Université de Lorraine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Université de Lorraine !

Université de Lorraine є французьким державним університетом

Вона пропонує своїм майже 52 тисячам студентів повний спектр досліджень, у всіх галузях і відповідно до Болонської моделі (бакалавр / магістр / доктор).

Вона також пропонує спеціальні французькі дипломи, такі як DUT у різних галузях (2-річний професійний диплом, за яким часто йде додатковий рік для отримання професійного бакалавра) або diploma d'ingénieuri, ступінь магістра в галузі інженерії та промисловості. управління.

Дослідження пов'язані з науковими дослідженнями високого рівня в різних галузях і отримують користь від спеціалізованих навичок високого рівня та високотехнологічних засобів та інфраструктури, коли це необхідно. Будь ласка, не соромтеся детальніше вивчити організацію та роботу французької системи освіти.

Міжнародні студенти мають можливість провести один або кілька семестрів в Université de Lorraine через ряд програм обміну. Їм також пропонується подати заявку на одну з наших міжнародних навчальних програм, де всі або частини курсів викладаються англійською мовою. І, звичайно, дуже корисно скористатися можливістю перебування у нас, щоб вивчити французьку мову; для цього ми маємо повну пропозицію мовної підготовки французькою мовою.

114641_pexels-photo-1462630.jpegАнастасія Геп / Пексель

Діалог знань

Université de Lorraine сприяє інноваціям через діалог знань , використовуючи різноманітність і силу своїх наукових напрямків, і прагне до сприяння передачі знань для зрошення інновацій та економічного зростання, а також просування фундаментальної науки.

Будучи університетом цілого регіону, Université de Lorraine є головним фактором його економічного та соціального розвитку, спираючись на міжкультурні та міжгенераційні зв’язки, координуючи регіональну науково-дослідну політику та надаючи доступ до вищої освіти якомога більше мешканців.

Université de Lorraine пропонує навчальні програми з усіх галузей знань: науки, здоров'я, технологій, інженерних наук, гуманітарних і соціальних наук, права, економіки, менеджменту, мистецтва, літератури та мови. Особлива увага приділяється переходу між полями та навичками, щоб допомогти учням розробити власний Pathway .

Université de Lorraine пропонує широкий спектр міжнародної діяльності

 • Вхідні та виїзні студентські обміни (близько 1500 наших студентів проводять принаймні один семестр за кордоном під час навчання, 15% наших студентів розпочали навчання в одній із приблизно 100 закордонних країн).
 • Ділилися дипломами з іншими університетами: близько 60 спільних дипломів, включаючи 7 магістерських програм Еразма Мундуса.
 • Дослідницькі співпраці:
  • Численні спільні кандидати наук: 11% наших кандидатів наук поділяються з іноземним університетом;
  • Спільні групи або лабораторії з іноземними університетами;
  • Майже 30% наших публікацій є спільними з науковцями з інших країн.
 • Мобільність студентів, к.т.н. студенти та постдокументи, викладачі та адміністративний персонал, щоб закріпити нашу міжнародну інтеграцію. Університет має активну політику заохочення вихідної мобільності, а також полегшення та спрощення прийому осіб, що надходять.

Крім цієї загальної відкритості, наша міжнародна стратегія будується на 3 поступових рівнях

 • Маючи кордони з трьома іншими країнами, цілком природно, що Лотарингія бере участь у нарощуванні транскордонних відносин у регіоні Великого регіону (Люксембург, Франція та німецькомовні частини Бельгії, Лотарингія, німецькі землі Рейнланд-Пфальц та Саарланд). ). Université de Lorraine є головним гравцем у цій будівництві, через численні двосторонні співпраці з університетами цих регіонів, а також через свою активну роль у розвитку університету Великого регіону , де він пов'язаний з університетами Саар, Трір, Кайзерслаутерн. , Люксембург і Льєж.
 • Université de Lorraine має намір поступово налагоджувати зв'язки з мережею європейських університетів, які розділяють свої головні орієнтації: міждисциплінарність і діалог знань , в університетах, що охоплюють широкий науковий спектр, але мають структуровану орієнтацію навколо техніки, прийнятої в широкому сенсі.
 • Оскільки ми маємо численні міжнародні партнерства по всьому світу , деякі сайти мають потенціал зосередити декілька співробітництв, у дослідженні та у навчанні, на широкому наборі дисциплін. Université de Lorraine хоче підкреслити своє партнерство з цими сайтами , структуруючи свої співпраці в рамках визнаних і сильно підтримуваних організацій. Це перш за все стосується французько-німецького співробітництва, для якого Université de Lorraine створила спеціальний Французько-німецький центр для Лотарингії (CFALOR). Таке партнерство було засноване також в Марокко , в Казахстані і в Китаї (особливо в Ухані), і метою є зосередитися на близько 10 об'єктах або регіонах світу.

Стратегічні партнерства

Université de Lorraine супроводжує вас в інтернаціоналізації ваших досліджень, якщо ви дослідник, який приєднується до нас з-за кордону або ви вже перебуваєте у Франції та шукаєте міжнародний розвиток / обмін в контексті ваших досліджень.

Європейські партнерства

У транскордонному регіоні Великого регіону університет розвиває численні співробітництва зі своїми академічними партнерами Шарти Великого регіону та Університету Великого регіону .

Франко-німецька співпраця особливо сильна у Лотарингії, яка є ІІ регіоном у Франції після Іль-де-Франса (Паризька область) за ступенем ступеня, що підтримується французько-німецьким університетом . Щоб оживити цю динаміку, Université de Lorraine створив координаційну структуру, франко-німецький центр Лотарингії .

Université de Lorraine є членом мережі Campus Europae , метою якої є зміцнення європейського досвіду, здобутого студентським обміном під час навчання.

Міжнародні партнерства

Лабораторії, кафедри, факультети та школи Université de Lorraine мають сотні міжнародних партнерств у всьому світі. Деякі сайти мають, однак, особливий потенціал для зосередження багатьох співпраць у навчанні та дослідженні, на широкому спектрі дисциплін. Université de Lorraine хоче закріпити своє партнерство з цими сайтами, структуруючи свою співпрацю в рамках сильно підтримуваних та визнаних організацій.

Ця консолідація повинна врешті охопити десяток сайтів або пріоритетних регіонів світу. Зокрема, можна згадати:

 • Важливе партнерство з кількома університетами Казахстану
 • Основне стратегічне партнерство, давно налагоджене, з Університетом Ухань і Університетом Ухань (Китай)

велике стратегічне партнерство з кількома марокканськими установами, особливо з Міжнародним університетом Рабату, Universiapolis Agadir, та кількома державними університетами першого рангу, такими як Université Hassan II Mohammedia в Касабланці, Université Sidi Mohammed Ben Abdallah in Fès, Université Cadi Ayyad у Марракеші

Партнерства EURAXESS

Université de Lorraine є членом європейської мережі EURAXESS, ініціативи, яку очолює Європейська комісія, та активного члена мережі Euraxess-France, координованої Французькою конференцією президентів університетів (CPU) .

Ініціатива Euraxess спрямована на підвищення привабливості європейського дослідницького простору (ERA) трьома способами :

 • Euraxess Jobs: науково обгрунтовані пропозиції роботи та можливості фінансування в Європі
 • Послуги Euraxess: безкоштовна та спеціалізована допомога для відвідувачів або членів дослідників та їхніх родин (2 офіси для прийому в Université de Lorraine )
 • Права Euraxess: інформація про права та обов'язки, пов'язані з підбором міжнародних дослідників

Партнерство з соціально-економічним середовищем

Université de Lorraine бере активну участь у житті кластерів конкурентоспроможності, присутніх у регіоні Лотарингії:

 • Матералія щодо матеріалів та процесів,
 • Волокна на волокнистих матеріалах (наприклад, деревина та текстиль),
 • Hydreos з якості та управління водою.

Université de Lorraine також створює шлюзи з компаніями завдяки підтримці 3 інститутів Карно, імплантованих в регіоні: Institut Carnot Énergie et Environmentnement в Лотарингії (1-й інститут Карно в Лотарингії щодо кількості представлених дослідників, а саме понад 1400), Інститут Карно АРТ і Інститут Карно ІНРІА.

Етикетка Карно - це етикетка наукової досконалості, яка приносить користь лабораторіям та дослідницькій інфраструктурі Université de Lorraine ; це також відображає їх здатність забезпечувати науково-технічні дослідження у відповідь на коротко- та середньострокові виробничі потреби. Для доповнення фінансування науково-дослідницької діяльності UL, CNRS та регіону Лотарингія, фінансування Карно дає змогу розробляти мультидисциплінарні проекти, регіонально та транснаціонально спрямовані на промислові інновації.

Розташування

Ненсі

Address
Cours Léopold,34
54000 Ненсі, Гранд Ест, Франція

Мец

Address
Мец, Гранд Ест, Франція

Марсель

Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Марсель, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Прага 6

Address
Zikova,1903/4
166 36 Прага 6, Hlavní město Praha, Чеська Республіка

Сакла

Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Сакла, Іль-де-Франс, Франція

Леганес

Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Леганес, Мадридська громада, Іспанія

Штутгарт

Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Штутгарт, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Гент

Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Гент, Фландрія, Бельгія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: