NEOMA Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Народившись від союзу Руанської бізнес-школи та школи управління менеджментом Реймса 24 квітня 2013 року, NEOMA Business School констатує одне: у постійно мінливому світі освіта повинна відкривати нові Pathways . Ось чому ми кидаємо виклик традиційним освітнім моделям та змісту, щоб забезпечити наших студентів відігравати активну роль у перетворенні компаній та сучасного суспільства та надати їм необхідні навички, щоб виконувати завдання завтра.

В епоху штучного інтелекту ми також віримо в інтелект людини. В епоху індивідуалізму ми сприяємо співпереживанню та співпраці. В епоху глобалізації ми вважаємо, що унікальність виходить із характеру, цінностей, зобов'язань та пристрастей людини. Тому що мати пристрасть - означає керувати, тому що ми самі пристрасні, ми орієнтуємо своїх учнів та заохочуємо їх до інновацій, експериментувати, проявляти ініціативу. Ми хочемо, щоб вони знаходили себе, знаходили найкращий Pathway до власного виконання, розвивали навички, а не просто вивчали прийоми. Ми заохочуємо їх вести перетворення суспільства та вирішувати будь-які виклики, як у Франції, так і по всьому світу.

NEOMA Business School пропонує широкий і якісний портфель програм з маркетингу (від загального до цифрового), фінансів (від корпоративного до активів та фінансових ринків і технологій, міжнародного бізнесу та управління, ланцюжок поставок ...), починаючи від ступеня бакалавра до доктор наук, включаючи програми магістратури та вищої освіти. І студенти сприймають нову інноваційну педагогіку, засновану на досвіді культури занурення та моделювання (тематичні дослідження, складні семінари ...). Приєднатися до NEOMA Business School - це скористатись перевагами деяких найактивніших та пов’язаних мереж у всьому світі : понад 59 500 випускників, 300 ключових корпоративних партнерів, 300 престижних академічних партнерів у 75 країнах, понад 9000 студентів з різних галузей та країн, а також міжнародна факультет. Зайняла 43 місце в міжнародному рейтингу престижного Financial Times «Майстри в менеджменті 2019» і зберегла позицію 8-ї в першій десятці французьких шкіл, NEOMA Business School має 3 кампуси в Руані, Реймсі, Парижі та має найбільш затребувану міжнародну потрійну акредитацію у царині бізнес-шкіл по всьому світу: EQUIS, AACSB та AMBA.

Розташування

Руан

Address
NEOMA Business School - Headquarters 1 Rue du Maréchal Juin BP 215
76825 Руан, Нормандія, Франція

Париж

Address
9 Rue d'Athènes - 75009 Paris, France
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Реймс

Address
Реймс, Гранд Ест, Франція

Акредитації