IGR-IAE Rennes

Введення

Прочитайте офіційний опис

IGR-IAE Rennes , Вища школа менеджменту

Школа є членом-засновником національної мережі університетських бізнес-шкіл, мережі IAE France , яка включає 33 обраних члена по всій Франції.120729_polygoneinternational_2.jfif

Він поділений на три основні відділи: Школа управління, Франко-японський центр менеджменту (CFJM) та Регіональна школа навчання дипломованих бухгалтерів (IRPEC).

Дослідницькі програми підтримуються Центром досліджень економіки та менеджменту (CREM) , єдиним науково-дослідним центром з економіки та менеджменту в західній Франції, акредитованим Національним центром наукових досліджень (CNRS). Основними цілями CREM є розробка аналізу та проведення експериментів та моделювання в бізнесі, фінансах, менеджменті та маркетингу серед інших сфер.

Вища школа університету сприяє розвитку європейських студій в галузі управління наукою і є активним членом Вченої ради Європейського інституту підвищення кваліфікації в галузі управління (EIASM) та Керівного комітету Європейського фонду розвитку менеджменту (EFMD ). У школі застосовується вибірковий процес вступу. В середньому приймається лише одна з десяти заявок. Для того, щоб його прийняли, всі кандидати повинні представити реалістичний і продуманий план кар'єри, а також свої навчальні досягнення та мотивацію.

У 2007 році масштабна кампанія по збору коштів призвела до започаткування першої в історії фонду, створеної в рамках мережі університетських бізнес-шкіл у Франції (Фонд IGR-IAE). Тісно пов'язаний з Французьким фондом (Фонд де Франс), він спрямований на ініціювання та підтримку інноваційних програм (семінарів, практикумів та конференцій) з метою вдосконалення наукових досліджень та викладання в галузі управління наукою.

Розташування

Ренн

Address
11 Rue Jean Macé
35708 Rennes
France

35708 Ренн, Бретані, Франція