HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques

Введення

Прочитайте офіційний опис

Heip має багатий досвід більш ста років і велика мережа випускників; факультет виняткової якості складається з юристів, економістів, географів, демографів і відомих особистостей з академічних кіл, дипломатичних, військових. Крім того, мережа міжнародних партнерів дозволяє студентам провести частину своїх досліджень в іноземному університеті.

Він займає привілейоване з сучасним університетському містечку в самому серці Парижа, пропонуючи студентам місце для роботи.

інтегрувати HeipЧи є відразу вписатися в історію, участь в освітньому проекті і захоплюючих досліджень, і, перш за все, щоб побудувати професійне майбутнє.

Інтеграція Heip школа в той же час бути частиною історії і взяти участь в проекті

Heip це незалежна школа, інститут вільного акту вищої освіти 1875 року і регулюється законом 1901 асоціації с.

Створений в 1899 році, він має багатий досвід, як інтелектуальний і освітній, вже понад сто років

На стику декількох дисциплін, вивчення міжнародних відносин і політичних вимог, щоб знати все відразу історії, права, політичних і соціальних наук, економіки ... І на цій основі, протягом більше ста років провідні фахівці в кожній з цих дисциплін, а й суб'єкти політичного і міжнародного миру, вирішили працювати разом, щоб передати свої знання і свій досвід, щоб запропонувати унікальний тренінг для студентів пристрасних політичних і міжнародних питань.

Факультет виняткової якості

З моменту свого створення, факультет складається з академічної діяльності або заслуженим, істориків, юристів, політологів, економістів, географів, демографів, літературні, а й відомих особистостей з дипломатичної, політичної, військової.

Важлива міжнародна мережа

Мережа міжнародних партнерів, в постійному розвитку, дозволяє студентам провести частину своїх досліджень в іноземному університеті. Щороку студенти залишити протягом семестру в великих зарубіжних державних університетів у Великобританії, Росії, Італії, Іспанії, Туреччини ...

Школа в людському масштабі

Студентські групи не перевищує сорока студентів; мовні класи разом студентів всіх промо-акцій; Вчителі там, відкриті питання: Heip це не просто школа, це місце зустрічі, місце проекту, де він часто класи створюються в додатку студентського обміну, де партнерства, підписаної тому студент піде на нове місце, де, зіткнувшись з гострою проблемою, одна спеціальна конференція організована таким чином, що ми можемо повідомити, так що ми можемо зрозуміти ...

привілейоване

Heip займає привілейоване, в самому Парижі, в сучасних і просторих приміщень, пропонуючи студентам прекрасне місце для роботи з кафе, бібліотека, кабінет.

Розташування

Париж

Address
HEIP, Hautes Etudes Internationales et Politiques,
10 rue Sextius Michel

75015 Париж, Іль-де-Франс, Франція

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: