Université de Lorraine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Université de Lorraine !

Регіон Лотарингії вже був незалежним герцогством на північному сході Франції, коли він створив свій університет у 1572 році. Протягом всієї історії, регіон був розділений кілька разів на "французьку" та "німецьку" частину, перш ніж возз'єднатися і, безумовно, включити в Франція на початку 20 ст. Через цю складну і багату історію розвинулися два великі міста: Мец на півночі і Нансі на півдні.

У Ненсі у 20-му столітті були засновані три університети, серед яких Національний політехнічний інститут, що об'єднав декілька інженерних шкіл. У Мец перший університет з'явився в 1970 році.

1 січня 2012 року, після декількох років підготовки, ці чотири університети об'єдналися в один, утворюючи Université de Lorraine . В університеті навчається понад 50 тисяч студентів, близько 6 800 співробітників, серед яких 3 700 вчителів та шукачів, а також багато будівель і містечок, які розподілені по всьому регіону.

За 1 годину 30 хвилин їзди від Парижа TGV і в самому серці Великого регіону (Бельгія, Люксембург, Німеччина), регіон Лотарингія забезпечує приємне місце, а також дуже багате культурне життя.

У 2013 році за даними французької газети Le Figaro-étudiant, Ненсі оцінили студенти як найкраще місто для навчання!

Université de Lorraine є французьким державним університетом

Вона пропонує своїм майже 52 тисячам студентів повний спектр досліджень, у всіх галузях і відповідно до Болонської моделі (бакалавр / магістр / доктор).

Вона також пропонує спеціальні французькі дипломи, такі як DUT у різних галузях (2-річний професійний диплом, за яким часто йде додатковий рік для отримання професійного бакалавра) або diploma d'ingénieuri, ступінь магістра в галузі інженерії та промисловості. управління.

Дослідження пов'язані з науковими дослідженнями високого рівня в різних галузях і користуються високим рівнем спеціалізованих навичок та високотехнологічних об'єктів і інфраструктур, коли це необхідно. Будь ласка, не соромтеся детальніше вивчити організацію та роботу французької системи освіти.

Міжнародні студенти мають можливість провести один або кілька семестрів в Université de Lorraine через ряд програм обміну. Їм також пропонується подати заявку на одну з наших міжнародних навчальних програм, де всі або частини курсів викладаються англійською мовою. І, звичайно, дуже корисно скористатися можливістю перебування у нас, щоб вивчити французьку мову; для цього ми маємо повну пропозицію мовної підготовки французькою мовою.

114641_pexels-photo-1462630.jpegАнастасія Геп / Пексель

Діалог знань

Université de Lorraine сприяє інноваціям через діалог знань , використовуючи різноманітність і силу своїх наукових напрямків, і прагне до сприяння передачі знань для зрошення інновацій та економічного зростання, а також просування фундаментальної науки.

Будучи університетом цілого регіону, Université de Lorraine є головним суб'єктом свого економічного та соціального розвитку, спираючись на міжкультурні та міжпоколінні зв'язки, координуючи регіональну дослідницьку політику, надаючи доступ до вищої освіти якомога більше мешканцям.

Université de Lorraine пропонує навчальні програми з усіх галузей знань: науки, здоров'я, технологій, інженерних наук, гуманітарних і соціальних наук, права, економіки, менеджменту, мистецтва, літератури та мови. Особлива увага приділяється переходу між полями та навичками, щоб допомогти учням розробити власний Pathway .

Université de Lorraine пропонує широкий спектр міжнародної діяльності

 • Вступні та вихідні студентські обміни (близько 1 500 наших студентів проводять принаймні один семестр за кордоном під час навчання, 15% наших студентів почали навчання в одній з приблизно 100 зарубіжних країн).
 • Спільні дипломи з іншими університетами: близько 60 спільних дипломів, у тому числі 7 магістерських програм Erasmus Mundus.
 • Дослідницькі співпраці:
  • Численні спільні кандидати наук: 11% наших кандидатів наук поділяються з іноземним університетом;
  • Спільні групи або лабораторії з іноземними університетами;
  • Майже 30% наших публікацій є спільними з науковцями з інших країн.
 • Мобільність студентів, к.т.н. студенти та постдокументи, викладачі та адміністративний персонал, щоб закріпити нашу міжнародну інтеграцію. Університет має активну політику заохочення вихідної мобільності, а також полегшення та спрощення прийому осіб, що надходять.

Крім цієї загальної відкритості, наша міжнародна стратегія будується на 3 поступових рівнях

 • Маючи кордони з трьома іншими країнами, цілком природно, що Лотарингія бере участь у нарощуванні транскордонних відносин у регіоні Великого регіону (Люксембург, Франція та німецькомовні частини Бельгії, Лотарингія, німецькі землі Рейнланд-Пфальц та Саарланд). ). Université de Lorraine є головним гравцем у цій будівництві, через численні двосторонні співпраці з університетами цих регіонів, а також через свою активну роль у розвитку університету Великого регіону , де він пов'язаний з університетами Саар, Трір, Кайзерслаутерн. , Люксембург і Льєж.
 • Université de Lorraine має намір поступово налагоджувати зв'язки з мережею європейських університетів, які розділяють свої головні орієнтації: міждисциплінарність і діалог знань , в університетах, що охоплюють широкий науковий спектр, але мають структуровану орієнтацію навколо техніки, прийнятої в широкому сенсі.
 • Оскільки ми маємо численні міжнародні партнерства по всьому світу , деякі сайти мають потенціал зосередити декілька співробітництв, у дослідженні та у навчанні, на широкому наборі дисциплін. Université de Lorraine хоче підкреслити своє партнерство з цими сайтами , структуруючи свої співпраці в рамках визнаних і сильно підтримуваних організацій. Це перш за все стосується французько-німецького співробітництва, для якого Université de Lorraine створила спеціальний Французько-німецький центр для Лотарингії (CFALOR). Таке партнерство було засноване також в Марокко , в Казахстані і в Китаї (особливо в Ухані), і метою є зосередитися на близько 10 об'єктах або регіонах світу.

Розташування

Ненсі

Address
Cours Léopold,34
54000 Ненсі, Гранд Ест, Франція

Мец

Address
Мец, Гранд Ест, Франція

Марсель

Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Марсель, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Прага 6

Address
Zikova,1903/4
166 36 Прага 6, Hlavní město Praha, Чеська Республіка

Сакла

Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Сакла, Іль-де-Франс, Франція

Леганес

Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Леганес, Мадридська громада, Іспанія

Штутгарт

Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Штутгарт, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Гент

Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Гент, Фландрія, Бельгія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: