ISC Paris Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

ISC Paris школа менеджменту

ISC Paris -Business School, заснована в 1963 році, прагне забезпечити студентам-студентам високоякісні навички управління, необхідні для роботи та роботи в глобальному середовищі.

ISC Paris , акредитований AACSB, є частиною високо вибіркової французької системи рекрутингу "Grandes Ecoles", яка об'єднує вищі навчальні заклади, які працюють поза сферою діяльності університетів. У Франції лише 50 шкіл управління мають право проводити програму "Grande Ecole" з магістрами з управління, а лише 30 з них, такі як ISC Paris , є членами престижної Конференції де Гранд Еколе.

Більшість наших програм двомовні - англійська / французька. Програми пропонуються англійською мовою:

  • Бакалавр,
  • Майстер Grande Ecole,
  • Магістр наук,
  • МВА.

В Парижі, де розташована більшість провідних французьких транснаціональних корпорацій, школа отримує вигоду від ділової репутації французької столиці, головного місця проведення професійних форумів, конференцій та ярмарків. З цього випливає, що навчання в ISC Paris може відкрити двері для різних кар'єрів у різних сферах, включаючи тих, хто займається моделюванням, фінансами, високими технологіями, гостинністю, інформаційними системами, міжнародною торгівлею, предметами розкоші, роздрібним дистрибуцією, технологіями, а також мультимедіа .

Завдяки нашій мережі більш ніж 140 університетів-партнерів у понад 50 країнах, ми не лише надаємо необмежені можливості для кар'єри для наших студентів, але також заохочуємо їх відкривати різноманітність культур, щоб отримати більш широку міжнародну перспективу.

Ми впевнені, що якщо ви прагнете мати міжнародну кар'єру і хочете навчатися в одному з найзахопливіших і динамічних міст світу, ISC Paris - Business School - це саме те місце, яке вам потрібне.

Розташування

Париж

Address
ISC Paris Business School
22, Bd du Fort de Vaux

75017 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Акредитації

AACSB Accredited