IPSA

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до IPSA , унікальної інженерної школи!

IPSA - інженерний коледж, який пропонує п'ятирічну навчальну програму випускників, що спеціалізується на авіаційних та космічних системах. Студенти отримують широкі знання в різних галузях науки та практичний підхід до інженерії.107005_pexels-photo-1260309.jpeg

Ступінь інженерії IPSA

Ступінь інженерії, видана IPSA є ступенем магістра французької мови, акредитованою CTI *. Він позиціонує власника як здатний вирішувати будь-які питання, пов'язані з повітрям і простором. Випускники матимуть широкі загальні знання в області інжинірингу, а також висококваліфіковані навички в галузі аеронавтики та космосу. Підготовка в IPSA також дозволяє випускникам працювати в інших технічно розвинених областях, подібних до аерокосмічних, таких як автомобільний і морський транспорт, де застосовувані методи та технології близькі до тих, що використовуються в авіації.

Тренінг

Метою тренінгу є забезпечення набуття знань, необхідних для експертизи високого рівня, та підтвердження знань, необхідних для виконання різноманітних обов'язків, коли вони виникають у кар'єрі. Виходячи з балансу між навчальною та проектною роботою (пов'язана із типовими промисловими проблемами), навчальна програма IPSA включає в себе сильний аерокосмічний аспект з початку навчання, що розвивається протягом багатьох років. Студент формує навчання, вибираючи конкретні "технологічні майори" під час інженерного циклу, що дозволяє йому або їй індивідуалізувати курси та отримати досвід у вибраній галузі.

Корпоративні конференції та міжнародна інформаційна підтримка дають додаткові навички, які формують критичне мислення та здатність студента приймати рішення

* "CTI" (Комісія титрів д'Інгєр) є незалежним французьким органом, який відповідає за оцінку та акредитацію вищих навчальних закладів у галузі інжинірингу107006_pexels-photo-762080.jpeg

Один коледж, дві кампуси

Кампус IPSA в Іврі-сюр-Сеїні

Інститут забезпечує привілейоване середовище для студентів. IPSA Paris розташовано в технологічному центрі IONIS, що включає ESME Sudria, ETNA і IPSA .

Кампус мульти-коледжних технологій поблизу Парижа:

Коледжі Парижа-Південь кампусу діляться понад 4000 м2 класів, комп'ютерних кімнат, адміністративних офісів ...

Ці приміщення складаються з:

  • Класні кімнати
  • Лабораторії та практичні заняття з практики механіки, електроніки та фізики.
  • 1 науково-дослідна лабораторія
  • 300 мережевих робочих станцій
  • 1 обладнана кафетерія
  • Кілька номерів присвячено близько 20 студентських асоціацій.

Студентське життя на кампусі Париж-Південь.

Кампус дозволяє студентам IPSA та ESME Sudria поділитися подіями студентських асоціацій. Кампус розташований недалеко від ресторанів і кафе швидкого харчування, а також численних університетських залів проживання.

Кампус IPSA у Тулузі

Сайт IPSA у Тулузі (де надається лише перші 3 роки навчання з авіаційної техніки) має унікальну обстановку цього великого аерокосмічного капіталу.

Мульти-коледж кампус

Кампус у Тулузі, що ділиться IPSA , Epitech та ISEG Group, надає студентам приємні умови для життя, спільні робочі місця та спеціальний інкубатор для початківців, що дозволяє студентам та молодим випускникам розвиватися в захищених умовах.

Тулуза, аерокосмічна столиця

Тулуза, безсумнівно, є ідеальним містом для тих, хто любить аеронавтику:

  • У промисловому відношенні Airbus, Alcatel, Astrium, Thales, Latécoère тощо.
  • З точки зору вищої освіти з провідними французькими школами аеронавтики та космосу і одним з найбільших університетських центрів у Франції
  • У дослідженні з CNES, ONERA та численними лабораторіями CNRS.107007_pexels-photo-927022.jpeg

Вища технічна школа поблизу промисловості

Упродовж більше 50 років існування IPSA зв'язки та міцні партнерські відносини з основними учасниками аерокосмічного сектору. Ці партнери добровільно зустрічають студентів та обговорюють різні аспекти (наукові, технічні, культурні та економічні) інженерної професії. Ця близькість до промисловості дозволяє IPSA , через Раду розвитку, вирівняти підготовку з потребами галузі. Випускники, які працюють у великих компаніях у секторі, легко повертаються до своєї школи, щоб поділитися своїм досвідом з майбутніми інженерами в IPSA .

Міжнародний

Імплантірований у високо інтернаціоналізованому промисловому секторі, цілком природно, що IPSA зосереджується на початку вивчення англійської мови, а також на необхідності отримання міжнародного досвіду. Дійсно, викладання на 4-му і 5-му роках є лише англійською мовою.

Крім того, коледж створив амбіційну іноземну освітню програму, яка відповідає реальному світі та амбіціям її студентів.

Таким чином, IPSA має 40 університетів-партнерів по всьому світу, які приймають студентів на семестр чи навчальний рік.

IPSA також розробляє двосторонні угоди з кількома університетами.

Пристрасть - це принципова мотивація

Якщо є школа, де присутня пристрасть, це IPSA . Проекти об'єднань, завдяки своїй складності, розкривають пристрасну сторону Іпсалінтів. IPSA також організовує різноманітні заходи, що дозволяють студентам жити своєю пристрастю інакше, наприклад, тиждень, присвячений польоту, присутність на різних виставках та зборах, в тому числі знаменита зустріч на "La Ferté Alais" ...

Розташування

Париж

Address
15 Rue Maurice Grandcoing, 94200 Ivry-sur-Seine, France
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Тулуза

Address
40 Boulevard de la Marquette, 31000 Toulouse
Тулуза, Occitanie, Франція

Сальфорд

Address
The University of Salford, The Crescent, Salford, M5 4WT, UK
Сальфорд, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: