Aldersgate University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Aldersgate коледж - Ірландія філія кампус історичних 50 років Aldersgate університет (АС), Філіппіни.

Aldersgate коледж була заснована в 1965 році, зареєстрований і акредитований урядом Філіппін в Комісії з вищої освіти (КВО), Асоціації християнських шкіл, коледжів та університетів, Федерацією акредитаційних агентств Філіппін, Канадська рада Техніки технологів, міжнародний Асоціація університетів, Міжнародної асоціації методистської шкіл, коледжів та університетів. Займає 13-е місце на Філіппінах. Включений в список на WHED [МАС]

Наша місія Університет Aldersgate була створена для розробки силу розуму, щоб звільнити людей від невігластва, злиднях і безнадії і дати їм можливість почати свій власний шлях для соціальної та економічної трансформації і духовного спасіння.

Наше бачення "21-го століття університет трансформації глобальної мережі учнів, для освіти, лідерства та людського служіння».

Наші цілі Відповідно до вище місія і бачення, до:

Навчання осіб, щоб думати і діяти, як етичні лідерів і відповідальних громадян у світовому співтоваристві. Виховання критичного та інноваційного мислення, технологічного швидкість, мульти-культурні навички і громадянську відповідальність у рамках світового співтовариства; Доставка за доступними цінами, гнучкі учня в центрі, спільні та мульти-культурні освітні програми, використовуючи онлайн системи управління навчальної та ресурси на підтримку змішаного навчання методи, які відповідають з міжнародними стандартами якості для професійної освіти, ліцензування та практики. Пропозиція шляху кар'єри та міграційних каналів через мережу транснаціональних інститутів, професійних гільдій та акредитаційних агентств.

Розташування

Солано

Address
Aldersgate College, Inc.
Burgos St.

03702 Солано, Долина Кагаян, Філіппіни