Arcada

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Arcada - будинок допитливих та амбітних!

Arcada - це багатопрофесійний університет прикладних наук (UAS) у Гельсінкі, Фінляндія. Ми пропонуємо вищу освіту, орієнтовану на практику, на рівні бакалавра та магістра. Усі програми включають практичні періоди навчання, що дає вам початок вашій майбутній кар’єрі.

В Arcada наші 2700 студентів та 170 співробітників зібралися з різних дисциплін, щоб навчати завтрашніх експертів. В даний час ми пропонуємо програми англійською мовою в рамках бізнесу, медіа та інженерії.

Наш кампус в Аравійранті пропонує сучасне проживання за конкурентними орендами в прекрасному оточенні з морем недалеко від кута. Студентські квартири, загалом 610, розташовані близько до всього, що вам потрібно: головної будівлі АСУ, торгового центру, а також трамвайних та автобусних зупинок. Ви дістанетесь до центру міста Гельсінкі за 15 хвилин на громадському транспорті.

Незалежно від того, це перший крок у вашій кар’єрі чи ви вже добре занурилися в робоче життя, в Arcada ви будете розвивати навички вирішення майбутніх викликів.

Приєднуйтесь до нас в Arcada ! Ваш час блищати.

Розташування

Гельсінкі

Address
Jan-Magnus Janssonin aukio 1
Гельсінкі, Фінляндія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія