UniLaSalle

Введення

Прочитайте офіційний опис

UniLaSalle готує інженерів широкого профілю для проведення на високому рівні виконавчі і топ-менеджмент позиції в наступних секторах особливо: сільське господарство, харчова промисловість, продукти харчування та здоров'я, геологія і навколишнє середовище.

Споживання Студент вибірково. Академічні програми науково-поінформував, щоб підтримати навчальну програму великого кола наукових дисциплін, які викладаються в школі.

Методи навчання підтримано школі динамічні і практичним і приділяємо велику увагу на стажувань. Студенти UniLaSalle можуть зробити найкраще з їх 5 років навчання, щоб розвивати навички, необхідні для досягнення своїх кар'єрних цілей.

Таким чином, а також гуманітарні науки включені в навчальний план, живого життя кампуса, комплексна програма позакласних заходів та багато академічних або особисті проекти дозволяють студентам будувати свою впевненість і реалізувати свій потенціал.

Це робиться шляхом визнання інших, зобов'язань і відповідальності. Такі якості все необхідно майбутніх менеджерів, а й тих, хто бажає домогтися успіху у своєму житті.

Наші цінності

Школа хоче заохочувати такі цінності, як повага, почуття прихильності і добровільної роботи, віра в рівність і рівні можливості для бідних і знедолених. Доказ цього зобов'язання можуть бути знайдені в особистий контроль студенти отримують від членів професорсько-викладацького складу, заохочення позакласних заходів в академічної програми і всебічного освіти, пропонованого університетського життя і своєї бурхливої ​​суспільного життя.

Дійсно студентське життя пропонує винятковий досвід колективного життя, що закликає почуттям відповідальності, щоб служити іншим і в результаті дружби на все життя.

Все вищесказане є основою духу школи і сили, які поділяють сотні тисяч освічених щорічно в UniLaSallian установах по всьому світу.

Розташування

Бове

LaSalle Beauvais

Address
19, rue Pierre Waguet
Cedex

BP 30313 - 60026 Бове, О-де-Франс, Франція

Мон-Сен-Еньян

Address
3 Rue du Tronquet
76130 Мон-Сен-Еньян, Нормандія, Франція

Париж

Address
78 A rue de Sèvres
75341 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Ренн

Address
2, rue Robert d’Arbrissel - CS 76522
35065 RENNES CEDEX-France

Ренн, Бретані, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія