Unviersité Paris-Saclay

Введення

Прочитайте офіційний опис

Unviersité Paris-Saclay визнана винятковою якістю своїх досліджень. Вона занесена до числа кращих французьких університетів у рейтингу Шанхаю, і накопичила численні престижні нагороди та відзнаки, такі як 2 Нобелівські премії з фізики та 4 Філд-медалі. Як багатопрофільний заклад UPSay складається з п'яти факультетів, трьох технологічних інститутів та однієї інженерної школи. Він також включає компоненти інститутів (CentraleSupélec, AgroParisTech, Ecole normale supérieure Paris-Saclay та аспірантуру Institut d'optique) та наші університети, пов'язані з членами (UVSQ та UEVE), додатково розширюють спектр навчання, досліджень та інновацій.

65 000 студентів навчаються в UPSay, з них близько 10 000 міжнародних студентів.

Париж-Сакла є координаційним закладом головного СЕРП.

Майстер SERP - це англійська мова, яку навчають дворічною програмою, що фінансується програмою Erasmus Європейської Комісії

Тут збираються 4 провідних європейських дослідницьких університетів:

  • Паризький університет Сакла, Франція (координуюча установа)
  • Університет Адама Міцкевича, Польща
  • Університет Генуї, Італія
  • Університет Порту, Португалія


Генуйський університет Університет Генуї (UNIGE) організований у 5 школах (математико-фізичні та природничі науки, медичні науки та фармації, соціальні науки, гуманістичні науки та політехніка), 22 кафедри та 14 міждисциплінарних центрів. UNIGE пропонує 178 курсів університету, де навчається близько 40 000 студентів. Тут влаштовані 14 докторських шкіл. Завдяки декільком партнерствам в усьому світі, зараз в університеті працює понад 3000 іноземних студентів.

Університет Адама Міцкевича в Познані (АМУ) є головним навчальним закладом в Познані та третім за величиною університетом у Польщі. Його студентство становить майже 49 000 студентів. Університет є центром академічної майстерності, де дослідження та навчання є взаємовигідними. Університет постійно розширює та оновлює програми досліджень та зміст навчальних програм з особливим акцентом на їх міждисциплінарний та міжнародний характер. АМУ є членом: EUA - Європейська асоціація університетів, EUCEN - мережа безперервної освіти Європейського університету, Група компаній "Компостела", "Сантандер груп" - мережа європейських університетів, Європейська тематична мережа хімії та інші європейські дослідницькі мережі.

Universidade Do Porto Університет Порту (UPORTO) є однією з найбільших вищих навчальних та дослідницьких установ Португалії, де навчається 32 500 студентів, 2300 академіків та дослідників. Це один з провідних португальських університетів, найкраще розташованих в національних та міжнародних рейтингах: Time Higher Education 2019 (401-500); ARWU 2018 (301-400); QS 2019 (328). Він має 14 факультетів, 1 бізнес-школу та 60 науково-дослідних підрозділів. UPORTO також є провідним виробником науки в Португалії, що відповідає за 24% наукових статей, вироблених у країні.

Розташування

Орсе

Address
building 440
91400 Орсе, Іль-де-Франс, Франція

Генуя

Address
Dipartimento di Fisica
Via Dodecaneso 33

16146 Генуя, Лігурія, Італія

Познань

Address
Ul. Umultowska 89b
61-614 Познань, Великопольське воєводство, Польща

Порто

Address
Rua Campo Alegre 687
4169-007 Порто, Район Порто, Португалія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія