Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Université de Lorraine !

Регіон Лотарингії вже був незалежним герцогством на північному сході Франції, коли він створив свій університет у 1572 році. Протягом всієї історії, регіон був розділений кілька разів на "французьку" та "німецьку" частину, перш ніж возз'єднатися і, безумовно, включити в Франція на початку 20 ст. Через цю складну і багату історію розвинулися два великі міста: Мец на півночі і Нансі на півдні.

У Ненсі у 20-му столітті були засновані три університети, серед яких Національний політехнічний інститут, що об'єднав декілька інженерних шкіл. У Мец перший університет з'явився в 1970 році.

1 січня 2012 року, після декількох років підготовки, ці чотири університети об'єдналися в один, утворюючи Université de Lorraine . В університеті навчається понад 50 тисяч студентів, близько 6 800 співробітників, серед яких 3 700 вчителів та шукачів, а також багато будівель і містечок, які розподілені по всьому регіону.

За 1 годину 30 хвилин їзди від Парижа TGV і в самому серці Великого регіону (Бельгія, Люксембург, Німеччина), регіон Лотарингія забезпечує приємне місце, а також дуже багате культурне життя.

У 2013 році за даними французької газети Le Figaro-étudiant, Ненсі оцінили студенти як найкраще місто для навчання!

Université de Lorraine є французьким державним університетом

Вона пропонує своїм майже 52 тисячам студентів повний спектр досліджень, у всіх галузях і відповідно до Болонської моделі (бакалавр / магістр / доктор).

Вона також пропонує спеціальні французькі дипломи, такі як DUT у різних галузях (2-річний професійний диплом, за яким часто йде додатковий рік для отримання професійного бакалавра) або diploma d'ingénieuri, ступінь магістра в галузі інженерії та промисловості. управління.

Дослідження пов'язані з науковими дослідженнями високого рівня в різних галузях і користуються високим рівнем спеціалізованих навичок та високотехнологічних об'єктів і інфраструктур, коли це необхідно. Будь ласка, не соромтеся детальніше вивчити організацію та роботу французької системи освіти.

Міжнародні студенти мають можливість провести один або кілька семестрів в Université de Lorraine через ряд програм обміну. Їм також пропонується подати заявку на одну з наших міжнародних навчальних програм, де всі або частини курсів викладаються англійською мовою. І, звичайно, дуже корисно скористатися можливістю перебування у нас, щоб вивчити французьку мову; для цього ми маємо повну пропозицію мовної підготовки французькою мовою.

114641_pexels-photo-1462630.jpegАнастасія Геп / Пексель

Діалог знань

Université de Lorraine сприяє інноваціям через діалог знань , використовуючи різноманітність і силу своїх наукових напрямків, і прагне до сприяння передачі знань для зрошення інновацій та економічного зростання, а також просування фундаментальної науки.

Будучи університетом цілого регіону, Université de Lorraine є головним суб'єктом свого економічного та соціального розвитку, спираючись на міжкультурні та міжпоколінні зв'язки, координуючи регіональну дослідницьку політику, надаючи доступ до вищої освіти якомога більше мешканцям.

Université de Lorraine пропонує навчальні програми з усіх галузей знань: науки, здоров'я, технологій, інженерних наук, гуманітарних і соціальних наук, права, економіки, менеджменту, мистецтва, літератури та мови. Особлива увага приділяється переходу між полями та навичками, щоб допомогти учням розробити власний Pathway .

Université de Lorraine пропонує широкий спектр міжнародної діяльності

 • Вступні та вихідні студентські обміни (близько 1 500 наших студентів проводять принаймні один семестр за кордоном під час навчання, 15% наших студентів почали навчання в одній з приблизно 100 зарубіжних країн).
 • Спільні дипломи з іншими університетами: близько 60 спільних дипломів, у тому числі 7 магістерських програм Erasmus Mundus.
 • Дослідницькі співпраці:
  • Численні спільні кандидати наук: 11% наших кандидатів наук поділяються з іноземним університетом;
  • Спільні групи або лабораторії з іноземними університетами;
  • Майже 30% наших публікацій є спільними з науковцями з інших країн.
 • Мобільність студентів, к.т.н. студенти та постдокументи, викладачі та адміністративний персонал, щоб закріпити нашу міжнародну інтеграцію. Університет має активну політику заохочення вихідної мобільності, а також полегшення та спрощення прийому осіб, що надходять.

Крім цієї загальної відкритості, наша міжнародна стратегія будується на 3 поступових рівнях

 • Маючи кордони з трьома іншими країнами, цілком природно, що Лотарингія бере участь у нарощуванні транскордонних відносин у регіоні Великого регіону (Люксембург, Франція та німецькомовні частини Бельгії, Лотарингія, німецькі землі Рейнланд-Пфальц та Саарланд). ). Université de Lorraine є головним гравцем у цій будівництві, через численні двосторонні співпраці з університетами цих регіонів, а також через свою активну роль у розвитку університету Великого регіону , де він пов'язаний з університетами Саар, Трір, Кайзерслаутерн. , Люксембург і Льєж.
 • Université de Lorraine має намір поступово налагоджувати зв'язки з мережею європейських університетів, які розділяють свої головні орієнтації: міждисциплінарність і діалог знань , в університетах, що охоплюють широкий науковий спектр, але мають структуровану орієнтацію навколо техніки, прийнятої в широкому сенсі.
 • Оскільки ми маємо численні міжнародні партнерства по всьому світу , деякі сайти мають потенціал зосередити декілька співробітництв, у дослідженні та у навчанні, на широкому наборі дисциплін. Université de Lorraine хоче підкреслити своє партнерство з цими сайтами , структуруючи свої співпраці в рамках визнаних і сильно підтримуваних організацій. Це перш за все стосується французько-німецького співробітництва, для якого Université de Lorraine створила спеціальний Французько-німецький центр для Лотарингії (CFALOR). Таке партнерство було засноване також в Марокко , в Казахстані і в Китаї (особливо в Ухані), і метою є зосередитися на близько 10 об'єктах або регіонах світу.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:


Université de Lorraine

Цей курс спрямований на підготовку фахівців з металургії та механіки матеріалів на рівні інженерії та магістратури, які відповідають очікуванням широкого кола професійних ... [+]

Міжнародне майстер-дослідження, побудовані навколо двох основних тем матеріалознавства; Механіка матеріалів і мікроструктур пропонується в Університеті Лотарингії. Викладання ведеться англійською мовою, і програма відкрита для студентів усіх національностей з рівнем Master M1 або еквівалентом, тобто для студентів, які вже вивчали один рік на рівні випускників і бажають реалізувати свій 2-й курс магістра в міжнародна атмосфера. Метою цього нового магістерського дослідження є підготовка керівників високого рівня в металургії та механіці матеріалів. Наприкінці цього курсу студенти отримають всі необхідні знання для продовження кар'єри в наукових колах або промислових досліджень.... [-]

Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Магістерська програма Emerald була створена для того, щоб відповісти на нагальну потребу Європейського Союзу щодо створення ресурсоефективної Європи. ... [+]

Основні моменти

Інноваційна освіта в геометалургії та круговій економіці (магістерський курс на 2 роки = 120 ECTS)

Магістр Емералд позначений як Еразмом, так і ЕІТ

Університети-учасники

Університет Льеж, Бельгія (головний координатор)Університет Лотарингії, ENSG Nancy FranceТехнологічний інститут Лулео, ШвеціяTU Bergakademie Freiberg Німеччина

Диплом

Консорціум доставить потрійний диплом (один з кожного університету, в якому студент відвідував лекції) та додаток до диплома від координуючого університету:... [-]

Франція Nancy Бельгія Liège Швеція Luleå Німеччина Freiberg  + 4 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Програма MSc є науково-обгрунтованим підходом до розуміння та управління лісовими екосистемами, забезпечуючи фундаментальні та прикладні знання з організації, функціонува ... [+]

Цей майстер спільно акредитований Université de Lorraine і AgroParisTech.

У цій магістерській програмі, спеціальність «Ліси та їхнє середовище (FEN)» складається в одному семестрі курсів, викладених англійською мовою і відкритих для іноземних студентів.

Цілі програмиОтримувати високу міждисциплінарну підготовку та сучасні технології для управління проектами та дослідницької діяльності (спілкування, експерименти, дослідження, аналіз даних тощо).Розуміти функціонування багаторічних рослин, агросистем і лісових екосистем, від молекул до ландшафту, джерел промислової продукції та екологічних послуг.Оволодіти наукою та технологіями екологічної інженерії для сталого управління природним середовищем та системами сільськогосподарського / лісового виробництва.Розуміння основних екологічних проблем (глобальні зміни, біорізноманіття, біоматеріали деревини, поновлювані ресурси, енергія, забруднення, сталий розвиток тощо).Дисципліни... [-]
Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Загальною метою цього курсу є отримання студентами знань про біомеханіку опорно-рухового апарату і, зокрема, про розвиток медичних виробів, специфічних для пацієнта. ... [+]

Загальний опис

Розуміння біомеханічної поведінки опорно-рухового апарату та розробки медичних пристроїв вимагають різнобічних знань у різних галузях, таких як медичні науки (анатомія, біологія клітин і тканин, медична томографія…), механіка матеріалів, моделювання скінченних елементів, аналіз руху людське тіло. Цей ступінь магістра надасть студентам всі необхідні основи цих областей, щоб дозволити їм зрозуміти клінічну проблему і запропонувати реалістичні та надійні терапевтичні рішення. Ці підходи будуть завершені введенням в біоміметику, щоб показати, як отримати натхнення від природи для розробки нових технічних застосувань.... [-]

Франція Metz
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

В рамках AMASE Master ви не тільки набуваєте цінних знань у галузі матеріалознавства, але й вивчаєте два з чотирьох найбільш поширених європейських мов. Ви навчаєтеся з м ... [+]

В рамках AMASE Master ви не тільки набуваєте цінних знань у галузі матеріалознавства, але й вивчаєте два з чотирьох найбільш поширених європейських мов.

Ви навчаєтеся з місцевими студентами і дізнаєтеся про культуру ваших приймаючих країн, збільшуючи ваші пізніші робочі місця.

У 2005 році EEIGM разом зі своїми інституційними партнерами створила дворічний багатонаціональний магістр з розширеної матеріалознавства та інженерії... [-]

Франція Nancy
Серпень 2020
французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Метою НЛП (обробки природних мов) є створення обчислювальних моделей, що імітують нашу здатність говорити і розуміти «природні» мови, такі як англійська, французька чи ро ... [+]

З одного поглядуДиплом: магістрТип: Промисловість і науково-орієнтовані ступеніКількість кредитів ECTS: 120Початок: 2 вересня 2019 рокуТривалість: 1-2 рокиМова: англійськаВартість навчання: € 334,00, ціна може змінюватися, якщо ви не є громадянином ЄС. Розташування: Nancy, Франція (1:30 поїздка з Парижа) Обробка природних мов (НЛП)

НЛП: вибухаюча і захоплююча область науки, яка пропонує багато можливостей для кар'єрного росту в багатьох галузях, таких як промисловість, дослідження та освіта.... [-]

Франція Nancy
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

У цій магістерській програмі спеціалізація «Молекулярна хімія та фізикохімія» (MCP) складається з курсів, які відображаються англійською мовою і відкриті для іноземних ст ... [+]

У цій магістерській програмі спеціалізація «Молекулярна хімія та фізикохімія» (MCP) складається з курсів, які відображаються англійською мовою і відкриті для іноземних студентів.

Цілі програми

Головною метою MS в галузі хімії є задоволення очікувань компаній, пропонуючи програму зі спеціалізацією, що охоплює кілька областей діяльності, які визнані джерелами зайнятості: хімічний аналіз, обробка поверхні, біоматеріали, охорона навколишнього середовища, моделювання, синтез .... [-]

Франція Nancy
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

У цій магістерській програмі «Науки про життя» спеціалізація «РНК-ензими наук» (РНКЕ) складається з курсів, викладених англійською мовою і відкритих для іноземних студент ... [+]

Презентація

Програма магістра в галузі наук про життя - РНК та ензими (РНКЕ) - це навчальний курс, який характеризується сильним визнаним та специфічним досвідом у галузі молекулярної та клітинної біології РНК та ензимології.

RNAES в значній мірі спирається на команду викладачів, що складається з членів команд ARN-RNP та Molecular and Structural Enzymology з UMR IMoPA UL-CNRS 7365, який відомий на міжнародному рівні, а також на зовнішніх динаміках, з французьких університетів або іноземних. Магістерські курси другого курсу викладаються лише англійською мовою.... [-]

Франція Nancy
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Магістерська програма «Надійні системи програмного забезпечення» (DESEM) є програмою Erasmus Mundus Master, яка складається з курсів магістра комп'ютерних наук Université ... [+]

Магістерська програма «Надійні системи програмного забезпечення» (DESEM) є програмою Erasmus Mundus Master, яка складається з курсів магістра комп'ютерних наук Université de Lorraine з програмної інженерії та формальних методів, викладених англійською мовою і відкритих для іноземних студентів.

Цілі програми

Основна мета магістерської програми полягає в тому, щоб запропонувати просунуту програму «Надійні системи програмного забезпечення» (DESEM), змішуючи курси з основ і ключових концепцій і курсів з методів, методів і додатків , з деякими спеціалізованими курсами в залежності від інтересів і професійний проект студентів. Для забезпечення необхідної адаптованості майбутніх випускників до постійної еволюції дисципліни, метою програми є оволодіння основними та ключовими поняттями дисципліни інженерії програмного забезпечення , такими як алгоритміка та програмування, вдосконалена інженерія програмного забезпечення, системи моделювання, формальні методи, логіка та докази, семантика, перевірка і перевірка моделей, безпека інформаційних систем, методи перевірки протоколів і систем, з акцентом на формальних методах та їх застосуваннях .... [-]

Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Спільна ступінь магістра Erasmus Mundus (EMJMD) з всеохоплюючих обчислень та комунікацій для сталого розвитку (PERCCOM) спрямована на поєднання передових інформаційних та ... [+]

Спільна ступінь магістра Erasmus Mundus (EMJMD) з всеохоплюючих обчислень та комунікацій для сталого розвитку (PERCCOM) спрямована на поєднання передових інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ) з екологічною освітою для забезпечення освіти світового рівня та унікальних компетенцій для професіоналів ІКТ, які можуть будувати більш чисті , більш зелені, більш ресурсні та енергоефективні кібер-фізичні системи.... [-]

Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

MSc EF забезпечує академічну освіту в галузі сталого управління ресурсами, біоекономіки та природокористування. Метою програми є виховання фахівців, які мають глибоке роз ... [+]

MSc European Forestry (MSc EF) - це 2-річна програма в галузі лісових наук. Програма отримала етикетку Erasmus Mundus з 2004 по 2014 рік і на 2016-2019 роки.

MSc EF забезпечує академічну освіту в галузі сталого управління ресурсами, біоекономіки та природокористування . Метою програми є виховання фахівців, які мають глибоке розуміння сталого лісогосподарства, а також європейської бізнес-культури.

Pixabay / Pexels... [-]

Франція Nancy
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Майстер управління бізнесом: міжнародний менеджмент Спеціалізація з IAE Ненсі - це високий рівень теоретичного та прикладного менеджменту. Він доступний для безперервного ... [+]

Майстер управління бізнесом: міжнародний менеджмент Спеціалізація з IAE Ненсі - це високий рівень теоретичного та прикладного менеджменту. Він доступний для безперервного навчання або після закінчення бакалаврської програми або магістратури першого курсу (тобто після 4 років навчання в університеті). Вона спрямована як на не-ділових, так і на бізнес-студентів або фахівців. Вона дозволяє студентам або менеджерам доповнювати свої знання в непідприємницьких галузях комплексною навчальною програмою в бізнесі. Вона також дозволяє студентам або менеджерам, які спеціалізуються в конкретних галузях, розширити свої перспективи і полівалентність шляхом посилення трансверсальних компетенцій для вирішення бізнес-завдань у глобалізованому світі.... [-]

Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Майстер управління бізнесом: загальний менеджмент Спеціалізація з IAE Ненсі - це високий рівень теоретичного та прикладного менеджменту. Він доступний для безперервного н ... [+]

Майстер управління бізнесом: загальний менеджмент Спеціалізація з IAE Ненсі - це високий рівень теоретичного та прикладного менеджменту. Він доступний для безперервного навчання або після закінчення бакалаврської програми або магістратури першого курсу (тобто після 4 років навчання в університеті). Вона спрямована як на не-ділових, так і на бізнес-студентів або фахівців. Вона дозволяє студентам або менеджерам доповнювати свої знання в непідприємницьких галузях комплексною навчальною програмою в бізнесі. Вона також дозволяє студентам або менеджерам, які спеціалізуються в конкретних галузях, розширити свої перспективи і полівалентність шляхом посилення трансверсальних компетенцій для вирішення бізнес-завдань у глобалізованому світі.... [-]

Франція Nancy
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Європейський магістр з лексикографії (EMLex) є міжнародною магістерською програмою (120 ECTS), що пропонується з 2009 року. З 2016 року EMLex може бути укладений за суміс ... [+]

Чи хотіли б Ви стати частиною всесвітньо відомої магістерської програми і здобути освіту в академічній сфері лексикографії?

Тоді як стати студентом елітарної програми вивчення європейської лексикографії (EMLex), спільної магістерської програми Erasmus Mundus, яка пропонує дуже цінне та унікальне в усьому світі освіту? Ви зможете навчатися в різних європейських університетах, налагодити міжнародні академічні контакти і значно розширити свої професійні можливості.... [-]

Франція Nancy
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Метою магістерської програми є забезпечення високорівневої багатонаціональної науково-орієнтованої освіти в галузі інженерної фізики, пов'язаної з термоядерним синтезом, ... [+]

Метою магістерської програми є забезпечення високорівневої багатонаціональної науково-орієнтованої освіти в галузі інженерної фізики, пов'язаної з термоядерним синтезом, в тісному зв'язку з дослідницькою діяльністю партнерів, а також з добре інтегрованим мовним і культурним досвідом. Об'єднане та гармонізоване викладання та дослідження з 7 залучених установ, пропонує велику різноманітність компетенцій у галузі синтезу та інженерної фізики.... [-]

Франція Nancy Marseille Чеська Республіка Prague 6 Saclay Іспанія Leganés Community of Madrid Німеччина Stuttgart Бельгія Ghent  + 9 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université de Lorraine

Європейська магістерська програма «Еразмус Мундус» з мовних та комунікаційних технологій (LCT) призначена для задоволення потреб промисловості та досліджень у швидко зрос ... [+]

Європейська магістерська програма «Еразмус Мундус» з мовних та комунікаційних технологій (LCT) призначена для задоволення потреб промисловості та досліджень у швидко зростаючій сфері. Вона пропонує можливості для освіти та навчання для наступних поколінь лідерів у галузі досліджень та інновацій. Вона надає студентам глибокі знання та розуміння різних дисциплін, що сприяють методам мовних і комунікаційних технологій, і зміцнює їх здатність працювати відповідно до наукових методів. Крім того, студенти отримують практично-орієнтовані знання, вибираючи відповідні комбінації модулів у мовних технологіях, обчислювальної та теоретичній лінгвістиці та інформатиці.... [-]

Франція Nancy
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, Франція
Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Франція
Address
Zikova,1903/4
166 36 Prague 6, Hlavní město Praha, Чеська Республіка
Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Франція
Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Community of Madrid, Іспанія
Address
Plaza Ciencias,1
28040 Community of Madrid, Іспанія
Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Baden-Württemberg, Німеччина
Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Ghent, Flanders, Бельгія
Address
Metz, Grand Est, Франція