IPAG Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

IPAG Business School розташована в самому центрі Парижа, пропонує іноземним студентам чудову можливість випробувати живе міське середовище поряд з їхніми академічними дослідженнями. Кампус розташований у 6-му окрузі з популярною культурою кафе; відкрита кафе та ресторанна сцена вздовж бульварів Сен-Жермен та Сен-Мішель, бари та паби в Латинському кварталі, історичні пам'ятки, а також бутик-магазини та різноманітна сцена мистецтва. Академічно IPAG є інституцією, яка є однією з провідних французьких шкіл Магістратури, які найбільше задовольняють своїх випускників ('Etudiant 2013 and 2014'). Все це є частиною причини, чому IPAG Business School є відмінним вибором як місце навчання за кордоном.

Міжнародний підрозділ IPAG

Міжнародна інтеграція є частиною нашої історії. Понад 2400 студентів щорічно відвідують широкий спектр курсів, які викладаються французькою та англійською мовами, з можливістю навчатися у всьому світі.
З 118 партнерськими установами у 35 країнах студенти мають великий вибір країн і культур, щоб вивчати наші програми обміну, подвійні дипломи, потрійні дипломи, програми MBA та стажування. Наші програми розроблені таким чином, щоб забезпечити студентів соціальними та професійними навичками, необхідними для просування у сучасному складному та швидкозмінному діловому середовищі. Крім того, міська присутність IPAG Business School також надає відмінним можливостям для наших студентів інтегрувати навчання з робочими місцями.

Інновації

IPAG Business School присвячує свої зусилля якісними дослідженнями в галузі управління та наше найбільше досягнення є однією з провідних дослідницьких лабораторій у Франції. Ми займаємося 2-ою найвідомішою школою пост-Бака в галузі управління дослідженнями. Лабораторія IPAG була основним капіталовкладенням з моменту його заснування; він зосереджується на розробці теоретичних і прикладних знань в галузі економіки та управління. З більш ніж 70 професорами або афілійованими членами лабораторія щорічно випускає 150 публікацій з економічних та управлінських оглядів. Крім того, в лабораторії є члени редакційних колегій деяких провідних міжнародних журналів і є гостем приїзних професорів з деяких найбільших міжнародних університетів.

Кар'єра

Понад 85% молодих випускників IPAG знаходять роботу менше 3 місяців, 54% студентів починають свою професійну кар'єру у великих компаніях або стають підприємцями.
Студенти отримують широкий спектр підтримки, що включає в себе сторінку «Робота IPAG Job», яка зв'язує роботодавців та студентів, це ексклюзивне сервісне забезпечення, яке дає можливість нашим партнерам.
Крім того, після закінчення стажування для багатьох студентів IPAG Business School пропонується постійний контракт.

Програми

Програми, які вивчаються англійською мовою, включають:

  • Бакалавр міжнародного менеджменту
  • бакалавр з управління бізнесом
  • Міжнародна програма бізнесу та менеджменту
  • MBA міжнародна торгівля
  • MBA Luxury Brand Management
  • MBA Енергія та сталість
  • MBA European Management
  • MBA Food Business Management

Розташування

Париж

IPAG Business School - Paris Campus

Address
184, bd Saint-Germain
75006 Париж, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
+33 1 53 63 36 24

Приємно

Address
4, bd Carabacel
06000 Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Програми