Aalto University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Університету Аалто

Будь гра Changer, Ви хочете, щоб створити щось унікальне? Зміна суспільства, розробити нове нововведення - або ціла нова галузь?

У університет Аалто, Ми віримо в цікавості, і ми закликаємо наших студентів, щоб дослідити невідоме і робити речі абсолютно по-новому. Ми пропонуємо найвищий рівень освіти в сфері бізнесу, мистецтва і дизайну, архітектури і технології в Фінляндії.

Свобода вибору

університет Аалто градусів ви збираєтеся отримати для успішної кар'єри. У Гельсінкі і на прилеглій території кампусу Отаніємі, магістра та доктора програм залучити талановитих вчених з усього світу. Студенти отримують здоровенний знижки в транспорті, житло, і їдальня. за винятком спільних програм, Університет Аалто не стягує плату за навчання.

Аалто університет школа бізнесу це перша бізнес-школа в країнах Північної Європи, отримали всі три етикетки передового досвіду від світових провідних бізнес-шкіл органів з акредитації: AACSB, AMBA і EQUIS. Цей статус Потрійний Корони є честю провів лише кілька бізнес-шкіл по всьому світу.

Свобода робити

З самого початку навчання ви отримаєте взяти участь в цікавих проектах і відточувати свої практичні навички. Розквіт запуску сцени і ініціативи, як Аалто Design Factory допомогти нашим студентам генерувати реальні бізнес з їх мрій та ідей. Під керівництвом кількох видатних вчених, можна також ввести в сферу досліджень і прагнути до кращого. Свобода пересування Аалто університет має великі партнерські відносини з більш ніж 400 університетах по всьому світу. Наприклад, школа бізнесу має програми обміну з деякими з кращих бізнес-шкіл в світі. Міжнародна докторантів і пост-ДОК дослідників, вчителів та літні школи є сильним свідченням наших можливостей.

Університет Аалто школи

  • Школа мистецтв, дизайну та архітектури
  • Школа бізнесу
  • Школа хімічної технології
  • школа електротехніки
  • Інженерна школа
  • школа науки

Вартість навчання

Вартість навчання за бакалавра і магістра програми, що викладаються англійською мовою з 1 серпня 2017 року, підлягають щорічній плати за які не є членами ЄС громадян / ЄЕП. Програми, що викладаються на фінському або шведською мовою безкоштовно для всіх студентів.

Вартість навчання варіюється від 12 000 євро до 15 євро 000 за навчальний рік в залежності від програми:

  • EUR 12 000 за навчальний рік за програмою ступеня міжнародного бізнесу BScBA;
  • EUR 15 000 за навчальний рік для варіантів навчання, що ведуть до ступеня магістра.

Міжнародні програми спільної ступеня мають свої власні плати за навчання і схеми надання стипендій. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте веб-сторінку програми ': http://www.aalto.fi/en/studies/education/international_double_degree_programmes/

Стипендії

Є кілька способів, щоб фінансувати свої дослідження в університеті Аалто. Абітурієнти які не є членами ЄС / Європейської економічної зони, які застосовуються до програм магістратури Університету Аалто бакалавра і, а також програми Північної Європи Master мають право подати заяву на отримання стипендій нагороджених з програми стипендій Університету Аалто. Деякі міжнародні програми спільної ступеня мають свої власні плати за навчання і схеми надання стипендій. Є також деякі можливості подати заявку на отримання стипендії за межами університету Аалто.

Стипендіальна програма Університету Аалто

Університет Аалто Стипендіальна програма намагається розпізнати талановитих студентів не є членами ЄС / ЄЕЗ по всьому світу шляхом присудження академічних знань. Стипендія може покрити 50% або 100% від вартості навчання. Кількість стипендій обмежена і залежить від наявного бюджету на програму.

Університет Аалто також будує систему стимулювання стипендій, в якій додатковий відмова буде винагороджено студентам, які досягли значного прогресу в своїх дослідженнях.

Заявники подати заявку на отримання стипендії в той же час вони застосовуються для їх бажаних варіантів навчання з тієї ж самої формі заявки. Рішення Стипендія дається разом з рішенням про допуск. Рішення по стипендії виробляються на основі академічних заслуг студентів, відібраних для вивчення в програмах.

На даний момент Університет Аалто не пропонує стипендії для покриття витрат на життя в Фінляндії. Студенти повинні покривати всі витрати на проживання (бл. 800 євро в місяць), а також інші пов'язані дослідження витрати за рахунок власних фінансових ресурсів. Стипендіат повинні все ще бути в змозі фінансувати свої витрати на проживання, відповідно до вимог Імміграційної служби. Студенти, які були відібрані протягом періоду подачі заявок 2016 року у програми магістратури англійська-самоучка ступінь бакалавра чи занехають зобов'язані платити за навчання і не можуть претендувати на отримання стипендій.

Обов'язково стежте за нами на Snapchat!

Розташування

Еспо

Aalto University

Address
Otakaari 1 B
02150 Еспо, Фінляндія
Телефон
+358 9 47001

Гельсінкі

Address
Гельсінкі, Фінляндія

Акредитації

Програми

MA
MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: