Ferrieres Paris

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ferrières Школа французького майстерності

Вибір вчитися в школі Ferrières починає кар'єру в секторі в постійному зростанні і який пропонує незліченні професійні можливості в усьому світі. Тільки 15,5 миль від центру міста вогні Парижа, однаково недалеко від основних міжнародних аеропортів обох Парижа (Орлі і Руассі-Шарль-де-Голль), Ferrières легко дістатися з центру Парижа на громадському транспорті. У Ferrières, ми вважаємо, що успіх приходить від солідної теоретичної і практичної підготовки в поєднанні з особистим розвитком.

Цілі Ferrières 'повинні розвивати лідерів передового досвіду, які компетентні, універсальні і здатні утримувати високі керівні пости і визначення майбутніх потреб промисловості.

Для того, щоб гарантувати, що навички і досвід навчив задоволення поточних і майбутніх потреб гостинності, гастрономії і розкоші промисловості, ми розробили програму в тісній співпраці наших престижних компаній-партнерів, а також консультантів з провідних бізнес-шкіл.

MULTI-ІНДУСТРІЯ ПІДХІД:

Ведений основні цінності традиції та інновації, смиренність, праця і відкрите бачення, місія Ferrières складається з трьох частин:

Навчати майбутніх професіоналів з усього світу, за допомогою ряду програм, що вимоги підходять промисловості в гастрономії, гостинності і розкоші: бакалавр, магістр і кулінарного кваліфікаційних програм Внести внесок в подальше вдосконалення знань і практики протягом трьох вимірах: харчова культура, менеджмент гостинності, розкіш і plannng Event. Посилення впливу і привабливості Франції в цих областях передового досвіду.

Ferrières ВИСОКИЙ екосистемних:

комплексна екосистема Ferrières 'надає студентам винятковий професійний досвід і відразу ж ставить перед ними "досконалості" завдяки ряду декількох ресторанів, провізії і * готелю 4. Ці установи, які не є додатки, але професійні одиниці, управляються командою досвідчених професіоналів готельного бізнесу та підприємців, деякі з них лауреати «Meilleur Ouvrier де Франс» нагороду. Вони пропонують високого класу кухні і обслуговування світового класу для вимогливих клієнтів.

У міру збільшення їх потужності, студенти поступово введені в різні позиції в кухнях, їдальнях, покупка, відділ сомельє, бар, фронт-офіс, гостьові відносини, ведення домашнього господарства, продажів, бронювання, технічне обслуговування, маркетинг, фінанси, електронного маркетингу і планування подій. Цей практичний досвід зустрічає академічного навчання.

Розташування

Фер’єр-ан-Брі

Paris Area

Address
Rue du Château - BP49
Ferrières-en-Brie

77164 Фер’єр-ан-Брі, Іль-де-Франс, Франція
Телефон
01 81 16 77 77

Париж

Address
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія