emlyon business school

Введення

Прочитайте офіційний опис

Створений в 1872 році і базується в Ліоні, Франція, з декількома міжнародними кампуси, EM Lyon бізнес - школа є провідних європейських бізнес - школа , присвячена безперервного навчання для підприємницької та міжнародного менеджменту. Установа входить в топ-100 в світі для глобального працевлаштування (# 2 бізнес-школи у Франції, № 64 в світі) на Times Higher Education і виділяється серед небагатьох бізнес-шкіл по всьому світу нагороджений трьома міжнародних акредитацій (AMBA, Equis і AACSB).

За допомогою лінії, заснованої на концепції «раннього виробника», де студенти настійно рекомендується розвивати свій підприємницький дух і експеримент, EMLYON бізнес-школа є місцем, де ви розвивати свої ідеї, щоб зробити їх реальністю. На сьогоднішній день, будучи виробником означає контроль свою долю, будучи актором і підприємцем свого існування, і перехід від Do-It-Yourself для Do-It-разом в дусі співробітництва. Ця концепція відображає бачення EMLYON школи бізнесу підприємця: людини, який намагається, експерименти, робить помилки, починається знову і дізнається, як вони йдуть. Підприємець з EMLYON бізнес-школи є виробником і раннім рушій. Він є раннім мейкера.

Його ноу-хау в навчанні як на основі теорії і на день-в день керівництвом компанії.

Його відмінні якості заснована на педагогічній інновації та підприємницький підхід до освіти управління.

5 кампусів

  • ліон бізнес - ем школа розташована в приємній сільській обстановці всього в 15 хвилинах від центру міста Ліон. Сучасні будівлі, розташовані у великому 18-акрів парку забезпечують 30000 повноважень і викладання простору, обладнаного з мережею Wi-Fi.
  • Шанхай кампус - економічний бум у Китаї, третій за величиною економічною державою в світі, і поступова інтеграція азійських економічних і культурних моделей в процесі глобалізації різко змінили традиційну західну сприйняття.
  • Ультра-зв'язку і інноваційний сайт, кампус Париж є частиною глобалізації approach.The 5500 м ² кампусу османському стилі EM Lyon бізнес - школи 's знаходиться в самому центрі Парижа, поруч з "Ліонський" Залізничний вокзал.
  • EM Lyon бізнес - школа також має університетське містечко , розташований в Сент - Етьєн, Франція і Касабланці, Марокко.

Крім того, культурні посилання в Європі і в англійській мові світу в Китай стикається з цінностями та підходами, які повністю відрізняються. Враховуючи ці зауваження на увазі, це містечко спрямована на викриття студентів до китайської культури зокрема і в азіатській культурі Сходу в цілому.

Факультет Склад і організація

Факультет складається з 113 штатних професорів і організував в 4 відділів:

  • Ринки та інновації
  • Стратегія і організація
  • Економіка, фінанси, управління
  • Управління, права і людських ресурсів

Шкільні рейтингу:

Школа Times Higher Education # 2 Бізнес у Франції # 64 в світі Global Працездатність університет Рейтинг 2015

Розташування

Ліон

Address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 Ліон, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Шанхай

Address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 Шанхай, Шанхай, Китай

Париж

Address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Акредитації