Centria University of Applied Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет з великим серцем!

Centria University of Applied Sciences - це багатопрофільний, динамічний та міжнародний вищий навчальний заклад. Ми пишаємось тим, що пропонуємо студентам та співробітникам середовище, яке є інноваційним, турботливим та полікультурним.

Розташована у Західній Фінляндії, Centria має три містечка - Коккола, Пітарсаарі та Юлівієска - розташовані на Остроботській рівнині. Кожне місто пропонує унікальне середовище з великою кількістю заходів та прекрасним середовищем.

Centria - молодий вищий навчальний заклад, який Centria близько 3000 та 290 співробітників, ми пропонуємо викладання, орієнтоване на студентів, з акцентом на практичний досвід. Centria пропонує ступінь програм у п'яти різних галузях навчання та загалом 20-градусних програм. Нашими напрямами освіти є:

  • Технології, зв’язок та транспорт
  • Соціальні науки, бізнес та адміністрація
  • Соціальні послуги, здоров'я та спорт
  • Культура
  • Гуманітарні науки та освіта

Інтернаціоналізація є однією з наших основних цінностей з більш ніж 500 міжнародними студентами, як студентів, що шукають ступінь, так і обмінюються. Понад десять відсотків наших студентів, які шукають ступінь, є студентами-міжнародниками, які приїжджають з понад 40 різних країн. Також ми щороку приймаємо близько сотні студентів з обміну, від наших університетів-партнерів по всьому світу.

Виховує дослідження та розвиває

Centria має сильний акцент на підприємництві та чудовий зв’язок із місцевим Centria життям, це дає чудову основу для змістовного поєднання теоретичних знань із професійними навичками. Ми - міжнародний університет прикладних наук, який заохочує інновації та підприємництво.

Centria 'R

Розташування

Коккола

Centria University of Applied Sciences

Address
Centria University of Applied Sciences
Talonpojankatu 2
67100 Kokkola
Finland

FIN-67100 Коккола, Фінляндія
Веб-сайт
Телефон
+358 6 8250000

Іллієвка

Address
Іллієвка, Фінляндія

Якобстад

Address
Якобстад, Фінляндія