Прочитайте офіційний описВсі провідні університети країни матимуть змогу запропонувати якісну освіту. Сілліман нічим не відрізняється. Але, коли він приєднується до ряду престижних філіппінських університетів, він зневажається подарунком місця, яке описує природне навколишнє середовище до академічного навчання - одна особливість, яка встановлює Сілліман окремо від решти.

Кампус Сіллімана , отриманий з більш ніж 300 акаційними деревами, унікально поєднаний між видом на гори Кунер-де-Негрос на його тлі та вісайським морем на його фасаді. У кампусі площею 62 га пропонуються плями зелені, на яких розвиваються особисті стосунки, полегшується духовне харчування, і переосмислюється концепція якості студентського життя.

Університет Сіллімана є плавильним залом культур та релігій. З загальної кількості населення понад 9000 чоловік, понад 300 іноземних студентів з 23 різних країн. Його приєднання до Об'єднаної Христової Церкви на Філіппінах як протестантського університету ніколи не було перешкодою для здійснення релігійної свободи. Більшість студентів Сіллімана є римо-католиками, а численними - мусульмани з Мінданао.

Університет розташований у чарівному місті Думагете, який називається " Містом ніжних людей ", через годину на літаку з Маніли і чотири години їзди на човні від Себу. Сіліман процвітає в місті, де смуга ресторанів, які пропонують гарну їжу вздовж бульвару, і де все, що потрібно студенту, знаходиться всього в декількох хвилинах від готелю. Забезпечуючи бажане "відпустка", місто не відстає від прогресу. Ви можете знайти інфраструктурні розробки та бізнес, що розвиваються, на підтримку концепції міста "Університет Містечко".

Життя кампусу обертається навколо девізу Віа, Верітас, Віта (Христос є Шляхом, Правдою, Життям). Місія Сіллімана полягає в тому, щоб розвинути цілісну людину в християнському контексті та в здоровому середовищі. Студенти, як очікується, покладуть свою освіту на службу іншим - інша ознака, що відрізняє Сіллімана від інших вищих навчальних закладів.

Це також сприятливий життєвий університетський містечко, який встановлює Silliman університету, окрім інших провідних університетів на Філіппінах. 12 регулярних та кооперативних гуртожитків надають будинки від будинку для студентів Сіллімана, які приїжджають з-за меж думгауте. У гуртожитках студенти належать до сім'ї, що є частиною великої громади Сіллімана. Наслідком цього почуття спільності є "Дух Сіллімана" - атмосфера особистої близькості, тепла, дружби та турботи.

Інституційні відмінності

Сілліман є однією з вищих навчальних закладів у країні, які отримали автономний статус Комісії з вищої освіти. Це ж державне агентство також призначило Сіллімана Центром досконалості в медсестринській освіті та викладацькій освіті, а також Центром розвитку біології, інформаційних технологій та бухгалтерського обліку.

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку Сілліман є центром передового досвіду з управління ресурсами прибережних ресурсів . Програма управління ресурсами прибережних ресурсів на базі громади надихнула визнання острова Апо з міста Дауін, як одного з найкращих місць у дайвінгу в світі.

Як і інші провідні університети, академічні програми Сіллімана регулярно оцінюються будь-яким з трьох акредитуючих агентств: Філіппінської Акредитованої Асоціації шкіл, коледжів та університетів, Асоціації шкіл, коледжів та університетів-акредитуючих агентств, Inc., а також Асоціації теологічної освіти в Південно-Східна Азія.

Вона підтримує зв'язки з науково-дослідницькою діяльністю та викладацьким та студентським обміном із університетами США та Азії, а також підтримує міцні зв'язки з Об'єднаною радою з питань християнської вищої освіти в Азії (UBCHEA) та міжнародними організаціями з розвитку. Найбільш активні програми обміну студентами здійснюються з трьома японськими університетами: Міжнародним Християнським Університетом, Університетом Ферріс та Університетом Шикоку Гакуіна.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Silliman University

Студенти спеціальності Креатив можете уявити творчості (вірші чи оповідання; п'єсу чи роман) як своєї тези. ... [+]

Студенти спеціальності Креатив можете уявити творчості (вірші чи оповідання; п'єсу чи роман) як своєї тези. Істотне критичним введення такої тези зазвичай потрібно.

Комплексне обстеження

Усі кандидати на MA англійською мовою з концентрацією в області літератури і творчості повинні здати два іспити, перш ніж вони надходять в тезу письмово. Один іспит на основі списку читання, загальну для всіх подібних програм. Другий іспит в області концентрації. У англійської та американської літератури, наступне може бути обраний:... [-]

Філіппіни Думагуйте
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Silliman University

Департамент Психологія пропонує ступінь магістра мистецтв в області психології майор в промисловій / організаційної психології. Ця програма спрямована на підготовку фахів ... [+]

Департамент Психологія пропонує ступінь Магістр психології майор в промисловій / організаційної психології.

Ця програма спрямована на підготовку фахівців, щоб використовувати свої знання в галузі фундаментальної науки психології в своїй роботі, будь то в промисловості, школи, уряди, громадські установи, або клінічних умовах. Курси організовані навколо теорій і принципів поведінки людини з акцентом на місцеву культуру та практичного застосування. ... [-]

Філіппіни Думагуйте
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Silliman University

Охоплення комплексних іспитів ... [+]

Охоплення комплексних іспитів

Всього тем = 6

Елементи досліджень Теоретична і практична введення в організованих досліджень; Правильний метод збору відповідних даних та оцінки результатів. Біологічної океанографії Біологічні системи і процеси в морі; структура морських екосистем і біологічного потік енергії і матерії в різних природних і антропогенних факторів; Ос... [-]
Філіппіни Думагуйте
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Silliman University

Покриття комплексних іспитів: 6 теми ... [+]

Охоплення комплексних іспитів:

Всього тем = 6

Екосистеми Орієнтований на різних екосистем, їх компонентів та взаємодій між ними, з особливим акцентом на прибережні екосистеми Соціально-культурні перспективи CRM Принципи і методики CRM Елементи досліджень Введення основних принципів наукових досліджень, включаючи методи в області збору, аналізу та подання даних Один... [-]
Філіппіни Думагуйте
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Your Silliman Experience