Прочитайте офіційний опис

Université Côte d'Azur - це нещодавно створений кластер вищих навчальних закладів у Французькій Рив'єрі, який об'єднує основних гравців у галузі вищої освіти та досліджень у регіоні. Університет Лазурного берегу націлений на розробку нової, французьких університетів, 21-го століття, заснованої на нових взаємодіях між дисциплінами, нової форми координації між дослідженнями, навчанням та інноваціями та міцними партнерськими відносинами з приватним сектором та місцевими органами влади. У січні 2016 року Університет Лазурного берегу завоював престижну нагороду "IDEX" від французького уряду за проект UCAJEDI, поставивши його у десятку найкращих у світі університетів у Франції.


На перший погляд

Дослідження

 • 4218 осіб, які займаються дослідженнями в лабораторіях A або A
 • 493 активних науково-дослідних і навчальних партнерств
 • 53 проекти, що фінансуються ANR
 • 35 млн. Євро, отримані за контрактами на дослідження
 • 76 національних та 48 міжнародних призів та нагород

Освіта

 • 1700 доктор наук студенти
 • 8000 студентів майстрів
 • 16 000 студентів
 • 22 дистанційні курси електронного навчання та більше
 • 59 патентів та 37 ліцензій
 • Новий навчальний центр на SophiaTech зосереджувався на інноваціях та обміну знаннями

Міжнародний

 • Виняткова прикордонна територія, яка в кілька десятків км2 є носієм світових брендів (Ніцца, Софія-Антіполіс, Канни, Грас, Монако, Італія)
 • 20% іноземних студентів
 • 6 кампусів за кордоном
 • 100 проектів, що фінансуються Європейським Союзом, включаючи гранти Європейської дослідницької ради (ERC)
 • Більше 100 міжнародних команд за кордоном

UCA

Університет ХХІ століття

Університет Лазурного берегу складається з 13 видатних інститутів, які працюють разом як ОДИН УНІВЕРСИТЕТ. Ми кинемо виклик усім. Ми порушуємо бар'єри майже у кожній галузі. Ми виходимо за межі. Ми шукаємо кращих з усіх нас, найкращих з вас, щоб зробити наш світ кращим.

Сфера застосування alt = "Таким чином, UCA об'єднує всі державні та приватні організації з вищої освіти та досліджень, добре відомі та видимі на міжнародній арені, присутні на Лазурному березі. Інноваційний характер її відмітних спільних практик створить самоорганізаційні умови для досконалості, це призведе до появи майбутньої науки, навчання та інновацій.

 • Університет Ніцца Софія Антиполіс (UNS), наукоємний, присутній у всіх міжнародних рейтингах;
 • Два національних дослідницьких структури: CNRS та Inria, міждисциплінарні та емблематичні в галузі цифрових наук, відповідно;
 • Інша зірка, що приєднується до alt = "Кластер UCA - це Обсерваторія Кот-д'Азур (OCA), де розташовано близько 450 співробітників на чотирьох майданчиках (Mont Gros і Valrose в Ніцці, Софія-Антиполіс та обсерваторія Плато-де-Калерн). Чарльз Гарньє, OCA має чудову архітектурну та наукову спадщину, але далеко не дивлячись на минуле, він залишається визнаним міжнародним центром досліджень в галузі наук про Землю та астрономії з точною механікою, високопродуктивними обчислювальними центрами та віртуальними обсерваторіями.
 • Університет Центр лікарні університету (CHU) у Ніцці, провідний національний центр моделювання та інновацій у гематології, біологічних ресурсах та терапії, який поєднує основних вчених поряд з медичними дослідниками та інженерами;
 • EDHEC і SKEMA, дві видатні бізнес-школи, які присутні у всіх міжнародних рейтингах; наявність двох бізнес-шкіл, присутніх у світових рейтингах, приносить до проекту, крім своїх дослідницьких та навчальних заходів, культуру забезпечення якості
 • Консорціум з шести художніх шкіл, що діють на міжнародній арені, що включає установи світового класу, є запорукою оригінальності нашого бачення та сприятиме розвитку креативності нашого підходу. Загалом, кожен з гравців надає унікальний внесок з високою доданою вартістю та новим виміром.
 • Центр National de Création Musicale - один з шести національних центрів французької музичної творчості. Його місія полягає у поширенні та пропаганді репертуару сучасної музики шляхом розгортання своєї діяльності, головним чином, на чотирьох напрямках: виробництво, трансляція, навчання та дослідження.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Вілла Арсон, це унікальна національна установа, присвячена сучасному мистецтву. Він об'єднує у єдиному місці школу мистецтва, художній центр, резиденцію художників та спеціалізовану бібліотеку. Будинок було занесено в список Patrimoine du XXe siècle
 • Школа сталого дизайну (SDS), що формує майбутнє, відповідально зосереджуючись на 4 стовпах сталого розвитку за допомогою нових та творчих методів навчання в партнерстві з галуззю.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower З моменту свого створення в 1961 році Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower стала одним з провідних професійних танцювальних шкіл у світі з класичного балету, сучасного танцю та джазової підготовки. Партнерство ESDC з професійними танцювальними компаніями, серед яких Les Banets de Monte-Carlo, або міжнародні змагання, як Le Prix de Lausanne.
 • Консерваторія Національна реконструкція регіону Ніцца (CNRR). З 1957 року консерваторія обслуговує понад 50 000 студентів з більш ніж 50 різних країн і запрошує серії чудових музикантів, як студентів, так і вчителів з усього світу.


alt = "Амбіції УАС"

Дослідження, створення, інновація

Університет Лазурний берег був створений у 2015 році, щоб досягти колективного прагнення основних гравців у вищій освіті та досліджень на Французькій Рив'єрі. Як кластер вищої освіти, до складу якого входить великий дослідницький університет, декілька дослідницьких агенцій та лабораторій вищого рівня, елітні бізнес-школи та група відомих в усьому світі шкіл мистецтва та дизайну alt = "UCA добре підходить для надання мультидисциплінарних, креативних рішень складні завдання, що постають у швидко мінливому світі.

Базуючись на багатій історії Французької Рив'єри як центрі художніх і технологічних інновацій та як будинок найбільшого в Європі технологічного парку (Софія-Антіполіс), наше бачення базується на науково-педагогічній перевазі, сильному міжнародному фокусі, глибоких зв'язках з місцевими промислові та урядові партнери, а також рішуче трансдисциплінарні перспективи. Наші дослідницькі та освітні програми є результатом декомпресорних взаємодій між дисциплінами, включенням людських, художніх та управлінських аспектів у наші проекти, а також суворої основи, заснованої на кількісних, цифрових та керованих даними підходах.

Як визнання нашої амбітної програми та наукового досвіду, у січні 2016 року alt = "УККА була удостоєна престижної премії" Ідекс "(Excellence Initiative) французького уряду, де alt =" UCA серед невеликої групи висококласних, французькі університети світового класу та надання енцементу, щоб допомогти нам досягти нашої мети перетворення нашого університету та нашого регіону. Ми також нещодавно виграли ряд інших великих національних нагород, що підтримують нашу діяльність, зокрема, продовження освіти, підготовку студентів та випускників та підприємництво.

З більш ніж 20% наших факультетів та студентів, які приїжджають з-за кордону, alt = "UCA сильно перевертається до зовнішнього світу, аспект, який постійно посилюється шляхом створення елітних міжнародних партнерств та розробки нових міжнародних освітніх програм, які будуть викладався повністю англійською мовою. Також були створені нові послуги, які допоможуть залучити міжнародних дослідників та студентів, дозволити їм встати в регіон, а також допомагати викладачам університетів публікувати свої дослідження у провідних міжнародних журналах.

alt = "UCA також працює над розвитком підприємницьких та ділових навичок серед своїх дослідників та студентів. Кілька нових програм мають на меті надихати підприємницький дух у студентів усіх рівнів та надати їм інструменти, необхідні для досягнення своїх мрій. ідеї також є основою багатьох компаній регіону, незалежно від того, базуються вони на університетських дослідженнях або створені членом університету.

Нарешті, alt = "UCA прагне бути каталізатором, який перетворить регіон Лазурного Берега, сприяючи його зростанню шляхом вирішення бізнес-завдань шляхом консультування, продовження освіти та ліцензування відкриттів для нових та існуючих компаній Постійний обмін ідеями між університетом та регіоном є важливим фактором його зростання та успіху. Значна частина alt = "Провідні дослідження UCA можуть бути перетворені в рішення, продукти та компанії, які будуть корисні як суспільству, так і економіці.

Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Université Côte d’Azur (UCA)

Для вирощування наступного покоління вчених у галузі захисту рослин BOOST відповідає вимогам екологічно чистих технологій виробництва рослин шляхом виробництва нового пок ... [+]

Для вирощування наступного покоління вчених у галузі захисту рослин BOOST відповідає вимогам екологічно чистих технологій виробництва рослин шляхом виробництва нового покоління вчених та фахівців з рослинного здоров'я.Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Тривалість: 2 рокиРозташування: Софія Антіполіс / Інститут Софії АгробіотехМова: англійська... [-]
Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Магістратура в "Biobanks and Complex Data Management" відкриває найближчі можливості для кар'єри в різних секторах, таких як промислові лабораторії в галузі охорони здоро ... [+]

Магістратура в "Biobanks and Complex Data Management" відкриває найближчі можливості для кар'єри в різних секторах, таких як промислові лабораторії в галузі охорони здоров'я, фармацевтики та біотехнології, а також сільськогосподарська промисловість.

Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Тривалість: 2 рокиРозташування: Nice Campus Pasteur / Софія АнтиполісМова: англійська... [-]
Франція Приємно
інформація
англійська,французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Обчислювальна біологія - це мультидисциплінарний підхід, який розглядає і вирішує поточні проблеми в біології та медицині, використовуючи методики, що випливають з матема ... [+]

Навчити наступного покоління вчених фахівцям з обчислювальної біології та біомедичних даних.Ступінь: магістр наукFI (початкова підготовка)Тривалість: 2 рокиРозташування: Софія АнтиполісМова: англійськаВеб-сайт: href = "http://univ-cotedazur.fr/en/idex/formations-idex/qcsbd/

Обчислювальна біологія - це мультидисциплінарний підхід, який розглядає і вирішує поточні проблеми в біології та медицині, використовуючи методики, що випливають з математики, фізичних наук і інформатики. Ця програма надасть потенційним особам можливість дізнатися, як точно зрозуміти біологічне питання, осмислити біологічні явища з математичною моделлю, що інтегрує дані спостережень і знайти відповідний спосіб її вирішення.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська,французький
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Природні та антропогенні небезпеки та ризики становлять сотні тисяч смертей і мільярди доларів збитків щороку в контексті глобального потепління та швидко мінливих змін у ... [+]

M.Sc. надає навички з управління ризиками, а особливо в моделюванні ризиків, для кращого прогнозування та управління екологічними ризиками та ризиками.Ступінь: магістр наукFI (початкова підготовка)Тривалість: 2 рокиРозташування: IMREDDМова: англійська

Середземноморське середовище поєднує в собі високу густоту населення, швидку зміну земельного покриття та екстремальні кліматичні події в глобальній кліматичній точці МГЕЗК. Цей регіон схильний до руйнівних повеней та лісових пожеж, крім широкого спектру екологічних небезпек. Близькість до Альп і моря сприяє подальшому викриттю населення від небезпек, таких як масові рухи, землетруси і прибережні затоки / цунамі. Кілька районів у світі концентрують стільки екологічних небезпек і ризиків, скільки на південному сході Франції, тому це ідеальний контекст для вивчення управління ризиками.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Mod4NeuCog є елітною магістерською програмою для моделювання нейронних та когнітивних систем, яка розроблена для навчання міждисциплінарних дослідників завтра. Завдяки св ... [+]

Mod4NeuCog є елітною магістерською програмою для моделювання нейронних та когнітивних систем, яка розроблена для навчання міждисциплінарних дослідників завтра.Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FIA (контракт про учнівство) / FC (виконавче навчання) / FP (продовження навчання) / PRO (контракт про професіоналізацію)Тривалість: 2 рокиРозташування: Софія АнтиполісМова: англійська

Завдяки своїм інноваційним підходам до наставництва, Mod4NeuCog прагне сприяти природній цікавості та автономії студентів. Мета полягає у створенні активних дослідників на інтерфейсі прикладної математики та когнітивних наук.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Займатися міждисциплінарним підходом до оцінки морських біологічних ресурсів та їх наукових, економічних та соціальних цінностей. Оскільки ми тільки зараз починаємо розкр ... [+]

Займатися міждисциплінарним підходом до оцінки морських біологічних ресурсів та їх наукових, економічних та соціальних цінностей.Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Тривалість: 2 рокиРозташування: Nice Campus Valrose і Софія АнтиполісМова: англійськаВеб-сайт: href = "http://app.univ-cotedazur.fr/marres

Оскільки ми тільки зараз починаємо розкривати роль океану в нашому суспільстві, важливо об'єднати наукових, економічних та суспільних зацікавлених сторін. Більше розуміння морських екосистем, запропоноване вченими, тепер відкриває нові соціально-економічні можливості. Ідея: розвинути наше знання океану, щоб краще оцінити та захистити свої ресурси.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Приєднайтесь до найбільш стратегічної галузі цифрової економіки та вивчіть її фундаментальні методи та алгоритми за програмою MS Science "Data Science" на Університеті Ла ... [+]

Приєднайтесь до найбільш стратегічної галузі цифрової економіки та вивчіть її фундаментальні методи та алгоритми за програмою MS Science "Data Science" на Університеті Лазурного берегу!Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Тривалість: 2 рокиРозташування: Nice Campus ValroseМова: англійська

Інформаційна наука є невід'ємною сферою діяльності, яка в найближчі роки стане все більш актуальною для цифрової економіки. Ця вимога в основному пояснюється нашими зростаючими можливостями у процесі збору та обробки даних. Магістр наук "Data Science" на Університеті Лазурного берегу готує майбутніх фахівців з математичних технологій та комп'ютерних засобів, необхідних для вилучення знань з масових даних.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Магістр "Управління смаком" ... [+]

Магістр "Управління смаком"Ступінь: магістр наукFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Тривалість: 2 рокиРозташування: ГрассМова: англійська

Грасс є світовою столицею парфумів та володіє всіма рівнями ароматизаторів та ароматів. Всі елементи парфумерної промисловості розробляються та обробляються в цьому регіоні.

Метою даного рівня є підготовка фахівців майбутньої галузі та надання доступу до міждисциплінарної освіти в міжкультурному контексті на сайті Grasse.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Université Côte d’Azur (UCA)

Досвід міждисциплінарного вивчення інтелектуальних нововведень та ділових рішень, що виникають при переході до сталого міського середовища. Програма сприяє розвитку та ро ... [+]

Досвід міждисциплінарного вивчення інтелектуальних нововведень та ділових рішень, що виникають при переході до сталого міського середовища.Ступінь: диплом університетуТривалість: 1 рікFI (початкове навчання) / FC (виконавча підготовка) / FP (продовження навчання)Розташування: Nice / IMREDDМова: англійська

Програма сприяє розвитку та розвитку інноваційних міських проектів. Експерти з академічної та галузевої промисловості пропонують інноваційний навчальний досвід, надавши учасникам необхідні компетенції для успішного розвитку швидко розвивається ландшафту зайнятості.... [-]

Франція Приємно
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Université Côte d’Azur (UCA)

Location address
Campus Valrose, Batiment M
28 avenue Valrose
Nice cedex 2

Nice, Прованс-Альпи-Лазурний берег, 06108 FR
Social Media