University of Bordeaux

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Бордо був створений у 2014 році після злиття трьох університетів. В 2011 році серед французьких вищих навчальних закладів за якість своїх академічних курсів та досліджень вона була нагороджена "Ініціативою досконалості" уряду Франції.

Міждисциплінарна пропозиція про освіту

Університет Бордо пропонує 245 магістрів та 125 програм бакалавра. Чотири основні наукові напрями: наука та технологія / право, політологія, економіка, управління / життя та здоров'я / соціальні та гуманітарні науки.

Приблизно 12% студентів університету Бордо є міжнародними. Університет розробив широкий спектр міжнародних навчальних програм, які викладаються англійською мовою (або іншими мовами), що дає студентам можливість навчатися за кордоном та / або закінчити спільні чи подвійні ступені. Провідний університет у Франції для участі в програмі Erasmus Mundus, Університет Бордо пропонує 9 навчальних програм, позначених ЄС.

Провідний міжнародний дослідницький університет

Дослідження організовано навколо трьох факультетів: науки та технологій / життя та здоров'я / соціальних та гуманітарних наук.

Вісім докторських шкіл забезпечують підтримку та керівництво для аспірантів. Науково-дослідні підрозділи об'єднують 70 дослідницьких лабораторій, які знаходяться під спільним наглядом з національними дослідницькими організаціями.

Кластери досконалості

Одним із головних пріоритетів Університету Бордо є сприяння розвитку тематичних кластерів передового досвіду в галузі досліджень, навчання та передачі знань у таких галузях: неврологія, медична візуалізація, навколишнє середовище / клімат, сучасні матеріали, археологія, лазери / оптика, цифрова сертифікація, здоров'я та суспільство та кардіологія.

Розташування

Бордо

Address
146 rue Léo Saignat
33 076 Бордо, Нувель-Аквітанська, Франція

Пессак

Address
16 avenue Léon Duguit
33 608 Пессак, Нувель-Аквітанська, Франція

Талант

Address
351 cours de la Libération
33 405 Талант, Нувель-Аквітанська, Франція