Jyväskylä University Faculty of Mathematics and Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Творчий та міжнародний: факультет математики та науки

Ласкаво просимо на факультет науки! Факультет математики та наук проводить міжнародно визнані дослідження та забезпечує вищу освіту у всіх областях математики та наук, які вона представляє. На факультеті розробляються нові ідеї та поділяються з громадою, а фахівці, які будуватимуть майбутнє як у Фінляндії, так і за кордоном, отримають освіту.

Світ потребує експертів, щоб вирішити проблеми завтрашнього дня. У глобальному масштабі зростає потреба у фахівцях у галузі науки. Занепокоєння щодо стану навколишнього середовища та бажання побудувати стійке майбутнє - це те, що об'єднує студентів математики та науки. Ми будемо грати активну роль у розвитку математики та наук у Фінляндії.

Ми пропонуємо широкий спектр міждисциплінарних досліджень, у якому є кілька провідних дослідницьких груп світу. У нас є значна дослідницька інфраструктура для експериментальних і теоретичних досліджень. Ми маємо найкращих вчителів та дослідників, не кажучи вже про сучасні об'єкти та міжнародний та компактний кампус.

Загальна інформація

Факультет математики та природничих наук заснований у 1965 році і є найстарішим та найбільшим факультетом університету. Вона має чотири відділення, розташовані в кампусах Маттіланниеми та Йлітнеснінне. Території Матталанниемі та Ілліннрін були ретельно сплановані, і вони мають свої унікальні особливості. На факультеті навчаються приблизно 2300 студентів. Кількість співробітників - близько 560.

На факультеті математики та науки працює чотири кафедри:

  • Кафедра біологічної та екологічної науки
  • Кафедра фізики
  • Кафедра хімії
  • Кафедра математики та статистики

Також у нас є три дослідницькі центри:

  • Лабораторія прискорювачів
  • Нанознавчий центр
  • Науково-дослідна станція Конневісі

Розташування

Jyväskylä

The Faculty of Mathematics and Science

Address
University of Jyväskylä
Ylistönrinne (YN), Survontie 9 C

FI-40014 Jyväskylä, Фінляндія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія