University of TOURS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Турс рішуче Європейський університет, який створив кампанію дій в рамках стратегії Європа 2020 з метою розробки "розумних, стійкого і всеосяжного зростання". Завдяки своїм вищих навчальних закладів та науково-дослідницьких місій, університет Тура відіграє ключову роль в дослідження, розробку, а в підвищенні наукові, культурні та професійні можливості якомога більшого числа людей, як це можливо.

Відкритий для світу, університет Тура привілеї обміни та співробітництво, активно беручи участь у створенні Європейського простору вищої освіти та наукового простору, яке випливає з Болонського процесу.

Міждисциплінарний і сектора охорони здоров'я державне підприємство, університет має високий потенціал і активи, які забезпечують вона виконує європейської вищої освіти і наукових досліджень стандартам. В якості визнаного лідера в своїй економічній, соціальній та культурній середовища, Університет Турс передові, інноваційні створення просування гуманістичних цінностей, які глибоко вкорінені в регіоні переповнені з історією та культурною спадщиною.

Університет Тури підтримує наступні два гасла: "не народжуються, як людина, один стає людиною" - Erasmus "Знання без совісті, але загибель душі" - Франсуа Рабле

Розташування

Тури

Université François Rabelais

Address
60 rue du Plat D'Etain
Tours

37000 Тури, Центр-Валь-де-Луара, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія