Université Côte d’Azur (UCA)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Université Côte d'Azur - це нещодавно створений кластер вищих навчальних закладів у Французькій Рив'єрі, який об'єднує основних гравців у галузі вищої освіти та досліджень у регіоні. Університет Лазурного берегу націлений на розробку нової, французьких університетів, 21-го століття, заснованої на нових взаємодіях між дисциплінами, нової форми координації між дослідженнями, навчанням та інноваціями та міцними партнерськими відносинами з приватним сектором та місцевими органами влади. У січні 2016 року Університет Лазурного берегу завоював престижну нагороду "IDEX" від французького уряду за проект UCAJEDI, поставивши його у десятку найкращих у світі університетів у Франції.


На перший погляд

Дослідження

 • 4218 осіб, які займаються дослідженнями в лабораторіях A або A
 • 493 активних науково-дослідних і навчальних партнерств
 • 53 проекти, що фінансуються ANR
 • 35 млн. Євро, отримані за контрактами на дослідження
 • 76 національних та 48 міжнародних призів та нагород

Освіта

 • 1700 доктор наук студенти
 • 8000 студентів майстрів
 • 16 000 студентів
 • 22 дистанційні курси електронного навчання та більше
 • 59 патентів та 37 ліцензій
 • Новий навчальний центр на SophiaTech зосереджувався на інноваціях та обміну знаннями

Міжнародний

 • Виняткова прикордонна територія, яка в кілька десятків км2 є носієм світових брендів (Ніцца, Софія-Антіполіс, Канни, Грас, Монако, Італія)
 • 20% іноземних студентів
 • 6 кампусів за кордоном
 • 100 проектів, що фінансуються Європейським Союзом, включаючи гранти Європейської дослідницької ради (ERC)
 • Більше 100 міжнародних команд за кордоном

UCA

Університет ХХІ століття

Університет Лазурного берегу складається з 13 видатних інститутів, які працюють разом як ОДИН УНІВЕРСИТЕТ. Ми кинемо виклик усім. Ми порушуємо бар'єри майже у кожній галузі. Ми виходимо за межі. Ми шукаємо кращих з усіх нас, найкращих з вас, щоб зробити наш світ кращим.

Сфера застосування alt = "Таким чином, UCA об'єднує всі державні та приватні організації з вищої освіти та досліджень, добре відомі та видимі на міжнародній арені, присутні на Лазурному березі. Інноваційний характер її відмітних спільних практик створить самоорганізаційні умови для досконалості, це призведе до появи майбутньої науки, навчання та інновацій.

 • Університет Ніцца Софія Антиполіс (UNS), наукоємний, присутній у всіх міжнародних рейтингах;
 • Два національних дослідницьких структури: CNRS та Inria, міждисциплінарні та емблематичні в галузі цифрових наук, відповідно;
 • Інша зірка, що приєднується до alt = "Кластер UCA - це Обсерваторія Кот-д'Азур (OCA), де розташовано близько 450 співробітників на чотирьох майданчиках (Mont Gros і Valrose в Ніцці, Софія-Антиполіс та обсерваторія Плато-де-Калерн). Чарльз Гарньє, OCA має чудову архітектурну та наукову спадщину, але далеко не дивлячись на минуле, він залишається визнаним міжнародним центром досліджень в галузі наук про Землю та астрономії з точною механікою, високопродуктивними обчислювальними центрами та віртуальними обсерваторіями.
 • Університет Центр лікарні університету (CHU) у Ніцці, провідний національний центр моделювання та інновацій у гематології, біологічних ресурсах та терапії, який поєднує основних вчених поряд з медичними дослідниками та інженерами;
 • EDHEC і SKEMA, дві видатні бізнес-школи, які присутні у всіх міжнародних рейтингах; наявність двох бізнес-шкіл, присутніх у світових рейтингах, приносить до проекту, крім своїх дослідницьких та навчальних заходів, культуру забезпечення якості
 • Консорціум з шести художніх шкіл, що діють на міжнародній арені, що включає установи світового класу, є запорукою оригінальності нашого бачення та сприятиме розвитку креативності нашого підходу. Загалом, кожен з гравців надає унікальний внесок з високою доданою вартістю та новим виміром.
 • Центр National de Création Musicale - один з шести національних центрів французької музичної творчості. Його місія полягає у поширенні та пропаганді репертуару сучасної музики шляхом розгортання своєї діяльності, головним чином, на чотирьох напрямках: виробництво, трансляція, навчання та дослідження.
 • Ecole Nationale Supérieure d'Art Вілла Арсон, це унікальна національна установа, присвячена сучасному мистецтву. Він об'єднує у єдиному місці школу мистецтва, художній центр, резиденцію художників та спеціалізовану бібліотеку. Будинок було занесено в список Patrimoine du XXe siècle
 • Школа сталого дизайну (SDS), що формує майбутнє, відповідально зосереджуючись на 4 стовпах сталого розвитку за допомогою нових та творчих методів навчання в партнерстві з галуззю.
 • Ecole Supérieure de Danse de Cannes Rosella Hightower З моменту свого створення в 1961 році Ecole Superieure de Danse de Cannes Rosella Hightower стала одним з провідних професійних танцювальних шкіл у світі з класичного балету, сучасного танцю та джазової підготовки. Партнерство ESDC з професійними танцювальними компаніями, серед яких Les Banets de Monte-Carlo, або міжнародні змагання, як Le Prix de Lausanne.
 • Консерваторія Національна реконструкція регіону Ніцца (CNRR). З 1957 року консерваторія обслуговує понад 50 000 студентів з більш ніж 50 різних країн і запрошує серії чудових музикантів, як студентів, так і вчителів з усього світу.


alt = "Амбіції УАС"

Дослідження, створення, інновація

Університет Лазурний берег був створений у 2015 році, щоб досягти колективного прагнення основних гравців у вищій освіті та досліджень на Французькій Рив'єрі. Як кластер вищої освіти, до складу якого входить великий дослідницький університет, декілька дослідницьких агенцій та лабораторій вищого рівня, елітні бізнес-школи та група відомих в усьому світі шкіл мистецтва та дизайну alt = "UCA добре підходить для надання мультидисциплінарних, креативних рішень складні завдання, що постають у швидко мінливому світі.

Базуючись на багатій історії Французької Рив'єри як центрі художніх і технологічних інновацій та як будинок найбільшого в Європі технологічного парку (Софія-Антіполіс), наше бачення базується на науково-педагогічній перевазі, сильному міжнародному фокусі, глибоких зв'язках з місцевими промислові та урядові партнери, а також рішуче трансдисциплінарні перспективи. Наші дослідницькі та освітні програми є результатом декомпресорних взаємодій між дисциплінами, включенням людських, художніх та управлінських аспектів у наші проекти, а також суворої основи, заснованої на кількісних, цифрових та керованих даними підходах.

Як визнання нашої амбітної програми та наукового досвіду, у січні 2016 року alt = "УККА була удостоєна престижної премії" Ідекс "(Excellence Initiative) французького уряду, де alt =" UCA серед невеликої групи висококласних, французькі університети світового класу та надання енцементу, щоб допомогти нам досягти нашої мети перетворення нашого університету та нашого регіону. Ми також нещодавно виграли ряд інших великих національних нагород, що підтримують нашу діяльність, зокрема, продовження освіти, підготовку студентів та випускників та підприємництво.

З більш ніж 20% наших факультетів та студентів, які приїжджають з-за кордону, alt = "UCA сильно перевертається до зовнішнього світу, аспект, який постійно посилюється шляхом створення елітних міжнародних партнерств та розробки нових міжнародних освітніх програм, які будуть викладався повністю англійською мовою. Також були створені нові послуги, які допоможуть залучити міжнародних дослідників та студентів, дозволити їм встати в регіон, а також допомагати викладачам університетів публікувати свої дослідження у провідних міжнародних журналах.

alt = "UCA також працює над розвитком підприємницьких та ділових навичок серед своїх дослідників та студентів. Кілька нових програм мають на меті надихати підприємницький дух у студентів усіх рівнів та надати їм інструменти, необхідні для досягнення своїх мрій. ідеї також є основою багатьох компаній регіону, незалежно від того, базуються вони на університетських дослідженнях або створені членом університету.

Нарешті, alt = "UCA прагне бути каталізатором, який перетворить регіон Лазурного Берега, сприяючи його зростанню шляхом вирішення бізнес-завдань шляхом консультування, продовження освіти та ліцензування відкриттів для нових та існуючих компаній Постійний обмін ідеями між університетом та регіоном є важливим фактором його зростання та успіху. Значна частина alt = "Провідні дослідження UCA можуть бути перетворені в рішення, продукти та компанії, які будуть корисні як суспільству, так і економіці.

Розташування

Приємно

Address
Campus Valrose, Batiment M
28 avenue Valrose
Nice cedex 2

06108 Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія