Прочитайте офіційний опис

ONIRIS є установа вищої освіти і наукових досліджень Міністерства харчової сільського господарства і рибальства.

Заснована на його території і відкриті до Європейської площі, він має дуже широкий тематичний спектр, включаючи здоров'я тварин та громадського здоров'я, клінічні, медико-біологічних та біотехнології для охорони здоров'я, продовольчої науці і технологічні процеси.

ONIRIS прагне бути активним в області здоров'я тварин і людини, бере активну участь у концепції "одного ліки, одного здоров'я", і продукти харчування. До цих двох основних темах, плюс внесок у наскрізної теми довкілля та сталого розвитку.

ONIRIS навчається близько 1200 студентів, у тому числі шляхом надання відповідної підготовки: - для ветеринарних фахівців (ветеринарне здобуття наукового ступеня доктора). Специфіка цього навчального патологоанатомів і старших біологів об'єднати навички, набуті шляхом навчання в клініці, зокрема, в Європейському рівні лікарні, які є результатом дослідницького навчання - інженерні професії (диплом інженера) за двома спеціальностями: спеціальність "харчовий / кормової" за спеціальністю "Здоров'я біотехнології".

В обох спеціальностей, інженерна освіта Oniris має дуже сильні позиції в структурі промисловості і дуже конкретні інструменти професійного рівня і досліджень, технологічних залів поблизу промислових умовах.

Доступні навчальні програми:
  • англійська
  • французький

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

ID4FOOD

Спільних інновацій пропонує новий відповідь на проблеми, з якими стикаються в реалізації інноваційних стратегій ... [+]

Чому ступінь магістра в галузі інновацій на продукти харчування?

Довідкова інформація:

Спільних інновацій пропонує новий відповідь на проблеми, з якими стикаються в реалізації інноваційних стратегій по АПК.

У цьому контексті, харчова промисловість потребує міждисциплінарних підготовлених фахівців з управління у відкритому і спільних інновацій та відрізняти ключ, щоб розробити стратегії вирішення економічних, соціальних та екологічних проблем світу сьогодні і завтра.... [-]

Франція Нант
Вересень 2020
англійська,французький
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Id4food