IONISx

Введення

Прочитайте офіційний опис

  • IONISx , ДЕМАТЕРІАЛІЗОВАНА ШКОЛА

    У світі вічної трансформації викладання означає знати, як робити інновації. Інновації є частиною ДНК групи IONIS, і цифрова освіта як визнаний і перевірений метод навчання сьогодні не є винятком. IONISx повністю присвячений цифровій освіті та пропонує, завдяки своїй платформі IONISx .com, IONISx розроблені протягом тридцяти років у школах Групи.

НАВЧАННЯ НА КАРТІ 360 °

Можливості, пропоновані платформою IONISx , різноманітні та різноманітні, включаючи курси, які постійно доступні, що дозволяють вам навчатися та працювати асинхронно, без обмежень. Доповідачі, які розробили контент, - це сукупність професійних та академічних експертів, серед яких багато професорів зі шкіл Групи. Цифровий вміст опрацьовано за оригінальними темами з точним кутом, щоб принести нове світло на тему та ноу-хау.

НОВИЙ ШЛЯХ НАВЧАННЯ ТА НАВЧАННЯ

У IONISx цифровізація освіти завдяки MiMo знаменує важливий крок у "дематеріалізованій школі". MiMos (для "мікромодулів") складається з невеликих навчальних капсул тривалістю до 30 хвилин для вивчення ключового поняття. Складені з відеопослідовностей, підсумкових аркушів, додаткових ресурсів, формувальних та оціночних вправ, вони охоплюють величезну кількість предметів, стільки ж комп'ютерних, технічних, економічних ...

На сьогоднішній день IONISx вже розробила понад 2800 MiMo для створення конкретних навчальних шляхів. Ці модулі можна переглядати в будь-який час і в будь-якому місці, включаючи мобільний і планшетний ПК. Вони пропонують велику гнучкість учням, вільно організовувати свій графік у власному темпі відповідно до своїх потреб. Досконалий інтерфейс моніторингу дає змогу забезпечити персональну підтримку та подальші спостереження для кожного учня.

Розташування

Франція Інтернет

Address
Франція Інтернет, Франція

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: