіших районів кампусу, розташований недалеко від моря, який часто називають найкрасивішим кампусом Фінляндії. Всі школи та відділення розташовані на прекрасному острові Паласарі. Кампус - це цікаве злиття старого та нового, поєднання континентальної та англосаксонської архітектури. Він розташований у Ваасі, найсонічнішому місті Фінляндії. З 12 000 студентів Вааса також є дуже жвавим студентським містом. Більше того, прекрасний архіпелаг Кваркен, що оточує місто, є частиною об’єктів Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО з 2006 року.

Навчання

University of Vaasa функціонує в чотирьох школах. Викладання та дослідження в школі менеджменту та в школі бухгалтерського обліку та фінансів , а також у шкільному маркетингу та комунікаціях є високим національним рівнем, і University of Vaasa є одним з найбільших постачальників ділових ступенів у Фінляндії. Основними напрямами бізнес-досліджень є фінансування та фінансові ринки, підприємництво, поведінка споживачів та інтернаціоналізація підприємств. Школи входять до категорії « Відмінні бізнес-школи» в рейтингу бізнес-шкіл Eduniversal Worldwide, а їх магістерська програма з фінансів, магістерська програма стратегічного розвитку бізнесу та магістерська програма з міжнародного бізнесу отримали акредитацію EPAS.

Школа менеджменту та Школа маркетингу та комунікацій мають свої спеціальні напрямки, такі як комунікації та адміністративні науки. У Школі технологій та інновацій сферою знань університету є технології автоматизації, електротехніка, інформатика та телекомунікаційна інженерія. Магістерські програми в галузі управління промисловістю та аналітики промислових систем мають акредитацію ASIIN . Печатка якості ASIIN забезпечує впевненість, що відповідні конкретні стандарти якості навчальної дисципліни та професії, для якої ця програма готується, дотримуються на високому рівні.

Освіта в University of Vaasa отримує визнання від роботодавців за задоволення потреб сучасного трудового життя. Всі ступені університету охоплюють навички ділових операцій та справді міжнародну атмосферу кампусу, а також можливості для обміну студентами надають студентам сильних здібностей під час вступу до трудового життя. Мовою викладання на всіх курсах, що пропонуються для іноземних студентів в магістерських програмах, є англійська. Курси, як правило, базуються на лекціях з підсумковим іспитом або на самостійному навчанні, яке вивчається протягом навчального року. Семінари та різноманітні форми групової роботи з письмовими та усними завданнями також є частиною навчальних програм.

Студентське життя в Ваасі

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Спільнота University of Vaasa налічує понад 5 000 студентів і щороку в університеті навчається понад 300 студентів-міжнародників з усього світу. Студенти університету мають все більший інтерес до міжнародної атмосфери навчання. У Ваасі загалом близько 12 000 студентів, а наявних можливостей для житла та дозвілля у місті багато.

Культурне життя міста має щось для кожного. Фінський театр Ваас, театр театру Васа, міський оркестр, оперний театр Вааси та численні інші музичні колективи, хор та театри, а також кілька галерей і музеїв забезпечують жваве культурне життя міста. У місті, зокрема в літній час, організовуються різноманітні поп, рок та альтернативна музика та культурні свята.

University of Vaasa забезпечує репетиторство для всіх нових міжнародних студентів. До кожного міжнародного студента призначається міжнародний репетитор, однокурсник. Репетитори допомагають студентам ознайомитись з академічним середовищем та допомагають в інших питаннях, пов’язаних із життям у Ваасі та Фінляндії.

Протягом усього навчального року викладачі планують різні види заходів та заходів для іноземних студентів. Ці заходи є прекрасною можливістю ознайомитись зі студентами та досвідом Вааси по-новому. University of Vaasa також організовує поїздки для іноземних студентів, щоб побачити інші частини Фінляндії. Наприклад, щорічна подорож до Лапландії завжди є пам'ятним досвідом для студентів.

Члени місцевої студентської спілки міжнародних магістрів University of Vaasa користуються різними знижками на кампусі та поза ним. До них належать, наприклад, субсидовані страви в університетських ресторанах і кав'ярнях, а також знижки на проїзні квитки, в театрах, музеях та численних магазинах. Студенти магістрів також мають право на отримання медичної допомоги студентам.

Кампус University of Vaasa розташований поруч з морем з великою кількістю можливостей для активного відпочинку. Для тих, хто любить примикати до природи, регіон Вааса - це прекрасне місце для проведення дозвілля під відкритим небом. На морському узбережжі пропонується досвід для кожного сезону від каякінгу та підводного плавання до льоду. Місто Вааса дуже доступне; всі необхідні служби знаходяться поблизу Університету, і більшість людей продовжують їздити на велосипеді протягом усього року. Дорожні зв'язки є всеосяжними - окрім добре під'єднаного аеропорту, поїзду та автобусного сполучення, крейсери перетинають Ботнійську затоку, що дозволяє мандрівникам доїхати до Швеції за кілька годин.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

Кампус

University of Vaasa займає нове місце в кампусі Фінляндії біля моря - це поєднання прибережного ландшафту, сучасної архітектури та перетворених промислових будівель. Університет пропонує сучасне навчальне середовище з сучасним комп'ютером та іншими технічними засобами. Також академічна бібліотека розташована на кампусі. З студентського ресторану в головному корпусі відкривається чудовий вид на навколишні природні краєвиди та море.

Міжнародний університет

University of Vaasa має контакти у всьому світі; університети партнерства для обміну студентами та персоналом, а також для науково-дослідної та освітньої співпраці. Щороку понад 200 студентів виїжджають за кордон на деякі з навчальних програм, необхідних для їх отримання ступеня. Так само щороку понад 200 іноземних студентів прибувають для завершення періоду обміну в University of Vaasa . Крім того, понад 300 міжнародних студентів навчаються в міжнародних магістерських і докторських програмах університету.

University of Vaasa забезпечує міжнародну атмосферу та гарне розташування морського кампуса, ефективне навчання та жваве соціальне середовище, крім широкого кола курсів англійською мовою. Більшість курсів, включених до магістерських програм, пропонуються як для міжнародних, так і для фінських студентів, що дає чудову можливість ознайомитись із місцевими студентами. Міжнародно-змішані навчальні групи дають чудовий шанс навчатися у інших студентів та їх досвіду.

Інвестуйте в своє майбутнє!

Тісно навчають спільноту, добре сплановане викладання та ефективні послуги для студентів сприяють академічному прогресу та закінченню ступенів. University of Vaasa виховує кваліфікованих фахівців для потреб сучасного робочого життя, а перспективи працевлаштування випускників - добре. Університет підтримує гнучкість у навчанні в університеті та інших навчальних закладах у Ваасі, у Фінляндії та у всьому світі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте домашні сторінки University of Vaasa адресою http: // www. univaasa .fi / master /. Приєднуйтесь до нас зараз!

Розташування

Вааса

Address
Wolffintie 34,

65200 Вааса, Фінляндія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія