Прочитайте офіційний опис

Навчитися думати по-різному

Компанії рухаються з кризовим світом, де проблема розвитку повністю пов'язана з поняттям конфронтації. Ця подвійність вимагає від компаній вивчення нових навичок. Це є причиною існування Ecole de Guerre Economique з моменту його створення в 1997 році.

Викладання в Ecole de Guerre Economique (EGE) виражається з 4 основними цінностями:

Оптимізувати дослідження інформації, виявляти кращих джерел експертів, аналізувати складну ситуацію та виробити корисні знання для тих, хто приймає рішення.

Екологія Guerre Economique - єдина формація бізнес-аналітики, яка пропонує дуже різноманітну групу польових вправ, інтегрованих у стратегію клієнта. Під час Дня, наші студенти повинні мати справу з конкретними випадками у зростаючій логіці труднощів.

Програма професіоналізації MercurIE , яка є центральною у навчанні нашої школи, є найдовшою практикою навчання та розповсюджена протягом семи місяців. Ця операційна ініціація є необхідною точкою відліку, щоб наші студенти могли ефективно працювати на ринку праці. Клієнтські компанії MercurIE є одним з найкращих промоутерів для рекрутерів.

ЕГЕ також є школою, інновації якої відомі у сфері інформаційної війни. Зростаючий когнітивний вимір комерційних питань передбачає введення інформації та впливу операцій. Маючи це на увазі, Ecole de Guerre Economique готує студентів для ефективного використання інформаційних технологій, навчання соціальних мереж та зміни в Інтернеті.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

École de Guerre Économique : 20 ans sur le front de la mondialisation