ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Знайомтеся з ISA Лілль

Ми - французька вища школа сільського господарства та біоінженерії, що пропонує курси для студентів і магістерських програм зі спеціальностями сільськогосподарські науки, харчові науки, екологія та економіка, маркетинг

Створений у 1963 році, кампус ISA Lille є частиною Католицького університету Лілля, найбільшого приватного вищого навчального закладу у Франції, з 26000 студентів денної форми навчання і 2500 міжнародних студентів.

ISA Лілль визнаний і акредитований Комісією з питань інженерії (Комітет французьких інженерних звань) і французькими міністерствами освіти і сільського господарства.

На додаток до наших навчальних програм і дослідницької діяльності, ISA Lille пропонує консультаційні послуги місцевим компаніям, а також світовим лідерам у галузях сільського господарства, харчової промисловості та навколишнього середовища у Франції та за кордоном.

ISA Лілль в цифрах

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Наше завдання

Створіть світліше майбутнє у сталому світі

Стратегічний план ISA Lille спрямований на заохочення підприємництва через освіту, інновації, дослідження та інтернаціоналізацію.

Освіта

Наші академічні програми базуються на набутті міцних наукових та технічних навичок, а також розвитку особистості. Наукові курси, індивідуальне наставництво, професійне занурення протягом всієї нашої програми допомагають нашому студенту побудувати свій власний шлях, зберігаючи реальність корпоративного світу і суспільства в перспективі.

Дослідження та консалтинг

Всі наші дослідницькі підрозділи належать до більших регіональних, національних та міжнародних дослідницьких мереж: університетів, інститутів та бізнес-партнерів

Міжнародний

Не існує глобальної освіти без міжнародного впливу. Інтернаціоналізація знаходиться в центрі місії ISA Lille: у наших програмах, через мобільність студентів і професорів, через наші академічні та професійні партнерства, і багато іншого.

Міжнародні партнерства

На додаток до того, що ISA Лілль є частиною багатьох національних та міжнародних академічних мереж, він мав більш ніж 200 міжнародних партнерських відносин з університетами сільського господарства та наук про життя в усьому світі.

Наші академічні партнери110700_partners-networks.png

Розташування

Лілль

Address
48 boulevard Vauban
59046 Лілль, О-де-Франс, Франція