University of Oulu

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Oulu - це міжнародний науковий університет, який створює інновації для майбутнього, добробуту та знань за допомогою багатопрофільних досліджень та освіти. Майбутнє нововведення полягає у пошуку, використанні та застосуванні нових знань. University of Oulu досліджує людей та культуру в умовах зміни життєвого середовища, а також можливості, які нова технологія забезпечує для покращення добробуту людей та навколишнього середовища. University of Oulu - багатопрофільний експерт у Північності.

Топ-3 причин для навчання тут

 • У University of Oulu ми сприяємо вивченню та проведенню досліджень, що просувають межі відомого.
 • Вплив Університету ґрунтується на досконалість, високі амбіції та продуктивність у всіх наших заходах.
 • Наша стратегія полягає у підвищенні нашого значення у міжнародних дослідженнях та забезпечення нашої ролі поряд з світовими лідерами в наших сферах.

Про нас

# 201 рейтингу світового університету
за часом Вища освіта
№ 401
Академічний рейтинг всесвітніх університетів
Шанхайським університетом Цзяо Тонг
oulumap

Історія

Заснована в 1958 році, наша науково-освітня спільнота має 16000 студентів та 3000 співробітників, а також один із найбільших та найдисциплінарних університетів Фінляндії. Десять факультетів, багато кафедр та спеціалізовані наукові підрозділи University of Oulu створюють фундамент для багатопрофільних досліджень, інновацій та підготовки фахівців для виконання складних професійних завдань.

Освіта

Структура 10 факультетів відображає профіль University of Oulu в наукових, освітніх та суспільних ролях. Факультети:

 • Біохімія та молекулярна медицина BMM
 • Освіта EDU
 • Гуманітарні науки HUM
 • Інформаційні технології та електротехніка ITEE
 • Медицина МЕД
 • Оулу бізнес-школа OBS
 • Оулу мінеральна школа ОМС
 • Оулуська архітектурна школа ОСА
 • Наука SCI
 • Технологія TECH

Дослідження

В University of Oulu ми сприяємо навчанню та проводимо дослідження, що розсувають межі відомого. Ми використовуємо свій повний потенціал для того, щоб сприяти вирішенню деяких найбільших глобальних проблем, включаючи стале використання ресурсів, відповідальний бізнес, добробут людини та здоров'я протягом усього життя, інтелектуальні системи та розвиток послуг, а також використання екологічних ризиків.

Кар'єра

University of Oulu на півночі Фінляндії - це міжнародний, багатопрофільний науково-дослідний університет з багатим пулом творчих та інтелектуальних талантів. Більш конкретно, University of Oulu охоплює в цій же організації науковий університет, технічний університет та бізнес-школу. Регіон Оулу визнаний як R світового класу

Послуги

Студентські служби

UniOulu піклується про людей. Ми підтримуємо ваші академічні виклики за допомогою функціонуючої інфраструктури та легкої допомоги доступу. На вашій кафедрі ви матимете особистий контакт з академічними особами, який може бути випадково вирішений за своїм ім'ям та який допоможе вам скласти ваш індивідуальний план навчання. Добре підготовлений навчальний план є цінним інструментом для досягнення успіху на шляху навчання. Ви можете зустріти свого куммі, першого колегу студента, в Інтернеті ще до того, як приїхати. Кумміс - старшокласники University of Oulu навчаються, щоб допомогти вам спочатку звикнути до повсякденного життя в Оулу.

Студентське житло

Місцевий фонд студентського житла PSOAS пропонує широкий спектр можливостей розміщення - від спільних квартир до студій, навколо району міста. Неважливо, де ви живете в Оулу, послуги, починаючи від супермаркетів до бібліотек та спортивних споруд, знаходяться поруч з вашим домом. PSOAS займає студенти як один із провідних постачальників житла у світі.

Tellus Innovation Arena

Tellus Innovation Arena - це відкритий інноваційний простір, розташований в самому серці району кампусу Ліннаманма. Він створений для навчання, співпраці та заходів для всіх відкритих дослідників зсередини та поза університетом. Зустрічатися з людьми, розробляти ідеї та представляти проекти - це має все значення.

Медичні послуги

Служби охорони здоров’я студентів для всіх студентів рівня бакалавра та магістрів розташовані в кампусі Ліннаманма. Медичні послуги включають медичне, психічне та стоматологічне лікування. Більшість послуг безкоштовні, а деякі несуть номінальну плату.

oulustudents102

Студентське життя

Студентські організації - це експерти з організації культурних заходів, спортивних заходів, вечірок та подорожей по Фінляндії. Ці організації, що стосуються конкретних галузей, мають досвідчених членів світу, які мають знання з перших вуст. Крім того, існують дві студентські організації, які мають загальний інтерес до питань міжнародної освіти.

Університетський спорт

Фіни - любителі спорту. Університет пропонує спортивні заняття для своїх студентів та співробітників, починаючи з балету до альпінізму та йоги, від катання на каяках до гірських лиж. Не соромтеся вибрати той, який найближчий до вашого тіла та душі!

Розташування

Оулу

Address
University of Oulu
Pentti Kaiteran katu 1

90570 Оулу, Фінляндія

Акредитації

EFMD Equis Accredited

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: