Université de Nantes

Введення

Прочитайте офіційний опис

Université de Nantes ніколи не переставав рухатися вперед. Зіткнувшись з сьогоднішніми викликами, ми постійно винаходимо себе.

За останні 50 років Université de Nantes пройшов навчання і дослідження на найвищому рівні, а в 2015 році зайняв місце в рейтингу університету Times Higher Education World University . Université de Nantes входить до 25 найбільших французьких університетів . За ці 50 років ми значно просунулися.

До нової моделі університету

Université de Nantes виховує ентузіазм, зухвалість, щедрість і мужність. Ці принципи, зазвичай пов'язані з молоддю, є нашою торговою маркою. Ця філософія веде нас до досягнення більш високих стандартів. Це підштовхує нас, у світі, що швидко змінюється, винайти нову модель університету. Ця модель бажає бути відкритою для свого середовища і зосереджена на суспільних змінах. Вона готова зіткнутися з викликами наших суспільств з точки зору досліджень, навчання, інновацій, просування наукової культури, інтеграції студентів у соціально-економічну структуру та міжнародного престижу.

Ця модель ставить студента в центр своєї уваги і, як ніколи раніше, людська істота в основі її динаміки і її амбіцій. Сила університету полягає в інвестиціях та якості його дослідників, професорів, викладачів, вчителів та працівників бібліотеки, інженерів, адміністративного персоналу, техніків, відділу обслуговування та охорони здоров'я.

Нам потрібно виховувати цю різницю і поєднувати таланти.

shallow focus photography of person in white and black striped top writing on white paperLonely Planet / Unsplash

Творчий і зухвалий університет

Université de Nantes сприяє співробітництву і робить міждисциплінарне дослідження фактором інновацій та успіху.

Université de Nantes розташований в красивому природному середовищі, розташованому в самому серці Нанта, міста, відомого своєю життєздатністю, культурою, економічним розвитком і якістю життя. Завдяки 2 кампусам Сен-Назер і Ла-Рош-сюр-Йон, Université de Nantes підтримує сильну присутність на території.

У межах своїх кампусів зустрічаються різні дисципліни, які збагачують один одного. Université de Nantes - один з рідкісних французьких університетів, що сприяє міждисциплінарності. У межах 20 факультетів та шкіл навчається 38 000 студентів. Представлено 295 спеціальностей, 44 лабораторії працюють у всіх галузях знань.

Стати одним з провідних міждисциплінарних французьких університетів.

Це середовище дає можливість для нового досвіду, створення багатих взаємодій, які ми заохочуємо. Université de Nantes поставив собі за мету стати одним з провідних міждисциплінарних французьких університетів протягом наступних 10 років. Приклади де-розділених практик, у дослідженнях, а також у навчанні є численними. Ми прагнемо поліпшити їх, щоб відповісти на складні соціальні зміни, що передують нам.

Це розплавлення робить цю різноманітність Université de Nantes яскравим місцем, як привітним, так і творчим. Це університет, де рух є видимою і стимулюючою реальністю.

Відкритий і громадянський університет

Université de Nantes бере активну участь у розвитку регіону, збільшуючи свої знання, багатства і потенціал, щоб майбутнє відбувалося тут!

Université de Nantes хоче бути провідним гравцем у розвитку суспільства: підготовка на високому рівні, поширення знань, створення цінностей за допомогою досліджень і передачі технологій.

three people sitting in front of table laughing togetherБрук Кегл / розбити

Рушійна сила інновацій

У контексті соціальних та економічних змін, здатність до інновацій є більш ніж будь-коли критерієм будь-якої конкурентоспроможності. Université de Nantes активно сприяє інноваціям соціально-економічного устрою через своїх дослідників, лабораторій, обладнання та сучасних технологічних платформ, останніх випускників яких становлять величезний набір навичок і талантів.

Ключовий гравець у спільноті

Наш справжній культурний, спортивний та суспільний учасник також заохочує до активізації свого регіону, збагачуючи публічні дебати та стимулюючи творчість: конференції, сучасне медіа-обладнання, програми митців, програми високого рівня, прихильність студентів через 150 студентських організацій.

Залучаючись до місцевих проблем, а також маючи вплив на міжнародному рівні, Université de Nantes демонструє свою здатність грати з новими масштабами території. Це важливо для будь-якого розвитку.

Розташування

Нант

Address
Rue Christian Pauc
44035 Нант, Pays de la Loire, Франція

Saint-Nazaire

Address
Boulevard de l'Université
44600 Saint-Nazaire, Pays de la Loire, Франція

Програми