INEAD

Введення

Прочитайте офіційний опис

Огляд: Віддалений школа

З дистанційного навчання, ви взяти під контроль ваше навчання, щоб активувати рульовому свій успіх в кар'єрі. У вашому темпі. Відстань перетворення інформації в знання!

Придбання знань тепер можна в будь-який час, як можна більшій кількості. Наша головна роль полягає, щоб допомогти вам у мисленні і будівництво свої знання. Ваше майбутнє в центрі нашої уваги!

INEAD пропонує зі своєю командою подвоєння вихователів і тренерів, пізнавальної педагогіки і вірний метод Сократа Сократа!

INEAD, фахівець з навчання Електронне навчання

Спеціаліст в галузі дистанційного вищої освіти з 2008 року, INEAD пропонує 52 курсів в електронних курсів в 9:

Людські Ресурси

Маркетинг, комунікації, події Банки, фінанси, страхування Навколишнє середовище, Стійкість Управління та управління бізнесом Логістика та управління ланцюгами поставок Комп'ютери, Веб-дизайн Туризм, Готелі Соціальної, медичної, здоров'я

Наша відмінність є нашим коучинг і особистий коучинг ми забезпечуємо наших 1200 студентів на рік. Крім того, наші студенти можуть вчитися коли вони хочуть, де вони хочуть, і в своєму власному темпі.

метод навчання

Ви в центрі навчання. Ваш темп наша, ми поважаємо і ми адаптуватися до нього. Ми пропонуємо безпаперовий освіту за підтримки наших команд. Ми зосереджені на розробці свої навички, і структурування взаємодії з наставниками і тренерами.

Наша методика викладання заснована на чотирьох осях:

Близькість нашого дистанційного навчання Людство в Інтернеті, щоб оптимізувати навчання Правильні інструменти для обслуговування вашого учнівства освітня платформа

Інститут політики якості

Покликання Eductive Group, якій належить INEAD, є робота для професійного майбутнього своїх студентів. Вона включає в себе набір вузів, кожен з яких спеціалізується в галузі або декількох галузей, але зі спільною валютою: навчання - робота - робота.

INEAD є пілотним школа група в дистанційній освіті; вона стала великим гравцем у Франції для дистанційного навчання. Ця мета вимагає серед іншого реалізацію політики в області якості.

Крім того, зростання інформаційних і комунікаційних технологій стосовно до навчання і підготовки, нових очікувань клієнтів, що змінюється освітнього контексту ... Необхідно інтегрувати і іноді передбачити ці зміни в методах викладання Інституту.

Спираючись на підході якості і, таким чином виділяючи прослуховування і задоволеності клієнтів, інститут має намір залишатися вірним своїм цінностям.

Політика якості, ми хотіли, щоб ініціювати INEAD, покликаний забезпечити можливості для своїх співробітників і клієнтів. Він охоплює чотири області:

Покращена можливість працевлаштування: Забезпечити підготовку, яка, з огляду на складну доступ на ринок зайнятості молоді, сприяння професійній інтеграції. Стійке до працевлаштування: Забезпечити навчання, які сприяють аналітичні навички, критичне мислення, а й почуття громадянина, особистісного зростання, відкритість Європи і світу ... для студента збирає вигідні активи протягом усієї своєї професійної кар'єри. Педагогіка успіху: Використовуйте навчального проектування і технології для досягнення найкращих результатів, заснованих на тілі викладацького складу, розвиток спільної роботи на індивідуальній підтримки студентів на інструменти інтерактивна інформація і комунікація. Культура високих стандартів і якості: Розробка серед співробітників постійного вдосконалення підходу розуміється, загальний і прийнятий всіма.

Якість підготовки гарантії

EDUCTIVE ГРУПА : INEAD є членом Eductive групи, групове навчання вище національною шкалою складається з двадцяти шкіл.

RNCP СЕРТИФІКАЦІЇ : INEAD звільнення цінних паперів Certified зареєстровано в Національному Довідник професіонала Сертифікати (RNCP) під керівництвом Національної комісії з професійної сертифікації, який сам під керівництвом Міністерства праці.

КОНТРОЛЬ ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ :

INEAD підлягає навчанню і адміністративним контролем Міністерства освіти, відповідно до статті L. 442-2 Кодексу освіти.

ФІНАНСОВІ І адміністративним контролем Міністерства праці : INEAD зареєстрований як навчальної організації з регіональним управлінням праці, зайнятості та професійної підготовки (DRTEFP). Майно підлягає наглядом Міністерства праці відповідно до статей L6361-1 і L6361-2 Трудового кодексу.

FEDE ЧЛЕН :

INEAD є членом Європейської федерації шкіл (Феде). Заснована в 1963 році, FEDE сьогодні представляє 75 європейських дипломів більш ніж 14000 студентів в більш ніж 350 шкіл у Франції і Europe.Tous в Феде дипломи засновані на Європейській системи перекладу кредитів і європейської накопичення кредитної система залікових одиниць (ECTS).

Акредитація Феде IACBE :

IACBE (Міжнародна асамблея тлумачний бізнес-освіти) акредитує навчальні програми, що відповідають певним критеріям вимоги. Акредитовані навчання повинно бути направлено на придбання конкретних професійних навичок на робочому місці. Всі дипломи Дис Феде видані акредитованої IACBE.

Розташування

Франція Інтернет

INEAD

Address
39 Avenue Denis Padovani, 13127 Vitrolles
Франція Інтернет, Франція
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: