University of Helsinki

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Helsinki пропонує широкий спектр магістерських програм, які викладаються повністю англійською мовою. Обсяг наших програм складає 120 балів за ECTS, завершений за два роки денної форми навчання. Усі програми відповідають національному законодавству, що регулює університетську освіту, і, таким чином, визнаються у всьому світі.

Один з найкращих міждисциплінарних дослідницьких університетів у Європі

University of Helsinki є одним з провідних університетів Європи, що спеціалізуються на галузі досліджень. Він є членом-засновником Ліги європейських дослідницьких університетів, до якого входять такі університети, як Оксфорд та Кембридж. Університет є відомим у світі за високоякісне навчання, дослідження та інновації. Міжнародні рейтинги послідовно ставлять University of Helsinki серед 20 кращих університетів Європи.

Основною силою University of Helsinki вважається наукове дослідження та вчення, що випливають з цього, оскільки ми вважаємо, що викладання тісно пов'язане з дослідженнями. Це знайшло своє відображення в нашій філософії: "всі вчителі - вчені, і всі вчені навчають".

Розташування

Гельсінкі

University of Helsinki

Address
Гельсінкі, Фінляндія
Телефон
+358 9 1911

Програми

MA
MSc