ISARA Lyon

Введення

Прочитайте офіційний опис

Isara-Ліон французький "Grande Ecole" (випускник коледжу) спеціалізується на сільськогосподарської, харчової та екологічної науки. Вона визнана французького міністерства сільського господарства. Isara пропонує широкий спектр бакалавра і рівень навчальних програм Master в області агрономії, харчової та екологічної науки.

Ми також розробляємо науково-дослідної діяльності та консультаційні послуги, в основному, у двох областях:

Агроекологія Стійкі продовольчі системи

Наше завдання:

Навчати майбутніх менеджерів з високим рівнем наукового знання та етичної відповідальності, які в змозі передбачити і підтримувати соціальні зміни, щоб задовольнити національні та міжнародні виклики в продовольства, сільського господарства та навколишнього середовища. Розвивати міжнародне передового досвіду в агроекології і стійких систем живлення Участь у розробці корисного для більшості населення, розвитку проекту підтримки та інновацій, розвивати наукові та технічні знання. Участь у громадських дебатах, та підтримувати виникнення нових ідей, що відносяться до науки і суспільстві, економіці та політиці.

Isara-Ліон пропонує кілька програм навчання, серед яких:

Isara-Ліон диплом інженера, може випливати, як повний робочий день студента або учня після успішного завершення середньої освіти, а також можуть бути зроблені за допомогою безперервної освіти, або, для тих, хто без початкового вимога кваліфікації, через перевірки попереднього досвіду роботи. Європейський магістр (КГЕ) в агроекології координується спільно з Норвезьким університетом природничих наук (Норвегія) і в партнерстві з іншими європейськими та американськими університетами. Магістр (КГЕ) в агроекології та сільського господарства з органічною Університету Вагенінген (Нідерланди). Європейські MSc стійкої продовольчої системи у партнерстві з кількома європейськими університетами.

Isara-Ліон переїхав в 2007 році на новий кампус пропонує відмінні зручності, включаючи:

9 технологічні та наукові лабораторії 1 їжа технологічна платформа 1 бізнес-інкубатор супроводжуючих інноваційні підприємці в агропродовольчому секторі

Професійне середовище та працевлаштування студентів:

Isara-Ліон встановлюється в Ліоні, в південному сході Франції, в дуже динамічному середовищі близько до компанії, науково-дослідні центри і фахівців, які працюють у сільському господарстві, харчовій промисловості, сільського розвитку та навколишнього середовища секторах.

Він розташований на місці AGRAPOLE кластер досконалості спеціалізується на сільського господарства і продовольства, яка включає в себе більше 50 професійних організацій цих секторів.

Дослідження в Ліоні, в жвавому місті:

Ліон 2-й рейтинг місто у Франції стосовно його студентської населення. Ліон наділений багатими культурними і гастрономічними традиціями і її старе місто є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Наша насиченою місто пропонує виняткову якість життя.

130,000 студентів Ліона є багато можливостей, щоб насолодитися захоплюючою місця і події, наприклад на вечірках, організованих за прибережних баржах, знамениті "Вогні" (Свята де Люм'єр), танцювальний фестиваль (бієнале-де-ла Данс), музика Нюї де Фурвьер, танець і театр, фестиваль, на роликових лезо тури виявити Ліон вночі ... Ліон має всі зручності великого міста в той же час легко вести переговори пішки. Відкритий дозвілля удосталь, завдяки вигідному розташуванню Ліона близько до гір і моря.

Isara-Ліон в цифрах:

900 студентів 100 постійних співробітників 200 зовнішніх динаміків від академічного і професійного світу

Розташування

Ліон

ISARA Lyon

Address
23 Rue Jean Baldassini
69364 Ліон, Овернь-Рона-Альпи, Франція
Веб-сайт
Телефон
+33 4 27 85 85 10

Вагенінген

Wageningen University & Research

Address
Вагенінген, Гелдерланд, Нідерланди
Веб-сайт
Телефон
+31 317 480 100