Paris College Of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Париж коледж мистецтв є динамічним форумом для обміну ідеями, методами і професійний досвід. Наші студенти та викладачі об'єднати цікавість, експериментування і ентузіазм в гонитві навчання. У Парижі коледжу мистецтв, ми вважаємо, що знаходження дизайнерське рішення, створюючи витвір мистецтва і сприяння виробництва творчої команди інтелектуальні процеси незаперечну цінність. Розробка критичне розуміння через практичні дослідження та обговорення важливо професійного дозрівання і індивідуального зростання. Художній практика вимагає високого рівня особистої відповідальності і дисципліни, і ми очікуємо, що наші студенти беруть активну участь у класі, так що вони можуть досліджувати різні точки зору і залучати наших творчих ресурсів.

Париж коледж мистецтв корениться в місті первинного мистецтва і дизайну продукції. Відчувають унікальність паризьких мегаполісу забезпечує багате джерело візуального натхнення. Обмін цим досвідом з фізичних осіб з більш ніж 40 різних країн дає нашим студентам унікальну перспективу в різних вираження існуючого у всьому світі.

Спадщина Парижі коледжу мистецтв і її успішних випускників-то пишатися і внести свій внесок у найближчі роки.

Місія

Париж коледж мистецтв, нове ім'я для коледжу з більш ніж 30-річним досвідом, сприяє мистецький та інтелектуальний дозрівання перспективних студентів у виняткових художників, мистецтвознавців, фотографів, дизайнерів і менеджерів дизайн. Заснований в паризькому краєвид, повідомив Європейський мистецтва і дизайну світі, харчується факультету лідерів у творчих галузях з усього світу, і поповнюється студентів з більш ніж 50 країн, Париж коледж мистецтв воістину міжнародний коледж.

Париж коледж мистецтв був створений в якості незалежного видачею диплома установи з місією: 1) забезпечити найвищий міжнародний рівень мистецтва і дизайну освіти викладав в американській педагогічної парадигми в той же час під впливом повідомив і спираючись на наш французький / Європейський середовища і 2) відкрити французькі освітні можливості для світу і міжнародної освіти французам.

Розташування

Париж

Paris College of Art

Address
15 rue Fénelon

75010 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 45 77 39 66