IESEG School of Management Lille - Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

Історія

Наше витоки датуються 1964 роком у Ліллі, де був заснований історичний кампус. У 2008 році ми відкрили другий кампус у Парижі у гранді Архе Ла Дефессе. З тих пір ми досягли рейтингу 10 кращих французьких бізнес-шкіл, а також престижного визнання стати Grande École - однією з найбільш шанованих та академічно суворих програм вищої освіти у світі. Культура IÉSEG народжується із пристрасті до прогресу та здібностей, це означає, що ми зосереджуємо всю свою енергію на виявленні справжнього потенціалу у кожного учня. Ми пишаємось неортодоксальним підходом до ділової освіти та його здатністю прищеплювати ключові цінності досягнення, відповідальності, доброчесності, солідарності, залученості - здібності, які лежать в основі нашої школи з самого початку.

Освіта

В IÉSEG студенти мають доступ до 5-річної програми Grande École: 3-річна бакалаврська програма, що охоплює основи управління, а потім програма 2-річного магістра в галузі менеджменту, в якій студенти поглиблюють свої знання з управління та обирають спеціалізацію. Диплому, затвердженому Міністерством освіти Франції, також присвоєно ступінь магістра (ступінь магістра).
Крім того, IÉSEG пропонує 3-річний бакалавр з міжнародного бізнесу, 10 річний магістр наук та міжнародний MBA, повністю викладається англійською мовою.

Дослідження

У дослідницькому центрі IÉSEG наші професори проводять нагородами дослідження та публікують у кращих міжнародних наукових журналах. Основними напрямками є економіка, фінанси, маркетинг, переговори, управління інформаційними системами, стратегія, управління операціями та міждисциплінарна сфера управління здоров’ям. IÉSEG також користується унікальною асоціацією з CNRS, найбільшою дослідницькою організацією в Європі, що підсилює наш міждисциплінарний підхід до сучасних бізнес-проблем.

Кар'єрні перспективи

Наші послуги кар'єри - це ціла система підтримки, яку пропонує IÉSEG для побудови професійного проекту студентів IÉSEG. Він надходить у багатьох формах і розвивається протягом усієї програми.

Служби кар’єри продовжують будуватись на особистісних та професійних рефлексіях студента, щоб вони мали необхідні інструменти для ефективного вступу у професійний світ. Семінари проводять сертифіковані професійні тренери, кадрові та кадрові фахівці.

Акредитація

IÉSEG та його програми визнані у Франції Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій Франції та Конференцією де Grandes Ecoles. Це визнання слугує гарантом досконалості Школи.

IÉSEG має «Потрійну корону» міжнародних акредитацій: EQUIS, AACSB та AMBA, і є частиною обмеженого кола кращих бізнес-шкіл у всьому світі (менше 1%). Ці акредитації засвідчують майстерність IÉSEG відповідно до дуже суворих міжнародних стандартів.

  • EQUIS (Європейська система підвищення якості)
  • AACSB (Асоціація для поглиблення колегіальних шкіл бізнесу)
  • AMBA (Асоціація МВА)
  • Conférence des Grandes Écoles

Розташування

Лілль

Address
IESEG School of Management
Lille Campus
3 rue de la Digue

59000 Лілль, О-де-Франс, Франція

Париж

Address
IESEG School of Management
Paris Campus
socle de la Grande-Arche,
1, parvis de la Défense

92044 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Акредитації