IAE Grenoble

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як Вища школа менеджменту в Університеті Гренобль-Альп (UGA), місією Гренобля IAE є підготовка та розвиток як спеціалізованих менеджерів, так і менеджерів з подвійною компетенцією. Для виконання своєї місії IAE спирається на практичну практику та дослідників світового класу.

Grenoble IAE розвиває таланти:

 • На бакалавраті (3 курс) та аспіранту (М1)
 • У денних навчальних програмах, у робочих навчальних програмах та у навчальних програмах виконавчої влади;
 • У галузі маркетингу, менеджменту, фінансів, управління інформаційною системою, управління інноваціями та технології.

Інновації та прогрес в управлінській практиці є основою бачення IAE

Підхід Гренобля IAE базується на постійних прикладних дослідженнях у поєднанні з невблаганним бажанням налагодити зв'язок з діловим світом . Велика енергія його дослідників в галузі управлінських наук, міцні партнерські стосунки, які вона підтримує з інженерними школами, практичні ініціативи, які він спонсорує на підтримку підприємництва, і (не забуваймо) висококваліфіковані випускники, які вона виробляє з року в рік - всі ці фактори сприяють посилення інновацій для всіх гравців екосистеми. Чи то з фінансової точки зору, чи з точки зору економіки, суспільного добробуту та інновацій, Гренобль IAE вже зробив значний вплив на свою екосистему, поширивши міжнародне визнання . В основі всесвітньо відомої екосистеми бачення IAE - бути лідером в інноваціях та носієм стандартів прогресу в управлінській практиці .

60 років успіху

Розташований там, де наукові дослідження перетинають бізнес-інновації, Гренобль IAE займає унікальну позицію в мережі бізнес-шкіл Франції. З цього привілейованого становища школа побудувала свою репутацію на ступенях програми, включаючи Майстра управління стратегічними закупівлями (DESMA), Майстра кількісного маркетингу (le Quanti) та Майстра фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту (CCA ).128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

Чому вибирають Гренобль IAE?

Виберіть навчання в Греноблі IAE, і ви скористаєтесь всіма можливостями школи управління якістю, включаючи зручні умови, персоналізовану підтримку та професійну мережу. У той же час ви отримаєте доступ до багатьох служб великого державного університету у винятковому кампусі. Ви отримуєте найкраще з обох світів!

Практичний педагогічний підхід відповідно до бізнесу

Grenoble IAE узгоджує свої програми з потребами бізнесу, роблячи особливий акцент на прикладному навчанні . Завдяки своїм бізнес-зв’язкам, великому колу афілійованих професорів та мережі випускників , IAE підтримує постійні відносини з провідними підприємствами через дослідницькі групи, комітети з удосконалення, кафедри університетського бізнесу, галузеві майстерні (наприклад, з питань переговорів, підприємництва чи придбання ), форуми для стажування та конференції: впродовж цілого року в Греноблі IAE спостерігається стимулююча діяльність!

Персоналізований підхід до дослідження

Завдяки працевлаштуванню в основі своєї місії, Grenoble IAE пропонує персональну професійну підтримку . Консультування та орієнтація учнів на максимізацію потенціалу учнів є однією з головних завдань педагогічного колективу школи. Завдяки своєму мультидисциплінарному підходу та зв’язку з професійним світом Grenoble IAE поєднує в собі цілий спектр компетенцій, заохочуючи підприємництво та інновації.

Сильний міжнародний фокус

Grenoble IAE має багаторічну традицію співпраці з бізнес-школами по всьому світу; особливо в Бразилії, Китаї, Індонезії та Росії . Щороку більше ніж 500 студентів з 70 різних країн навчаються на ІАЕ в Греноблі. Крім того, студенти IAE в Греноблі можуть скористатися однією з багатьох міжнародних програм обміну, щоб провести семестр чи рік, вивчаючи або закінчуючи стажування за межами Франції. Або вибираєтеся стати більш орієнтованими на міжнародну сферу саме тут, у Греноблі, записавшись на одну з чотирьох програм М2, пропонованих повністю англійською.

Приємне оточення та фантастичні засоби

Гренобль IAE вітає вас сучасними і повністю обладнаними будівлями , як у Греноблі, так і у Валенті. Виняткове студентське життя на території кампусу в збереженому природному середовищі дозволяє студентам займатися різними видами спорту, а в деяких випадках навіть на рівні світового рівня . В IAE існує ряд студентських клубів, щоб оживити та збагатити повсякденне студентське життя. До них відносяться AIESEC, Junior Enterprise та клуби, що просувають гуманітарні проекти .

Бренд IAE - важлива мережа!

Grenoble IAE належить до мережі IAE FRANCE, університетських шкіл менеджменту. Ця мережа з 35 шкіл включає понад 30 бакалаврів, магістрів та кандидатів наук. програми з менеджменту та об’єднує 49 500 студентів. IAE France є важливою мережею професіоналів та знаком якості.

Ключові показники

 • 60 національностей
 • 350 професіоналів, які беруть участь у роботі викладацького складу
 • 110 міжнародних партнерів
 • 800 випускників на рік; понад 23 000 з 1956 року
 • 2000 студентів
 • 250 курсів стажування та сендвіч на рік
 • 1700 контактів компанії
 • 93% рівень зайнятості протягом 8 місяців після закінчення навчання

Розташування

Saint-Martin-d'Hères

Address
Avenue Centrale,525
38040 Saint-Martin-d'Hères, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Валентність

Address
51 rue Barthélémy de Laffemas
26901 Валентність, Овернь-Рона-Альпи, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: