Прочитайте офіційний опис

University of Vaasa - мультидисциплінарний та бізнес-орієнтований

University of Vaasa - це мультидисциплінарний університет з більш ніж 5000 студентами, який пропонує ступені на всіх академічних рівнях від бакалавра до магістра та доктора. Приблизно 12 відсотків студентів є міжнародними студентами, які приїжджають з усього світу. Навчально-дослідницька діяльність університету зосереджена на бізнес-дослідженні, управлінських науках, технологіях та комунікаціях. Мова навчання в міжнародних програмах магістра та декілька інших курсів англійської мови.

University of Vaasa займає один з найновіших районів кампусу, розташований недалеко від моря, який часто називають найкрасивішим кампусом Фінляндії. Всі школи та відділення розташовані на прекрасному острові Паласарі. Кампус - це цікаве злиття старого та нового, поєднання континентальної та англосаксонської архітектури. Він розташований у Ваасі, найсонічнішому місті Фінляндії. З 12 000 студентів Вааса також є дуже жвавим студентським містом. Більше того, прекрасний архіпелаг Кваркен, що оточує місто, є частиною об’єктів Всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО з 2006 року.

Навчання

University of Vaasa функціонує у чотирьох школах. Викладання та дослідження в Школі управління та Школи обліку та фінансів , а також у Шкільному маркетингу та комунікації мають високий національний стандарт, а University of Vaasa є одним з найбільших постачальників філологічних дипломів. Основними напрямками бізнес-досліджень є фінансування та фінансові ринки, підприємництво, поведінка споживачів та інтернаціоналізація підприємств. Школи класифікуються як відмінні бізнес-школи в рейтингу Eduniversal Worldwide Business School, а їх магістерська програма з фінансів, програма магістра з розвитку стратегічного бізнесу та програма магістра міжнародного бізнесу отримали міжнародну акредитацію EPAS.

Школа менеджменту та Школа маркетингу та зв'язку мають свої спеціальні силові галузі, такі як комунікаційні та адміністративні науки. У Школі технологій та інновацій університет має свої спеціалізації в галузі автоматизації, електротехніки, інформатики та інженерії телекомунікацій.

Освіта в University of Vaasa отримує визнання від роботодавців за задоволення потреб сучасного трудового життя. Всі ступені університету охоплюють навички ділових операцій та справді міжнародну атмосферу кампусу, а також можливості для обміну студентами надають студентам сильних здібностей під час вступу до трудового життя. Мовою викладання на всіх курсах, що пропонуються для іноземних студентів в магістерських програмах, є англійська. Курси, як правило, базуються на лекціях з підсумковим іспитом або на самостійному навчанні, яке вивчається протягом навчального року. Семінари та різноманітні форми групової роботи з письмовими та усними завданнями також є частиною навчальних програм.

Студентське життя в Ваасі

4247_rsz_4175_yliopisto3.jpg

Спільнота University of Vaasa налічує понад 5 000 студентів і щороку в університеті навчається понад 300 студентів-міжнародників з усього світу. Студенти університету мають все більший інтерес до міжнародної атмосфери навчання. У Ваасі загалом близько 12 000 студентів, а наявних можливостей для житла та дозвілля у місті багато.

Культурне життя міста має щось для кожного. Фінський театр Ваас, театр театру Васа, міський оркестр, оперний театр Вааси та численні інші музичні колективи, хор та театри, а також кілька галерей і музеїв забезпечують жваве культурне життя міста. У місті, зокрема в літній час, організовуються різноманітні поп, рок та альтернативна музика та культурні свята.

University of Vaasa забезпечує репетиторство для всіх нових міжнародних студентів. До кожного міжнародного студента призначається міжнародний репетитор, однокурсник. Репетитори допомагають студентам ознайомитись з академічним середовищем та допомагають в інших питаннях, пов’язаних із життям у Ваасі та Фінляндії.

Протягом усього навчального року викладачі планують різні види заходів та заходів для іноземних студентів. Ці заходи є прекрасною можливістю ознайомитись зі студентами та досвідом Вааси по-новому. University of Vaasa також організовує поїздки для іноземних студентів, щоб побачити інші частини Фінляндії. Наприклад, щорічна подорож до Лапландії завжди є пам'ятним досвідом для студентів.

Члени місцевої студентської спілки міжнародних магістрів University of Vaasa користуються різними знижками на кампусі та поза ним. До них належать, наприклад, субсидовані страви в університетських ресторанах і кав'ярнях, а також знижки на проїзні квитки, в театрах, музеях та численних магазинах. Студенти магістрів також мають право на отримання медичної допомоги студентам.

Кампус University of Vaasa розташований поруч з морем з великою кількістю можливостей для активного відпочинку. Для тих, хто любить примикати до природи, регіон Вааса - це прекрасне місце для проведення дозвілля під відкритим небом. На морському узбережжі пропонується досвід для кожного сезону від каякінгу та підводного плавання до льоду. Місто Вааса дуже доступне; всі необхідні служби знаходяться поблизу Університету, і більшість людей продовжують їздити на велосипеді протягом усього року. Дорожні зв'язки є всеосяжними - окрім добре під'єднаного аеропорту, поїзду та автобусного сполучення, крейсери перетинають Ботнійську затоку, що дозволяє мандрівникам доїхати до Швеції за кілька годин.

4249_rsz_4177_yliopisto12.jpg

Кампус

University of Vaasa займає нове місце в кампусі Фінляндії біля моря - це поєднання прибережного ландшафту, сучасної архітектури та перетворених промислових будівель. Університет пропонує сучасне навчальне середовище з сучасним комп'ютером та іншими технічними засобами. Також академічна бібліотека розташована на кампусі. З студентського ресторану в головному корпусі відкривається чудовий вид на навколишні природні краєвиди та море.

Міжнародний університет

University of Vaasa має контакти у всьому світі; університети партнерства для обміну студентами та персоналом, а також для науково-дослідної та освітньої співпраці. Щороку понад 200 студентів виїжджають за кордон на деякі з навчальних програм, необхідних для їх отримання ступеня. Так само щороку понад 200 іноземних студентів прибувають для завершення періоду обміну в University of Vaasa . Крім того, понад 300 міжнародних студентів навчаються в міжнародних магістерських і докторських програмах університету.

University of Vaasa забезпечує міжнародну атмосферу та гарне розташування морського кампуса, ефективне навчання та жваве соціальне середовище, крім широкого кола курсів англійською мовою. Більшість курсів, включених до магістерських програм, пропонуються як для міжнародних, так і для фінських студентів, що дає чудову можливість ознайомитись із місцевими студентами. Міжнародно-змішані навчальні групи дають чудовий шанс навчатися у інших студентів та їх досвіду.

Інвестуйте в своє майбутнє!

Тісно навчають спільноту, добре сплановане викладання та ефективні послуги для студентів сприяють академічному прогресу та закінченню ступенів. University of Vaasa виховує кваліфікованих фахівців для потреб сучасного робочого життя, а перспективи працевлаштування випускників - добре. Університет підтримує гнучкість у навчанні в університеті та інших навчальних закладах у Ваасі, у Фінляндії та у всьому світі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте домашні сторінки University of Vaasa адресою http: // www. univaasa .fi / master /. Приєднуйтесь до нас зараз!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

University of Vaasa

Ступінь магістра в галузі міжнародного бізнесу є EPAS акредитованим шлюзом до міжнародної кар'єри в галузі бізнесу. ... [+]

Підготуйтеся до викликів глобалізованого світу

Магістерська програма міжнародного бізнесу фокусується на виявленні та управлінні проблемами, що виникають внаслідок планування, контролю та координації ділової діяльності в міжнародному масштабі. Спираючись як на необхідну компетентність міжнародних менеджерів сьогодні, так і на основні напрямки досліджень в University of Vaasa , вчення про програму орієнтується на сучасну теорію та практику в трьох ключових аспектах міжнародного бізнесу - міжнародному стратегічному менеджменті, міжнародному управлінні маркетингом та міжнародне управління людськими ресурсами.... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Vaasa

Акредитована EPAS та магістерська програма з фінансів, пов'язана з CFA, зосереджена на теорії фінансів та фінансовому аналізі з міжнародної точки зору. ... [+]

Огляд корпоративних фінансів, інвестицій та ціноутворення опціонів

Студенти магістерської програми з фінансів розробляють спеціалізацію в таких сферах, як корпоративні фінанси та інвестиції, такі як оцінка акцій та облігацій, фінансові ринки, опціонне ціноутворення, бюджетний капітал, вартість капіталу, довгострокова фіскальна політика та ін пов'язані теми сучасних фінансів.... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Vaasa

Магістерська програма з аналізу промислових систем (ISA) забезпечує зміст, моделі та методи розробки, розробки, впровадження та управління складними процесами та системам ... [+]

Технологія, організація та перспективи для людей (TOP)

Магістерська програма з аналітики промислових систем (ISA) пропонує зміст, моделі та методи проектування, розробки, впровадження та управління складними процесами та системами в організаціях енергетичного сектору. Енергетичні системи - це складні системи, які потребують цілісного розуміння і, отже, безлічі перспектив дослідження та освіти. Енергетичні системи можна розглядати як соціально-технічні системи, а програма ISA будується з точки зору технології, організації та людей (ТОП). Динаміка систем і системне мислення є сполучними елементами, необхідними для програми. Важливо розуміти, як організовані технології та люди для досягнення цілей.... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Vaasa

Магістерська програма в галузі промислового менеджменту поєднує в собі бізнес з технічними навичками та веде до кар'єри в галузі управління технологіями, орієнтованого на ... [+]

Магістерська програма в тісній співпраці з компаніями

Магістерська програма з промислового менеджменту надає студентам навички роботи над завданнями, які вимагають знань про бізнес та технології високого рівня. Це готує вас до роботи у високотехнологічних компаніях та бізнесах із швидко змінюються основними технологіями, у науково-дослідних центрах та університетах.

Вааса, будучи центром зростаючого бізнесу з відновлюваною енергією, у північних країнах створює великі можливості для тісної співпраці з енергетичними компаніями в рамках програми. Вааса - найбільший центр енергетичних технологій у північних країнах із 140 компаніями та 11 000 працівників в енергетичній галузі. Рівень зайнятості у Ваасі найкращий у Фінляндії. У навчанні використовуються локальні бізнес-мережі та міжнародні зв'язки: студенти планують та проводять невеликі дослідницькі проекти, що поєднують як теоретичну основу, так і емпіричне дослідження у компаніях.... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Vaasa

Нова програма магістра в галузі інтелектуальної енергії пропонує останні знання про поточні енергетичні переходи та відмінні можливості для відновлення промисловості та с ... [+]

Розробники для Smart Energy Solutions

Ви зацікавлені в інтелектуальних енергетичних системах, комбінації нових технологій та бізнес-моделей? Ви хочете мати можливості для створення інноваційних та стабільних енергетичних рішень для майбутнього?

Зміни та порушення традиційних енергетичних та енергетичних систем потребують нового набору навичок, щоб реалізувати перехід до більш розумних, більш гнучких та відновлюваних джерел енергії. Інженери електроенергетики наступного покоління повинні розуміти збільшення кількості різних міждисциплінарних взаємодій, починаючи від нових технологій до потреб споживачів та різних енергетичних політик.... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Vaasa

EPAS акредитована магістерська програма з стратегічного розвитку бізнесу зосереджена на теорії та практиці стратегічного розвитку бізнесу, від стратегічного аналізу до ст ... [+]

Вас цікавить розвиток бізнесу та стратегія?

Магістерська програма з стратегічного розвитку бізнесу зосереджена на теорії та практиці стратегічного розвитку бізнесу, від стратегічного аналізу до стратегічного вибору та реалізації стратегії. Області, охоплені програмою, охоплюють управління проектами, міжнародне стратегічне управління та управління бізнес-мережами. Крім того, програма пропонує студентам широкий вибір факультативних досліджень, які дозволять їм поглибити свої знання в інших сферах, таких як людські ресурси та міжкультурне управління. Міжнародна акредитація EPAS є відміткою якості бізнес-викладання в University of Vaasa .... [-]

Фінляндія Вааса
Серпень 2020
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

University of Vaasa

University of Vaasa

Location address
Wolffintie 34,
Vaasa, 65200 FI