Studio M Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1990 році професійними фотографами Studio M R apidly диверсифікувала свої курси в галузі мистецтв, ЗМІ, Фото і Звуку і став одним з прем'єрних шкіл Франції для мистецтва через його великий спектр професійних курсів. Школа швидко зростала протягом декількох років і відкрили кілька кампусів в топ університетських містах Франції, включаючи Ліон в 2003 andToulouse в 2007 році. Сьогодні студія М є міжнародна група художніх шкіл по всьому світу, включаючи кампус в Хо Ши Мін Сіті у В'єтнамі. У 2011 році Studio M запустила новий міжнародний кампус в Монпельє під назвою Studio M академії вітати англійські кажучи студентів з усього світу, які прагнуть дізнатися мистецтва у Франції. Цілі Курси, які Studio M пропозицію мати конкретну мету: дати студентам професійні та якісну підготовку, що робить їх привабливими для роботодавців після завершення навчання, з найбільш відповідних знань на основі їх спеціалізації. Домени Studio M стала лідером у Франції в індустрії візуальних мистецтв і пропонує професійні курси в наступних областях:

Курс Фонд мистецтва Візуальна зв'язок Просторове дизайн Дизайн продукту фотографія Sound Design

Курси в Studio M в мистецтві, звуковий дизайн, фотографії та засобів масової інформації, дасть нашим студентам можливість залучення виняткову цінність для творчих рішень у відповідність з їх власної внутрішньої пристрасті-бути повністю готові до роботи в професійному середовищі. ступеня Studio M розуміє важливість надання дипломів і ступенів, які міжнародно визнаний і пропонує акредитовані дипломи Європейської федерації шкіл в наступних областях:

Бакалавр мистецтв - 3D анімація Бакалавр мистецтв - Мультимедіа Бакалавр мистецтв - Дизайн

Мистецтво школа Studio M також пропонує екс-студентам інтернет-ресурс, щоб з'єднати їх з різними лояльних партнерів і компаній, де обміни, зроблених на регулярній основі. (в даний час доступна тільки французькою мовою)

Розташування

Монпельє

Address
Studio M Montpellier
3320, Boulevard Paul Valery

34070 Монпельє, Occitanie, Франція

Ліон

Address
Studio M Lyon
565, rue du sans souci

69760 Ліон, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Тулуза

Address
Studio M Toulouse
BP 78320 3547 avenue de la lauragaise

31683 Тулуза, Occitanie, Франція

Місто Хошімін

Address
Studio M Vietnam
ruong Phap Saint Ange 30 Bui Thi Xuan P.2, Quan Tan Binh

Місто Хошімін, Місто Хошімін, Вієтнам

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: