IFA Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

IFA Paris - Міжнародна школа дизайну та бізнесу

Із 1200 студентами, які навчаються на програмах "бакалавр та магістр / MBA" на кампусах "Париж, Шанхай та Стамбул, IFA Paris передає французьку спадщину моди та розкоші, а також відчуття інновацій та здатність працювати командою в міжнародне середовище.

Наші 3000 випускників, що представляють понад 50 різних національностей, успішно інтегруються у світ моди та розкоші.

Наш девіз: розцвіть свою творчість, поділіться нашою пристрастю до досконалості.

Для отримання додаткової інформації про наші кампуси, програми та інше, відвідайте веб-сайт www.ifaparis.com

ПАРИЖНА ШКОЛА

IFA Paris була створена в 1982 році для поєднання французької модної спадщини з сучасним глобалізованим світом. Будучи єдиним в Парижі інститутом, який пропонує всі курси для бакалавратів та аспірантів, які викладаються англійською та французькою мовами, IFA Paris обслуговує високо міжнародний студентський корпус з усіх куточків світу. Міжнародна академія моди, більш відома як IFA Paris , пропонує студентам бакалаврські курси дизайну та маркетингу, а також післядипломні курси дизайну, бізнесу, спілкування та розкоші в умовах багатопрофільної співпраці. Завдяки кампусам у Парижі, Шанхаї та Стамбулі, IFA Paris займає лідируючі місця в галузі моди та розкоші та пропонує курси, що відображають широту можливостей, доступних у цій яскравій галузі.

Нещодавно переїхавши до 18-24 Куай-де-ла-Марн, IFA Paris виходить на знаменитий канал і знаходиться в основі 19-го округу, що розвивається. Нове місце втричі збільшило розмір попередніх навчальних закладів та додало широких нових зручностей для переваги студентів, включаючи великі аудиторії, приміщення для студентських кімнат та ресурс та навчальний центр. У будівлі також розміститься кілька нових модних майстерні для розміщення практичних проектів

ШАНХАЙСЬКА ШКОЛА

IFA Paris стала провідною школою моди в Китаї та унікальна у демонстрації своєї відданості успіху, залучаючи кращих французьких професійних інструкторів моди. У партнерстві з Шанхайським університетом технічних наук, IFA Paris створив свою школу в Шанхаї в 2002 році, перше китайсько-французьке спільне підприємство з модної освіти, затверджене китайським урядом. Шанхайська школа IFA пропонує унікальну можливість міжнародним студентам, які хочуть дізнатись про найдинамічнішу у світі модель модного та розкішного ринку, отримуючи той же якісний навчальний план, який викладається англійською мовою, як у Парижі. Шанхай є відкритою та екстраверською столицею, і її сходження в ряди, як мода столиці, без сумніву, серйозна тема. З пізнього періоду XIX століття Шанхай був модним центром Китаю. Шанхайський стиль подорожував світом у 1920-х і 30-х роках, і знову з'явився в теперішній час з дизайнерами моди, використовуючи суміш традиційних та сучасних ідей, щоб створити свіжі модні тенденції. Примітно, що це сучасні споживачі країни, які перетворюють Китай на найбільший в світі ринок товарів для розкішної та високоякісної модної продукції. Шанхай, безумовно, є Меккою Китаю для міжнародної моди та індустрії розкоші. Більшість закордонних модних і ювелірних брендів, починаючи від розкоші до масових ринків, розраховують на більш ніж один магазин у численних магазинах модного магазину та великих торгових центрах. Поки розкішні автомобілі, 5-зіркові готелі та висококласні вечері є регулярними визначними пам'ятками в центрі міста, в даний час також зростає інтерес для яхт і приватних літаків серед найбагатших китайців.

ІСТАНБУЛЬСЬКА ШКОЛА

Після створення у Франції та Китаї IFA Paris школа мод IFA Paris тепер також присутня в одному з найбільш яскравих міст, розташованих на перехресті Європи та Азії: Стамбул.

IFA Paris дуже пишається тим, що співпрацює з одним із найвідоміших університетів Стамбула: Університетом Нісантасі. Розташований у сучасному комплексі Маслака 1453, університет Nistantasi пропонує широкий спектр зручностей та засобів безпеки, включаючи резиденції, магазини, кафе та ресторани. З моменту заснування університету він розширився до кількох інших містечок, але тепер цей новий головний кампус поєднує в собі елегантні фасади, сонячні атрії з великими повітряними інтер’єрами з якісними навчальними та науково-дослідними засобами.

Кампус університету Нісантасі являє собою головний крок у виконанні місії університету щодо створення майбутнього з минулого країни, створення центру в діловому центрі Стамбула, де зустрічаються культура, освіта та навчання для задоволення мінливих потреб Туреччини та світ. IFA Paris вважає, що це є привілеєм, а також перевагою для своїх студентів зробити найкраще з того, що може запропонувати місце розташування.

Будучи одним із найбільш захоплюючих та динамічних міст у світі та різноманітним місцем, наповненим музеями, галереями, парками та сучасними коледжами, Стамбул здатний забезпечити сцену для тих, хто прагне вивчити та розвинути власні інтереси та розпочати кар'єра в модному та розкішному бізнесі.

Для отримання додаткової інформації відвідайте сторінку https://www.ifaparis.com

Розташування

Париж

Address
18-24 Quai de la Marne
75019 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Шанхай

Address
350 Xianxia Road
200336 Шанхай, Шанхай, Китай

Стамбул

Address
Maslak 1453 Neotech Kampüsü
34398 Стамбул, Стамбул, Туреччина