Прочитайте офіційний опис

Université de Nantes ніколи не переставав рухатися вперед. Зіткнувшись з сьогоднішніми викликами, ми постійно винаходимо себе.

За останні 50 років Université de Nantes пройшов навчання і дослідження на найвищому рівні, а в 2015 році зайняв місце в рейтингу університету Times Higher Education World University . Université de Nantes входить до 25 найбільших французьких університетів . За ці 50 років ми значно просунулися.

До нової моделі університету

Université de Nantes виховує ентузіазм, зухвалість, щедрість і мужність. Ці принципи, зазвичай пов'язані з молоддю, є нашою торговою маркою. Ця філософія веде нас до досягнення більш високих стандартів. Це підштовхує нас, у світі, що швидко змінюється, винайти нову модель університету. Ця модель бажає бути відкритою для свого середовища і зосереджена на суспільних змінах. Вона готова зіткнутися з викликами наших суспільств з точки зору досліджень, навчання, інновацій, просування наукової культури, інтеграції студентів у соціально-економічну структуру та міжнародного престижу.

Ця модель ставить студента в центр своєї уваги і, як ніколи раніше, людська істота в основі її динаміки і її амбіцій. Сила університету полягає в інвестиціях та якості його дослідників, професорів, викладачів, вчителів та працівників бібліотеки, інженерів, адміністративного персоналу, техніків, відділу обслуговування та охорони здоров'я.

Нам потрібно виховувати цю різницю і поєднувати таланти.

shallow focus photography of person in white and black striped top writing on white paperLonely Planet / Unsplash

Творчий і зухвалий університет

Université de Nantes сприяє співробітництву і робить міждисциплінарне дослідження фактором інновацій та успіху.

Université de Nantes розташований в красивому природному середовищі, розташованому в самому серці Нанта, міста, відомого своєю життєздатністю, культурою, економічним розвитком і якістю життя. Завдяки 2 кампусам Сен-Назер і Ла-Рош-сюр-Йон, Université de Nantes підтримує сильну присутність на території.

У межах своїх кампусів зустрічаються різні дисципліни, які збагачують один одного. Université de Nantes - один з рідкісних французьких університетів, що сприяє міждисциплінарності. У межах 20 факультетів та шкіл навчається 38 000 студентів. Представлено 295 спеціальностей, 44 лабораторії працюють у всіх галузях знань.

Стати одним з провідних міждисциплінарних французьких університетів.

Це середовище дає можливість для нового досвіду, створення багатих взаємодій, які ми заохочуємо. Université de Nantes поставив собі за мету стати одним з провідних міждисциплінарних французьких університетів протягом наступних 10 років. Приклади де-розділених практик, у дослідженнях, а також у навчанні є численними. Ми прагнемо поліпшити їх, щоб відповісти на складні соціальні зміни, що передують нам.

Це розплавлення робить цю різноманітність Université de Nantes яскравим місцем, як привітним, так і творчим. Це університет, де рух є видимою і стимулюючою реальністю.

Відкритий і громадянський університет

Université de Nantes бере активну участь у розвитку регіону, збільшуючи свої знання, багатства і потенціал, щоб майбутнє відбувалося тут!

Université de Nantes хоче бути провідним гравцем у розвитку суспільства: підготовка на високому рівні, поширення знань, створення цінностей за допомогою досліджень і передачі технологій.

three people sitting in front of table laughing togetherБрук Кегл / розбити

Рушійна сила інновацій

У контексті соціальних та економічних змін, здатність до інновацій є більш ніж будь-коли критерієм будь-якої конкурентоспроможності. Université de Nantes активно сприяє інноваціям соціально-економічного устрою через своїх дослідників, лабораторій, обладнання та сучасних технологічних платформ, останніх випускників яких становлять величезний набір навичок і талантів.

Ключовий гравець у спільноті

Наш справжній культурний, спортивний та суспільний учасник також заохочує до активізації свого регіону, збагачуючи публічні дебати та стимулюючи творчість: конференції, сучасне медіа-обладнання, програми митців, програми високого рівня, прихильність студентів через 150 студентських організацій.

Залучаючись до місцевих проблем, а також маючи вплив на міжнародному рівні, Université de Nantes демонструє свою здатність грати з новими масштабами території. Це важливо для будь-якого розвитку.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:


Université de Nantes

Завдяки цій програмі студенти здобудуть наукові та технологічні навички щодо профілю вчених-вчених у ступені інформатики. ... [+]

Завдяки цій програмі студенти здобудуть наукові та технологічні навички щодо профілю вчених-вчених у ступені інформатики. За допомогою тематичних досліджень та стажування вони також отримають методичний та практичний досвід проведення інноваційного процесу високого рівня у галузі інформатики.

Цілі

Наука про дані - це основна науково-технологічна область комп'ютерних наук, заснована на областях аналізу даних, машинного навчання та баз даних. Це призводить до створення методів і технологій для забезпечення прогресу в даних соціальних, наукових і економічних заходах.... [-]

Франція Нант
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

За допомогою цієї магістратури студенти отримають відмінні навички в управлінні електричною енергією. На базі курсів з електротехніки студенти зможуть розробляти, розробл ... [+]

За допомогою цієї магістратури студенти отримають відмінні навички в управлінні електричною енергією. На базі курсів з електротехніки студенти зможуть розробляти, розробляти та вдосконалювати складні електричні системи (інноваційні машини, сучасні силові електроніки, інтелектуальні електромережі та системи з декількома джерелами), а також готувати докторів наук.

Зосередившись на управлінні електричною енергією, програма магістра охоплює різні теми, пов'язані з електротехнікою: вдосконалене моделювання електромагнітних пристроїв, управління керуванням електричною енергією. Область застосування стосується, зокрема, перетворення енергії, транспортування (човни, літаки, автомобільні тощо), сталий розвиток (вітроенергетична та морська енергетика та їх інтеграція в мережу) та багатоканальні системи.... [-]

Франція Saint-Nazaire
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Міжнародна біологічна обробка мікроводоростей Master's Degree інтегрована в дворічну програму з технологічного та біопроцесового машинобудування, з трьома академічними се ... [+]

Міжнародна інженерна мікропроцесова інженерна мікроелектростанція інтегрована в дворічну програму в процесі та біопроцесі, з трьома академічними семестрами (лекції англійською мовою) і шестимісячним стажуванням у промисловості або дослідницькій лабораторії.

Цілі

Навички:

розробити промисловий процес валоризації мікроводоростей, щоб мати можливість проводити дослідницький проект щодо мікроводоростей, щоб мати можливість керувати промисловим проектом, пов'язаним з полем мікроводоростей, щоб бути знайомим з мультидисциплінарним підходом, необхідним на полі мікроводоростей (біологія, техніка).... [-]

Франція Saint-Nazaire
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Завдяки цій програмі студенти набудуть наукові та технологічні знання, а також основний досвід, щоб зрозуміти та внести свій внесок у інноваційні процеси досліджень і роз ... [+]

Завдяки цій програмі студенти набудуть наукові та технологічні знання, а також основний досвід, щоб зрозуміти та внести свій внесок у інноваційні процеси досліджень і розробок в енергетичній сфері.

Цілі

Навички:

Виконують інженерні розробки промислових проектів, проводять експериментальні та чисельні дослідження та аналізують результати.

Вхід

Теплова наука і енергетика є навчальною програмою з ступеня магістра механіки. Це дворічний ступінь (M1 M2), але лише другий рік (M2 Thermal Science and Energy) доступний у Polytech Nantes.... [-]

Франція Нант
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Завдяки цій програмі студенти отримають наукові та технологічні знання, а також практичний досвід, щоб зрозуміти та внести свій внесок у інноваційний розвиток високого рі ... [+]

Завдяки цій програмі студенти отримають наукові та технологічні знання, а також практичний досвід, щоб зрозуміти та внести свій внесок у інноваційний розвиток високого рівня.

Цілі

Навички:

Моделювання та вирішення проблем обробки та аналізу зображень та відео.Використання знань високого рівня про візуальне сприйняття людини для того, щоб внести новітні рішення для мультимедійних програм.Використання алгоритмів машинного навчання для побудови додатків для комп'ютерного зору.Розуміння та реалізація ланцюжка обробки даних 3D (від придбання до представлення)Вхід... [-]
Франція Нант
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Ця міжнародна ступінь магістра призначена для майбутніх фахівців для проектування, контролю та розгортання високопродуктивних комунікаційних вбудованих систем як основи п ... [+]

Ця міжнародна ступінь магістра була спрямована на майбутніх фахівців для проектування, контролю та розгортання високопродуктивних комунікаційних вбудованих систем як основи парадигми IoT. Це вимагає широких знань, включаючи бездротові, трансмісійні системи, проектування антен, а також деякі аспекти інформатики.

Цілі

Ступінь магістра безпровідних вбудованих технологій пропонує нову міждисциплінарну парадигму освіти, призначену для підготовки високого рівня для професійних інженерів, які планують стати технічними лідерами в цьому зростаючому полі. Метою цієї магістерської програми є надання широкої освіти в спілкуванні вбудованих систем з можливістю спеціалізуватися в областях, які охоплюють теоретичні, а також практичні аспекти розробки вбудованих систем.... [-]

Франція Нант
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Розроблена педагогічною командою з понад 80 експертів: професорів з різних дисциплін (агрономія, медицина, ветеринарія, біологія, фармація, право, економіка), а також чис ... [+]

Розроблена педагогічною командою з понад 80 експертів: професорів з різних дисциплін (агрономія, медицина, ветеринарія, біологія, фармація, право, економіка), а також численні фахівці з тих самих областей, програма виграє від підтримки кожного дослідницькі підрозділи партнера.

Навчальний план сильно підкреслює педагогічне використання ICTE *, що дозволяє максимально, індивідуально прогресувати в рамках програми та процесів навчання. Завдяки міжнародній увазі MAN-IMAL, всі курси викладаються англійською мовою, а студенти, а також професори з усього світу вітаються.... [-]

Франція Нант Saint-Nazaire
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Міжнародний варіант Biomeasurement, Biomonitoring, Biosensors (3B) є інтерфейсом декількох дисциплін (біологія, хімія, фізика, матеріали, техніка, статистика, електроніка ... [+]

Міжнародний варіант Biomeasurement, Biomonitoring, Biosensors (3B) є інтерфейсом декількох дисциплін (біологія, хімія, фізика, матеріали, техніка, статистика, електроніка) і призначений для студентів з дуже різними початковими фонами.

Ця формація за 6 тижнів навчить вас спеціально розробляти прилади, присвячені біовимірникам, застосовуваним до навколишнього середовища, агропродовольчої продукції та здоров'я: вам потрібно буде створити та розробити пристрої для характеристики органічної, біологічної матриці, продуктів харчування або вимірювання через живі організми (біосенсори). Налагоджено партнерство з Південно-Східною Азією, і зацікавлені сторони визнані міжнародними фахівцями у своїй галузі. Уроки повністю викладаються англійською мовою.... [-]

Франція Нант Saint-Nazaire
інформація
англійська
Денне навчання
6 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Курси включають професійне та дослідницьке навчання. Метою програми є надання студентам необхідних знань для уточнення, розробки, впровадження та інтеграції програмних рі ... [+]

Програма відкрита з вересня 2009 року для студентів, які володіють англійською мовою. Всі лекції, заплановані в Master 2 (семестр 3), подаються англійською мовою.

Ступінь отримала ступінь: магістр наук з інформатики Тривалість програми: 2 роки (M1 та M2) Дата початку: вересень (1 та 3 семестри) та Febr. (семестри 2 та 4) Режим навчання: денний Мова: французька на М1, англійська на М2 Вартість навчання: 462 євро (2012-2013)... [-]

Бельгія Брюссель Франція Saint-Nazaire
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Цей тренінг базується на досвіді IAE Nantes - Economics ... [+]

Цей тренінг базується на досвіді IAE Nantes - Economics

мети

Метою Майстра є:

задовольнити очікування установ щодо пошуку співробітників найвищого рівня, завданням яких є структурування, анімація та розвиток діяльності як в Південно-Східній Азії, так і на міжнародному рівні. надавати можливість досвідченим працівникам краще розуміти та контролювати зміни у фінансовому секторі: конкуренцію, оцифрування, поведінку споживачів, міжнародне регулювання. дозволити молодим працівникам, які мають високий потенціал, отримати глобальне бачення завдань, що стоять перед їхніми компаніями, враховуючи місцеві особливості, а також пов'язані з міжнародними обмінами для налаштування ефективних стратегій та інструментів. запропонувати випускникам кар'єрні перспективи у В'єтнамі та в усьому світі.... [-]

Вієтнам Ханой Франція Saint-Nazaire
інформація
англійська
Заочне навчання
15 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Ця програма спрямована на підготовку фахівців з структурної надійності, моніторингу та технічного обслуговування в галузі морської відновлюваної енергії (MRE). Наприкінці ... [+]

Ця програма спрямована на підготовку фахівців з структурної надійності, моніторингу та технічного обслуговування в галузі морської відновлюваної енергії (MRE). Наприкінці цієї програми ви зможете використовувати та кількісно оцінити додану вартість методів неруйнівного контролю та методів SHM, які застосовуються до морських структур.

Більш наукова інформація про цю сферу доступна на:... [-]

Франція Нант Saint-Nazaire
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Nantes

Ця програма надає студентам міцну теоретичну основу в галузі управління наукою та управління інноваціями для розвитку розуміння інновацій та підприємницької динаміки. ... [+]

Ця програма надає студентам міцну теоретичну основу в галузі управління наукою та управління інноваціями для розвитку розуміння інновацій та підприємницької динаміки. Курси викладаються англійською мовою французькими та в'єтнамськими викладачами. Під час програми студенти мають можливість проконсультуватися з експертами, які працюють для та сприяють інноваційним центрам, таких як Технопарк, Торгово-промислова палата, асоціації кар'єри, банки та асоціації ризику.... [-]

Вієтнам Ханой Франція Saint-Nazaire
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Rue Christian Pauc
44035 Нант, Pays de la Loire, Франція
Address
Boulevard de l'Université
44600 Saint-Nazaire, Pays de la Loire, Франція