Прочитайте офіційний опис

45510_Photo_2016_-USMB_red1

Ласкаво просимо до університету Савой-Монблан!

Університет Савой-Монблан, що має 14 000 студентів, багатий різноманітність міждисциплінарної освіти та 19 науково-дослідницьких лабораторій з міжнародною репутацією, є навчальним закладом, що поєднує в собі близькість з її територіями, асоціацію з COMUE Université Grenoble Alpes і широким перспектива на Європу та світ. Він пропонує короткі курси (університетські ступені з технології, університетські ступені) та довгі курси (загальноосвітні, спеціальні або професійні бакалаври, магістри, інженерні ступені та докторантури), як на першому, так і на безперервному рівні. На трьох університетських майданчиках в Аннесі, Ле Бурже-дю-Лак та Якобі-Беллекомбеті, він пропонує особливо привабливі умови для життя та навчання, в центрі виняткового середовища, між озерами та горами. На підтримку досліджень та освіти міжнародний аспект сприяє ідентичності, привабливості, динамічності та загальному розвитку нашого закладу. У центрі уваги Університету Савой-Монблан є, з одного боку, розробка міжнародних проектів, спільних кваліфікацій та програм, що видаються англійською мовою, а з іншого боку, де це можливо, стимулювати мобільність студентів, викладачів та науковців. як і для адміністративного персоналу. Сьогодні, існуючи на 5 континентах, що мають 240 двосторонніх угод, вона змогла в повній мірі скористатися своїм видатним місцем розташування на кордонах Швейцарії та Італії, щоб розвинути міцні, особливі стосунки з вищими навчальними закладами цих двох країн.

Наші студенти впевнені, що знайдуть у Савойі Монблан Університет сильну динаміку, особисту якість під наглядом, підтримку у виборі та розвитку своїх особистих планів, а також необхідні можливості для інтеграції в участь у робочому житті. Вибір університету Savoie Mont Blanc означає накопичення всіх можливих варіантів для особистого успіху та виконання.

Кабінети міст для людей

Розташований між Греноблем та Ліоном, поруч із швейцарськими та італійськими кордонами, Університет Савой-Монблан є державним фінансами міждисциплінарного вищого навчального закладу, визнаним на регіональному, національному та міжнародному рівнях. Всього 14000 студентів на кампусах Якоба-Беллеком-кращих, Аннесі-ле-Вье і Ле Бурже-дю-Лака, вивчаючи 200 пропонованих курсів.

Дослідження за визнаною якістю

Його 19 лабораторій підтримують тісні зв'язки з національними дослідницькими інститутами (CNRS, INRA, CERN, CEA, IRSTEA). Вони, зокрема, відрізняються організацією в міждисциплінарні тематичні осей: гірські дослідження, сонячна енергія, фізика та мехатроніка. Якість цього наукового середовища ще більше посилюється завдяки близькості CERN в Женеві, найбільшого прискорювача часток у світі, і дослідницькому кластеру з нанотехнологій у Греноблі.

Міжнародний вимір

У числі кращих французьких університетів за свої міжнародні відносини Університет Савой-Монблан займає перше місце в найбільших мережах іноземних бірж.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

Université Savoie Mont Blanc

Майстер в галузі енергетики і сонячних будівель навчає вчених, здатних вирішувати складні завдання, пов'язані з управлінням, проектування і оптимізації декількох вхідних ... [+]

Цілі Поїзд вчених, здатних вирішувати складні завдання, пов'язані з управлінням, проектування і оптимізації декількох вхідних технологічних систем. Розвивати знання і навички, необхідні для проведення досліджень в галузі раціонального використання енергії, охорона навколишнього середовища, використання інноваційних матеріалів і виробництва інноваційних структур в рамках глобальної політики сталого розвитку. Навички і досвід Розробка і впровадження складних технологічних систем, які є саморегулюючий (або автономний) і захисту навколишнього середовища за рахунок підвищення ефективності використання енергії та використання конкретних методів, процесів і матеріалів. Експертиза в пов'язаних з ними інструментів (моделювання, моделювання, вимірювання, управління інформацією). Багатопрофільна ступінь магістра курс ... [-]
Франція Le Bourget-du-Lac
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Savoie Mont Blanc

Мехатроніка - це синергетичний і інтегрований процес декількох наук і навичок (серед яких контроль і комп'ютерні науки, електроніка, механіка), що дозволяє задумувати і р ... [+]

ОБ'ЄКТ

Мехатроніка - це синергетичний і інтегрований процес декількох наук і навичок (серед яких контроль і комп'ютерні науки, електроніка, механіка), що дозволяє задумувати і розробляти продукти і системи з розширеною або вдосконаленою функціональністю і вимагає розгляду концепції продукту або в загальному життєвому циклі в кооперативному міждисциплінарному підході.

Після завершення цієї програми студенти готуються до Ph.D. дослідження. Вони також можуть працювати інженерами або займати високі технічні та наукові позиції в наукових центрах, у відділах досліджень і розробок і в спеціалізованих консалтингових фірмах.... [-]

Франція Аннесі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
Location address
Université Savoie Mont Blanc/Polytech Annecy-Chambéry
5 Chemin de Bellevue
Annecy-le-Vieux

Annecy, Овернь-Рона-Альпи, 74940 FR
Social Media
Location address
Université Savoie Mont Blanc
Annecy Campus
5 chemin de Bellevue

Argonay, Овернь-Рона-Альпи, 74940 FR
Location address
Domaine Universitaire
"Chartreuse" Building
Le Bourget-du-Lac

Le Bourget-du-Lac, Овернь-Рона-Альпи, 73376 FR