Ecole Camondo

Введення

Прочитайте офіційний опис

Передмова директора

Протягом більше 70 років Ecole Camondo проводить навчання і виховує дизайнерів, які формують і уявляють інтер'єр і зовнішнє середовище; які досліджують використання і функції, які можна очікувати від приватних і колективних просторів. Наша школа виступає в ландшафті вищої освіти як у країні, так і за кордоном, завдяки високій якості міждисциплінарних курсів в області архітектури інтер'єру та дизайну об'єктів. Ми надаємо нашим студентам ключі до динамічної та кваліфікованої професійної практики, яка завжди знаходиться в дорозі, і присвячується обміну знаннями та навичками. Ця благородна і захоплююча відповідальність, ми колективно доставляємо нашим студентам на службу професії в наступні десятиліття. Архітектура інтер'єру на рулоні більше, ніж будь-коли!

Рене-Жак Майер, голова Ecole Camondo116305_camondo_school.jpg

Наша історія

Унікальна ситуація в Європі, школа Камондо, яка була створена в 1944 році, є філією культурного закладу Les Arts Décoratifs.

Школа з музеєм

Зародження ключової дисципліни

Союз Центральної Декорації Мистецтв (який у 2004 році стає Les Arts Décoratifs ) був створений у 1882 році за ініціативою колекціонерів, будівельників і промисловців, які хотіли освоїтися. З 1944 року Центр мистецтв і техніки, предка школи Камондо, почав підготовку студентів до історії стилів; вони закінчили би після двох років, отримавши диплом декоратора. Шістдесяті роки ознаменували визнання професії архітектора інтер'єру. CADU продовжував розвивати свою підтримку сучасного творіння і ініціював рух, який привів у 1969 році до створення Центру промислового створення (CCI).

У цьому благодатному контексті, сприятливому для інтелектуальних, соціологічних і технологічних течій, школа зосередила свої зусилля на побудові сучасної мови і розширила свій навчальний план на 5 років. Школа залишила свій неоціненний відбиток на історію та ДНК архітектора - професії дизайнера. Сьогодні диплом, який він видає, сертифікований Міністерством економіки України та визнаний РНПЦ рівнем 1.

З 1988 року школа розташована на бульварі Raspail 266 у Парижі, в будівлі архітектора Куно Брульмана, навпроти нинішньої фундації Картьє.

У вересні 2019 року Ecole Camondo відкрила другий ділянку в Тулоні (за проектом архітектора Девіллерс

Розташування

Тулон

Address
1 Parvis des écoles
83000 Тулон, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Париж

Address
266 Boulevard Raspail
75014 Париж, Іль-де-Франс, Франція