Toulouse School Of Economics TSE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Тулуза школа економіки: провідний світовий центр досліджень і вищої освіти, під головуванням лауреата Нобелівської премії Жан Tirole

TSE є економічний факультет Тулузи Капітолію університету. Він пропонує світового класу програми бакалаврату та магістратури, поставлені відомими дослідниками. основний акцент TSE є економіка, але наші курси міждисциплінарний і сконцентруватися на тій ролі, яку відіграють дані і кількісні методи в процесі прийняття рішень в фірмах, установ або держав.

Проблемно-орієнтовані курси проблемно-орієнтовані курси TSE в навчанні студентів використовувати і адаптувати недавні теорії або методи для вирішення реальних проблем задоволені своїми майбутніми роботодавцями. На майстер-рівні, в залежності від їх кар'єри планує студенти можуть вибрати з основних в області статистики, економетрики, суспільного розвитку, промислової організації, охорони навколишнього середовища, біорізноманіття або фінансів.

Програма міжнародних майстрів Програма Masters грає центральну роль в програмі TSE. Після 1-го року, загальною для всіх студентів, ступінь пропонує кілька варіантів:

  • Міжнародний ступінь магістра трек повністю викладається англійською мовою
  • Стандартний трек Ступінь магістра частково викладаються на французькою мовою
  • Опція дослідження - провідний в докторській програмі, з строгих підготовчих курсів, починаючи з 2-го курсу Вчителів.

докторська школа

Докторська школа за зразком кращих американських університетів. Після того, як спеціалізованого підготовчого 2-й рік ступеня магістрів, кандидатів PhD слідують 2-й рік передових, спеціалізованих курсів до проведення 3-х років повного дослідження часу поряд з професорсько-викладацького складу TSE.

Протягом кожного і кожної програми, школа покликана забезпечити високу якість, персоналізовані рекомендації для всіх студентів, за допомогою інтерактивного навчання, вихователь сеансів, групової роботи на основі проблем, експериментальної економіки і т.д.

можливості кар'єрного росту на високому рівні Широкий спектр варіантів кар'єри відкриті для випускників TSE: керівні посади в банківській, страховій, консалтингової, міжнародних інститутів і регуляторів ринку, де вони працюють в якості аналітиків, статистичних досліджень менеджерів, консультантів і багато іншого. Більшість з них легко увійти в професійний світ завдяки повний спектр послуг кар'єри і міжнародної мережі TSE партнерів. Багато з них також продовжити кар'єру в наукових дослідженнях.

Школа також прагне завершити освіту студента через тісні зв'язки з промисловістю, завдяки міцним відносинам, розроблених дослідниками TSE протягом останніх 30 років з державними та приватними економічними суб'єктами. Ці партнерства сприяють професійної мережі школи, полегшуючи досвід роботи, а також допомагає студентам і випускникам, щоб зробити кращий старт в своїй кар'єрі.

Campus життя Школа належить до студентів, і вони відіграють активну роль у нашій освіті шляхом, наприклад, зворотний зв'язок вони можуть дати іншим на стажуванні досвіду або участі в асоціаціях: святковий або спортивних заходів, організація студентів консалтингова фірма або журнал. Крім того, TSE мережу випускників прагне до створення сильних мереж для минулого, теперішнього і майбутніх учнів школи.

Деякі цифри ...

Кожен навчальний рік, ми вітаємо більше 2000 студентів, в тому числі 700 іноземних студентів.

  • 90 різних національностей
  • 160 професорів
  • 100 студентів PhD
  • Більше 1500 випускників

Про Тулузи 1 Капітолію університету

Тулуза 1 Капітолію Університет бере свій початок від юридичного факультету канонічного створеного в 1229 році. З широко визнаною давньою традицією в області права і політичних наук, вона диверсифікувала свої дослідження і викладання з 1960-х років шляхом розробки команд високого рівня в області економіки і управління. UT1 хостів деякі з провідних європейських центрів досліджень і освіти. Університет Тулузи 1 Капітолію є одним з шести членів-засновників Тулуз університету ПРЕС (досліджень і вищої освіти кластера), який забезпечує мережу ресурсів, що дозволяє UT1 поділитися багатьма перевагами Тулузи зі своїми студентами.

Розташування

Тулуза

Toulouse School of Economics (TSE)

Address
Manufacture des Tabacs
21, Allée de Brienne
31015 Toulouse Cedex 6
FRANCE

31015 Тулуза, Occitanie, Франція
Телефон
+33 5 61 63 36 90