University of Technology Troyes - UTT

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Основні місії УТТ є, щоб провести дослідження, поставити освіту & навчання та сприяння передачі технологій. УТТ є французький установа вищої професійної освіти, встановленому в 1994 році. Це сьогодні є одним з найбільших інженерних шкіл у Франції. Більше 2500 студентів навчаються в університеті, поступив на студентів, аспірантів і докторських програм навчання. У відомій щорічній рейтингу французького журналу "L'ETUDIANT", УТТ займає в 2011 році завидну 6-е місце серед 65 французьких інженерних шкіл.

Індивідуальні програми навчання

Стандартна п'ятирічна диплом інженера, який акредитований незалежної акредитації інженерних тіла ступеня Франції, CTI, можуть бути адаптовані до індивідуальних цілям кар'єри кожного студента, починаючи з першого року. УТТ пропонує п'ять інженерних градусів, магістерську програму з вибором з дев'яти спеціалізацій, кандидат дослідницької програми в п'яти спеціалізованих областях, а також (WIL) модулі працюють інтегровані навчання, які поєднують академічне навчання з оплачуваною навчання на робочому місці (що призводить до будь-якої професійної ступінь, диплом інженера або магістра).

Дослідження досконалість

Науково-дослідна діяльність у УТТ проводяться вісім команд в Карловому Делоне інституту (ICD). Інститут проводить міжфакультетських підхід до центральної теми, що лежить в основі всіх науково-дослідних робіт: управління ризиками науки і техніки (RMST), один з основних завдань, що стоять перед сучасним суспільством.

Сильні зв'язки з промисловістю

УТТ розвиває і підтримує активні відносини з промисловістю за допомогою спільних науково-дослідних програм з підприємствами і довгих стажувань для студентів. УТТ є членом Інституту Мережі Карно (разом з Компьень технологічного університету) і активно заохочує створення нових підприємств.

Інноваційний підхід до управління

Прихильність університету проектній основі управління і аналітичного обліку, в поєднанні з практикою інноваційні людських ресурсів, дозволили УТТ з'ясувати серед перших "незалежних" інститутів Франції станом на 1 січня 2009 року, після уряду університету законопроекту про реформу, спрямованої на надання більшої автономії університетам управляти свій бюджет і персонал. Університет також встановив на основі партнерства Фонду з підтримати його зусилля і довгостроковий розвиток.

Процвітаючі партнерства

УТТ є частиною французької мережі університетів технології (UT) поряд Комп'єні (UTC) і Бельфор-Монбельяр (UTBM). Це унікальна модель диплом інженера, сприяло в ході наукових досліджень і тісної взаємодії з бізнес-спільнотою у Франції та за її межами, також емулювати в Китаї. У 2005 році три французькі університетів технології створили Шанхайську китайсько-європейського технологічного університету (UTSEUS), яка в даний час підраховує 1000 китайських і французьких студентів.

Розташування

Труа

Address
12 rue Marie Curie - CS 42060
10004 Troyes CEDEX, France

10004 Труа, Гранд Ест, Франція