Université de Pau et des Pays de l'Adour

Введення

Прочитайте офіційний опис

Мультидисциплінарний університет

Університет Пау і Пейс де-л-Адур (УППА) є мультидисциплінарним університетом, який охоплює три основні галузі навчання:

 • Право, економіка, бізнес, менеджмент
 • Наука і технології
 • література, мови, мистецтво, соціальні науки, гуманітарні науки та спорт

UPPA пропонує своїм студентам початкову або постійну освіту, програми навчання або навчання чи навчання, отримати ступінь бакалавра, магістра та професійної кваліфікації через свої 5 UFR (навчально-дослідницькі підрозділи) та дві докторські школи.

До університету також входять два IUT (University Institute of Technology), один IAE (University School of Management), дві інженерні школи (ENSGTI, що охоплюють інженерно-технічну техніку та ISA BTP, що охоплюють будівництво), відділ безперервної освіти та навчальний центр для учнівства.

Ідеальне робоче середовище

Однією з особливих особливостей УППА є розташування поблизу кордону Іспанії між горами та океаном у 5 кампусах дуже масштабних масштабів: Англет, Байонна, Пау, Мон-де-Марсан і Тарб.

Кожен кампус пропонує студентам сучасні та ефективні засоби спілкування, університетську бібліотеку, спортивні заходи, культурну програму та цілий ряд студентських об’єднань.

Колективи в УППА підготують 11500 студентів, щоб завершити свій курс, але вони також уважно ставляться до потреб учнів і завжди є доступними, і докладають зусиль до нашого процесу якості.

Профорієнтація та професійні поради також лежать в основі кожної навчальної програми: професійний проект студентів, зустрічі з колишніми студентами, ярмарки вакансій, допомога у пошуку стажування та роботи.

Протягом другого року міністерство визнало UPPA 12-м національним (з 80 університетів) для підтримки студентів та успіхів у своїх дипломних курсах, а 18 - для їх майстрів.

Наукові дослідження на міжнародному рівні

З 24 науково-дослідними підрозділами, пов'язаними з такими дослідними органами, як CNRS, INRA та INRIA, дослідження в UPPA охоплюють:

 • 5 стратегічних тем:
  • Навколишнє середовище та матеріали
  • Гео-ресурси
  • Водні середовища та ресурси
  • Справедливість та території
  • Області, кордони та змішання
 • і одна поперечна та багатопрофільна тема: енергетика, екологічні та соціальні переходи.
 • Інститут Карно ІСІФоР (Інститут стійкої інженерії викопних ресурсів).
 • Equipex MARSSEquipex MARSS (Центр масової спектрометрії наук про реактивність та специфікацію).
 • Equipex у мережі програми XYLOFORESTXyloforest (розвиток лісового сектора).
 • Лабекс в мережі STORE-EX (електрохімічне зберігання енергії).
 • LabCom, спільна лабораторія з URGO.

Університет міцно коріння в своєму регіоні

З моменту свого заснування у 1970 р. УППА творила зв'язки з місцевими інституційними та виробничими партнерами, що робить його основним учасником економічного розвитку південної частини Аквитанії.

Вона підробила дуже тісні зв'язки з великими підрядниками, такими як Total, Turboméca, Arkema, Toyal, Messier-Dowty, і це підтримує SME / SMI через сотні угод про співробітництво.

УППА також підтримується місцевими органами влади та є частиною ComUEA, Спільноти університетів та вищих навчальних закладів в Аквитанії. Він також є членом SATT Aquitaine (Aquitaine Sciences Transfer)

Відкритий у світі університет

Через свою географічну ситуацію, УППА має особливе місце для розробки оригінальної транскордонної співпраці з Іспанією шляхом створення:

 • Проект PYREN: IDEFI (Ініціатива для досконалості в інноваційному тренінгу), що фінансується за рахунок "інвестицій у майбутнє" від уряду,
 • конкретні стипендії
 • стажування в компаніях
 • 10 двосторонніх ступенів та спільні настанови (34 у 2015 році).

УППА налічує 1700 іноземних студентів та пропонує своїм студентам можливість для міжнародної мобільності завдяки численним партнерствам:

 • 51 країна-партнера по всьому світу,
 • 80 міжвузівських угод про співпрацю,
 • 179 університетів-партнерів Erasmus.

Енергія та навколишнє середовище, ключові слова для проекту I-SITE, що виконується UPPA

У рамках програми "Інвестиції у майбутнє", розпочатої урядом, UPPA подала пропозицію щодо проекту I-SITE (Ініціативи - Наука - Інновації - Території - Економіка) з проектом E2S - Energy Environment Solutions. Попередньо обраний у червні 2016 року, проект базується на консорціумі з INRA та lnria, пов'язаними з сильними приватними та громадськими регіонами

Консорціум буде керувати цим проектом в рамках енергетичного та екологічного переходу , спільно з компаніями (Total, Arkema, TIGF і Safran Helicopter Engines) та академічними партнерами (CEA, CNRS, Університетом країни Басків та Сарагосського університету). E2S також підтримує органи місцевого самоврядування: Регіон Аквитан-Лімузен-Пуату-Шаренте, Департаменти Піренеї-Атлантики та Ландс , Піренейські комунальні агломерації Pau Béarn, Аггломерація Мон-де-Марсан, а також Лак-Ортез та Басків Communautés de communes .

Команди E2S вирішать виклики, пов'язані з переходом енергії, георесурсами, водними середовищами існування та впливом природних та антропогенних змін на навколишнє середовище, відповідно до досліджень та інноваційних розробок основних промислових партнерів. Мета полягає в тому, щоб зруйнувати цільові наукові бар'єри (зберігання CO2, виробництво біогазу, нових акумуляторів, розробка повністю електричної площини тощо).

Таким чином, спеціалісти з наук, гуманітарних наук, соціології та права підвищуватимуть міжнародну привабливість UPPA у передових галузях з провідними світовими установами (Стенфорд, Берклі, MIT тощо), зокрема, через спільні кафедри; ще більш висока якість якості, аспірантури, що викладаються англійською мовою в галузі E2S.

Проект також передбачає зміни в управлінні та організації університету, які рухатимуться до структури, заснованої на трьох основних факультетах, кожен з яких включає викладання, дослідження та інновації. Особливі зусилля будуть докладені щодо кадрових ресурсів для збільшення кількості наукових дослідників з тем E2S. Місцеві промислові партнерства доповнять сильні сторони консорціуму, даючи значні переваги для досліджень та інновацій у цих галузях.

Розташування

Англет

Address
Allée du Parc Montaury
64600 ANGLET

64600 Англет, Нувель-Аквітанська, Франція
Телефон
00 33 5 59 40 70 00

Байонна

Address
8 allées des platanes
64100 BAYONNE Cedex

Байонна, Нувель-Аквітанська, Франція

Мон-де-Марсан

Address
371, rue du Ruisseau - BP 201
40004 MONT-DE-MARSAN

40000 Мон-де-Марсан, Нувель-Аквітанська, Франція

Пау

Address
Université de Pau et des Pays de l'Adour
Avenue de l'Université
BP 576
64012 PAU cedex

64000 Пау, Нувель-Аквітанська, Франція

Тарб

Address
11 Rue Morane-Saulnier, 65000 Tarbes, France
Тарб, Occitanie, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Магістратура