European School of Political and Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

ESPOL, багатомовний і мультикультурний школа

Політологія - це дисципліна, що керується досконалістю, яка пропонує привабливі перспективи кар'єри з сильним міжнародним світоглядом. Працюючи з цією метою, ESPOL, European School of Political and Social Sciences , пропонує міждисциплінарну освіту, орієнтована на політичну кар'єру та Європу. Як наступник Школи соціальних і політичних наук, створений в Католицькому університеті Лілле в 1894 році, ESPOL наголошує на людських цінностях і на етиці обов'язків - незамінних якостей, щоб зробити свій шлях у сучасному світі.

Його двомовні курси французько-англійської мови забезпечують оригінальну та інноваційну платформу для викладання політології.

Ступінь бакалавра і магістра дає випускникам ESPOL ключі для досягнення успіху на все більш конкурентному ринку праці: теоретичні знання і творчість, професіоналізм і інтелектуальна допитливість, компетенції і почуття ініціативи.

Європейський, багатомовний і в ногу з часом, ESPOL надає Вам необхідні навички для успішного виходу на ринок праці в Європі та за її межами!

ESPOL заснований на трьох основних принципах:

 • Викладання
 • Дослідження
 • Громадські роботи

Католицький університет міста Лілль

Історія Католицького університету в Ліллі почалася в 1875 році з п'яти факультетів-засновників, які з тих пір надавали інструкції багатьом поколінням студентів, щоб вони керували їх через соціальні, політичні та економічні зміни на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

Католицький університет у Ліллі також складається з додаткових шкіл та інститутів, включаючи ESPOL (політологія), ISEA (бухгалтерський облік), департамент етики та філософії та IU2S (адміністрація охорони здоров'я). Місія, прийнята факультетами Католицького університету Лілле, полягає в тому, щоб навчити наших студентів стати висококваліфікованими, творчими та гнучкими фахівцями, а також активними та відповідальними громадянами. Для досягнення цієї мети, через свою основну діяльність з викладання, досліджень і служіння суспільству, факультети залишаються постійно уважними до навколишнього світу і готові до адаптації. Їхня головна амбіція - створити ідеальне середовище для студентів, щоб стати головними дійовими особами своєї освіти і бути відповідальними громадянами, з гуманістичними цінностями і прагненням до досконалості. Це безцінні якості для успішного виходу на ринок праці.

Переваги, які надаються факультетами:

 • Всі курси пристосовані до поточних тенденцій на ринку праці
 • Допомога в будівництві кар'єрного проекту
 • Персоналізований нагляд у вищих навчальних закладах
 • Центр кар'єри та стажування, щоб допомогти студентам вийти на ринок праці
 • Навчання за кордоном для всіх студентів для вивчення інших культур і методів навчання (Erasmus, відділ міжнародних відносин).
 • Багате студентське життя з багатьма асоціаціями (культура, спорт, благодійність тощо), які діють протягом кількох поколінь в одному з найкращих університетів Франції
 • Послуги для полегшення повсякденного життя (житлово-комунальні послуги, кафетерії, спорт, клуби тощо)
 • Служби підтримки (соціальні послуги, гранти
 • Уважність до потреб студентів і обмін гуманістичними цінностями
 • Мережі спільноти випускників
 • Фундаментальні та прикладні дослідження, спрямовані на розвиток знань та навичок у створенні, інноваціях та розвитку.

Вхідні студенти

Щороку ESPOL отримує близько 30% іноземних студентів через програму обміну або в рамках програми європейської політики. Для нас важливо, що кожен студент відчуває себе інтегрованим і користується часом, проведеним тут у ESPOL, а також у цьому новому середовищі. Для досягнення цієї мети можуть бути використані декілька сервісів і пристроїв наших міжнародних студентів, таких як офіс міжнародних справ, студентські асоціації та путівники.

За цим посиланням ви знайдете Міжнародний путівник студентів, який може допомогти вам у вашому новому житті.

Міжнародний посібник для студентів

Студентське життя

ESPOL настійно заохочує інноваційні та професійно-орієнтовані студентські ініціативи (створення шкільної газети, організація круглих столів щодо останніх політичних подій, навчання публічних виступів, зустрічей та дебатів на актуальні теми) шляхом надання студентам підтримки для розробки своїх ідей та розробки своїх проектів. . "

OLIWIA BARAN

Керівник комунікації та студентського життя

Громадське життя

BDE

Студентський союз, відомий під назвою «BDE» (французька мова для Bureau des Étudiants), представляє студентів у відношенні до адміністрації школи. Роль БДЕ полягає в тому, щоб брати участь у житті школи, через різні ініціативи та заходи (партії, лекції, подорожі та дозвілля, гуманітарні акції тощо).

ЕПОМУН-МОДЕЛЬ Організації Об'єднаних Націй

Делегація MUN - це суспільство, створене студентами ESPOL з метою представлення школи на різних сесіях MUN, організованих по всій Європі. Делегація, звичайно, відкрита для всіх студентів ESPOL, зацікавлених у цьому проекті!

COSMOPOL

Створене в 2015 році, метою цього суспільства є інтеграція іноземних студентів, які прибувають до ESPOL. Як? Організація системи «друзів», ознайомлення студентів з регіоном та французькою культурою та надання їм допомоги з адміністративними процедурами після їхнього прибуття до Франції.

Контакт: cosmopol.asso@gmail.com

ESPOL'ART (офіс мистецтв)

ESPOL'арт - це школа, яка відповідає за мистецьку діяльність. Вона пропагує культурне життя в школі за допомогою таких заходів, як театр, живопис або кіно.

VOX JUVENIS

Суспільство «Vox Juvenis» організовує дебати та політичні дискусії серед студентів, а також за участю людей, які є активними у політичному житті, які говорять про свій досвід і як сьогодні функціонує політика. Все в атмосфері, вільній від ідеології.

REVOLTE-TOI ESPOL

“Révolte-toi Espol” - студентське суспільство, яке сприяє мистецтву ораторства у співпраці з “Французькою федерацією дебатів”. 30 активних учасників “Révolte-toi Espol” щотижня організовують вправи і тренування для підготовки Кубка Франції та чемпіонату світу.

Відкритий для всіх, «Révolte-toi Espol» схвалив девіз «FFD»: «виступають спікери, не народжуються».

BDS (Спортивний офіс)

Спортивне бюро ESPOL відповідає за спортивну та фізичну діяльність. Регулярно проводяться різноманітні заходи, включаючи біг, футбол і катання на ковзанах. BDS ESPOL також працює у співпраці з іншими спортивними офісами, а також з університетом для сприяння розвитку спорту в кожній установі. "Mens Sana in corpore sano" є девізом BDS ESPOL.

ЦЕНТР ЮНІСЕФ ESPOL CAMPUS

Це суспільство є групою адвокатури для прав дітей, яка офіційно запускається на початку 2015-2016 навчального року. Її основною метою є охоплення широкої громадськості через адвокацію та збір коштів. Її ініціативи мають різні форми відповідно до обставин: лекції, виставки, покази мод тощо. Кожен має право прийти і запропонувати ідею. Будь ласка, не соромтеся зв'язатися, якщо ви хочете приєднатися до нас, або просто надавати руку час від часу.

Контакт: Hélène Odier hel.odier@hotmail.fr

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ЦЕНТР

Європейський центр був заснований з метою посилення студентського життя та сприяння студентській дискусії з приводу питання Європи. Керуючись командою ентузіазму з великим інтересом до проблем розвитку ЄС, Європейський центр прагне бути місцем усвідомлення, обговорення та обміну. Лекції, конкурси плакатів та статей, студентські дебати, зустрічі з учасниками життя Європейського Союзу та подіями у середніх школах. Для кожного є щось!

ALUMNI ESPOL

У червні 2015 року ESPOL відсвяткувала свій перший рік випуску. У травні 2015 року ці «майбутні випускники» взяли на себе ініціативу створення Асоціації випускників «Випускники ESPOL», яку вони відкрили наприкінці року академічним гала. Випускники ESPOL прагнуть поєднати колишніх студентів ESPOL і особливо підтримувати їх зв'язки зі школою. Ці перші випускники ESPOL залишаються міцно прив'язаними до своєї школи і піклуються про її майбутнє.

Контакт: alumniespol@univ-catholille.fr

Лілль, студентське місто за визначенням

Лілль та його 87 муніципалітетів утворюють транскордонне, космополітичне та еклектичне європейське місто з населенням понад мільйон. На перехресті Європи, Лілль знаходиться за 1 годину від Парижа, за 40 хвилин від Брюсселя і за 90 хвилин від Лондона на поїзді.

Лілль, молодий і динамічний місто

Маючи більш ніж 100 000 студентів, Лілль є одним з наймолодших міст Франції: 36% її населення досягло 25 років. Окрім того, один мешканець з двох районів навколо Католицького університету Лілле, квартал Вобан, досягла 25 років.

Як культурний мегаполіс, Лілль гуде з мистецькою діяльністю: Лілльська опера, Національний оркестр Лілля, театри, Балет дю Норд та багато музеїв.

Щовечора місто пропонує понад 100 різних заходів. Крім того, Лілль має понад 20 театрів!

Метрополіс в центрі Європи

Лілль знаходиться лише за 1 годину від Парижа на ТГВ, за 30 хвилин від Брюсселя та за 90 хвилин від Лондона. Міцний міжнародний світогляд міста відображається в організації численних міжнародних подій, таких як Всесвітній форум, lille3000, Ліга Європи УЄФА і дійсно знаменита Braderie de Lille у вересні, яка приносить щороку близько 3 мільйонів людей Світ, який походить з 12 століття!

Архітектурна спадщина

Зазначений як місто мистецтва та історії, Лілль зберіг багато будівель зі свого минулого, які свідчать про широке мистецьке вплив від середньовіччя до промислового розвитку 19 століття. Від готики до класичної, фламандської епохи Відродження та модерну, її нетипова архітектура - це захоплення очима!

Розташування

Лілль

European School of Political and Social Sciences

Address
60 boulevard Vauban
59016 Лілль, О-де-Франс, Франція
Веб-сайт

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія