Прочитайте офіційний опис

EURECOM оцінювався Quacquarelli Symonds (QS) проти основних стовпів того, що робить університет світового класу.
EURECOM був нагороджений рейтинговим рейтингом п'яти зірок (з п'яти зірок) у рейтинговому рейтингу QS Stars Universities 2018 року.
Будучи навчальним центром, EURECOM визнається у всьому світі завдяки міцним зв'язкам із галузевими дослідженнями, високоякісними дослідженнями та превосходительством її викладання .
EURECOM одержав п'ять EURECOM зірок у навчанні, працевлаштуванні та EURECOM .

EURECOM - провідна вища школа та дослідницький центр у галузі цифрової науки

EURECOM є вищою школою та науково-дослідним центром у галузі цифрових технологій, розташованим у технологічному парку Софія Антиполіс (Французька Рив'єра), що є основним європейським місцем для телекомунікаційних заходів. Він був заснований у 1991 році в формі консорціуму [GIE], який дозволив EURECOM побудувати велику мережу відомих академічних та промислових партнерів. Дослідницькі групи EURECOM складаються з міжнародних експертів, EURECOM на найвищому рівні, робота яких регулярно виконується та заслуговує на міжнародне визнання.

3 основні місії:

1 / Дослідження

Пріоритет надається трьом галузям дослідження: цифровій безпеці, інформаційній системі та системам зв'язку.

2 / Освіта високого рівня

EURECOM надає випускні та післядипломні курси з цифрової науки та пропонує чотири магістра наук, повністю визнані французькою державою та присвячені іноземним студентам. У 2012 році EURECOM відкрив два ступеня післядипломної освіти в галузі бурхливого розвитку: безпека для комп'ютерних систем та комунікації та зв'язку для інтелектуальних транспортних систем . Ці ступені на 100% викладаються англійською мовою

МАЙСТЕР СТУПЕНЬ - MSC

EURECOM та IMT (Institut Mines Télécom) пропонують державні ступені магістра наук у 4 спеціальностях, спрямованих, головним чином, на іноземних студентів:

 • Майстер цифрової безпеки
 • Магістр інформатики та інженерії
 • Майстер в мобільних обчислювальних системах
 • Майстер в Інтернеті речей (IoT)

Ці ступені відкриті для кандидатів з еквівалентом 3/4 рік бакалавра в галузі відповідної області. Магістри мають акредитовані французьким Міністерством освіти і науки як Національний ступінь магістра в галузі науки і технологій та дають доступ до подальших Ph.D. навчання або до найвищих посад у галузі.

ПОСТАВНИКИ МАЙСТЕРІВ

ІТ-позиції стають дедалі складнішими, тому потрібні більш високі навички. EURECOM призначені для студентів та інженерів з закінченим ступенем магістра, які прагнуть отримати конкурентне перевагу в таких швидко розвиваються областях, як цифрова безпека та пов'язані транспортні засоби / інтелектуальні транспортні системи.

Магістерська ступінь післядипломної освіти (за французькою мовою: " титр держін'єрію спіціалізації ") акредитована CTI, французьким Акредитаційним агентством інженерних навчальних програм, що гарантує державне визнання та високу видимість серед компаній. Європейський ярлик якості "EUR-ACE" отримав на обох ступенях.

Два спеціалізації:

 • Безпека в комп'ютерних системах та комунікаціях
 • Зв'язок для інтелектуальних транспортних систем (підключених транспортних засобів)

3 / Досвід французької Рівери

Завдяки розташуванню на французькій Рівері, EURECOM пропонує студентам пірнання, плавання, пляжні вечори, катання на лижах, рафтинг у EURECOM та просте задоволення від проживання в тому місці, яке насолоджується 300 днями сонця на рік, лише дві години політ від найбільших столиць Європи.

ЧОМУ Я EURECOM ?

"Я напевно рекомендую провести рік у EURECOM будь-кому!"

 • Айно (ФІНЬШ) - студент EURECOM в EURECOM

"Я напевно рекомендую EURECOM !

Будівля університету невелика, і всі студенти обмінюються студентами, тому атмосфера дуже позитивна та соціальна.

Викладачі з багатьох різних країн і мотивовані лекціями та дослідженнями.

Теми курсів та досліджень є своєчасними, що сприяє вивченню мотивації.

Лазурний берег як місце дивовижне, адже тут у нас є лише кілька місяців «фінської весни», а решту часу це літо.

Не слід побоюватися сумнозвісної бюрократії Франції, адже є багато членів колективу університету, які із задоволенням допомагають у всіх практичних ситуаціях.

Є багато можливостей вивчити французьку мову, але знання мови не є необхідним, оскільки все можна зробити англійською мовою ".

 • Жаніта, Джомар, Ерік, Крістіан, Фредрік, Амунд, Маріус (норвезька мова) - студенти NTNU в EURECOM

"Ми (Яніта, Джомар, Ерік, Крістіан, Фредрік, Амунд, Маріус і всі) їздили до EURECOM , щоб зробити щось дещо інше на наш четвертий рік, і це виявилося чудовим вибором.

Ось ми отримуємо:

- Менші курси з 5 або 3 балами, тобто ви можете отримати досить широкий спектр.

- Прекрасне поєднання з доріжкою, яку ми повертаємо додому - затвердити вибір курсу не дуже складно. (Ми з elsys, komtek та даних).

- Дуже міжнародна група друзів

- Хороша фінансова підтримка від Erasmus, lånekassen та CAF.

- Супер приємна погода!

Чи розглядаєте ви EURECOM на семестр чи два за кордоном? Kjør på! "

 • Іван (РОСІЙСЬКИЙ) - студент Праги CTU в EURECOM

"Що ж, рік, проведений в EURECOM був безумовно величним!

Рівень освіти тут високий, тому не дивуйтеся, що від вас буде потрібно багато працювати. З іншого боку, знання, які ви отримуєте тут, актуальні тим, що вимагає галузь, а частіше навіть навіть поза нею (оскільки EURECOM - це не просто університет, він також дослідницький центр).

Адміністрація університету, викладачі та асистенти дуже доброзичливі та прагнуть допомогти вам у випадку, якщо ви щось застрягли. Це майже як маленька родина :)

Окрім контакту з сучасними тенденціями в галузі, у вас буде можливість вивчити дивовижне розташування Лазурного берега. Немає необхідності вводити Французьку Рив'єру, достатньо подивитися на карті та побачити відстані між усіма відомими локаціями. Тут насправді багато чого відвідати !.

Крім того, оскільки студентів небагато (з усього світу), ви легко отримаєте свого "приятеля подорожей" або "приятеля чиліну", з яким у вас залишиться (напевно багато) чудові спогади та захоплюючі поїздки по всьому світу морський берег.

Для мене особисто це було чудовим досвідом, і я дуже вдячний, що мав таку можливість.

Життя не було б таким, як провести тут деякий час. Ви отримаєте нові можливості, нових друзів та теплі спогади.

Довга коротка історія, якщо ви шукаєте якісь зміни в житті, гарну пригоду чи гарний час, це правильне місце! "

 • Аїда (КАЗАХСТАН) - студентка Праги CTU в EURECOM

"Можливість потрапити на навчання в EURECOM є особливою частиною в

моє освітянське життя. Поїздка до університету за програмою подвійного ступеня з Праги була надзвичайно приємним та надзвичайно корисним досвідом.

EURECOM має мультикультурне суспільство, в якому дуже добре інтегруються люди різних національностей. Всі професори та адміністрація висококваліфіковані, доступні та дуже корисні. Щодо науковців, мені дуже сподобалось різноманіття пропонованих курсів, і я міг спеціалізуватися на предметах, які мене найбільше цікавили. Курси добре збалансовані з лекціями, лабораторними роботами та викликами. Я навчився неймовірно багато всередині і поза класом і зустрів чудових людей. Я закликаю всіх долучитися до цієї програми.

Не забудьте пропустити таку унікальну та дивовижну можливість! "

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Курси для топ-менеджерів

EURECOM

Майстер цифрової безпеки призначений для тих, хто хоче стати фахівцями у галузі розвитку цифрової безпеки в широкому діапазоні додатків (системна і програмна безпека, без ... [+]

Опис

Майстер цифрової безпеки призначений для тих, хто хоче стати фахівцями у галузі розвитку цифрової безпеки в широкому діапазоні додатків (системна і програмна безпека, безпека вбудованих систем, криміналістика, біометрія тощо).

ЦіліЗабезпечити міцний досвід розробки та управління безпекою в основних галузях зв'язку та інформатики.Професійна підготовка в галузі безпеки буде пропонуватися як доповнення до передової програми в комп'ютерних мережах, мобільних службах та обробці зображень.Отримайте навички для вирішення проблем безпеки, що виникають при мережах, розподілених програмних додатках та обробці зображень.Платна 6-місячна стажування забезпечує найсучасніший професійний досвід та майбутній конкурентний актив.Вимоги до прийому... [-]
Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
EURECOM

Явище "Великі Дані" закріплено в області інформатики та інженерії, метою якого є розробка як комп'ютерних, так і математичних інструментів для зберігання та ... [+]

Опис

Явище "Великі Дані" закріплено в області інформатики та інженерії, метою якого є розробка як комп'ютерних, так і математичних інструментів для зберігання та обробки даних. Зростаючий обсяг даних щодня виробляється сучасними виробничими процесами (в таких галузях, як енергетика, інтелектуальні транспортні системи, авіаційна промисловість та багато інших ...), а також підштовхує до зростання мультимедійних інструментів та Інтернету речей у нашій повсякденне життя.... [-]

Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
EURECOM

Цей майстер надає повний комплекс компетенцій в системах зв'язку: від фізичного рівня (теорія бездротового зв'язку та аспекти реалізації), мобільних мереж (на баз ... [+]

Опис

Цей майстер надає повний комплекс компетенцій в системах зв'язку: від фізичного рівня (теорія бездротового зв'язку та аспекти реалізації), мобільних мереж (на базі IPV6), для додатків (для смартфонів, планшетів тощо). Софія-Антиполіс вважається великим європейським регіоном досліджень і розвитку телекомунікацій на півдні Франції. EURECOM протягом багатьох років створив синергію з місцевим виробничим середовищем за передовими дослідженнями.... [-]

Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
EURECOM

Інтернет речей (IoT) - це новий етап цифрової революції, який повністю сприяє побудові цифрового суспільства. Кілька секторів цифрового суспільства використовують або вик ... [+]

Опис

Інтернет речей (IoT) - це новий етап цифрової революції, який повністю сприяє побудові цифрового суспільства. Кілька секторів цифрового суспільства використовують або використовуватимуть Інтернет об'єктів для покращення процедур розгортання, експлуатації та індустріалізації. До них відносяться розумний транспорт, інтелектуальні мережі, розумне місто, промисловість 4.0 тощо. Питання, що стосуються оволодіння технологіями та процесами в Інтернеті об'єктів, є величезними і вимагають дуже високого рівня кваліфікації з найсучаснішими навичками в міжгалузевих областях.... [-]

Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
EURECOM

Ступінь магістра Post в галузі комунікацій для ІТС пропонує необхідні знання, необхідні інженерам та менеджерам для розробки додатків Connected Cars / Connected Mobility, ... [+]

Ступінь магістра Post в галузі комунікацій для ІТС пропонує необхідні знання, необхідні інженерам та менеджерам для розробки додатків Connected Cars / Connected Mobility, щоб повністю усвідомити інновації та унікальні можливості галузі автомобільних комунікацій.

Контекст - підключені автомобілі та ITS

Інтелектуальні транспортні системи (ITS) обіцяють стати однією з найбільш динамічних та інноваційних галузей спеціалізації, які очікують значного зростання промисловості та бізнесу протягом наступного десятиліття. ITS має на меті додати інформаційні та комунікаційні технології до транспортної інфраструктури та транспортних засобів, щоб дозволити державним установам та транспортним компаніям покращуватись:... [-]

Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
EURECOM

Метою магістра Post є надання висококваліфікованих навичок та найсучаснішого досвіду в широкому спектрі програм цифрової безпеки. Сила програми залежить від багатогранног ... [+]

Метою магістра Post є надання висококваліфікованих навичок та найсучаснішого досвіду в широкому спектрі програм цифрової безпеки. Сила програми залежить від багатогранного підходу, що стосується ключових областей програм безпеки: безпека програмного забезпечення, вбудованих систем, хмарних обчислень, даних, IoT, мереж та комунікацій.

Контекст

З швидким розвитком комп'ютерних і комунікаційних систем у нашому приватному та професійному житті, на сьогоднішній день настали шахрайства та зловживання в різних формах. Атаки звичайно варіюють від простої нестабільності комп'ютера до кіберзлочинності та загроз критично важливої ​​інфраструктури. В останні десятиліття технічні засоби боротьби з цими атаками зазнали величезного зростання та народження абсолютно нових областей:... [-]

Франція Біот
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

From EURECOM with love - India

From EURECOM with love - South America

Webinar EURECOM - Boost your career with a degree in IT/Telecommunication

Address
450 route des Chappes, Campus SophiaTech 06410 Biot
Біот, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція