EURECOM

Введення

Прочитайте офіційний опис

EURECOM оцінювався Quacquarelli Symonds (QS) проти основних стовпів того, що робить університет світового класу.
EURECOM був нагороджений рейтинговим рейтингом п'яти зірок (з п'яти зірок) у рейтинговому рейтингу QS Stars Universities 2018 року.
Будучи навчальним центром, EURECOM визнається у всьому світі завдяки міцним зв'язкам із галузевими дослідженнями, високоякісними дослідженнями та превосходительством її викладання .
EURECOM одержав п'ять EURECOM зірок у навчанні, працевлаштуванні та EURECOM .

EURECOM - провідна вища школа та дослідницький центр у галузі цифрової науки

EURECOM є вищою школою та науково-дослідним центром у галузі цифрових технологій, розташованим у технологічному парку Софія Антиполіс (Французька Рив'єра), що є основним європейським місцем для телекомунікаційних заходів. Він був заснований у 1991 році в формі консорціуму [GIE], який дозволив EURECOM побудувати велику мережу відомих академічних та промислових партнерів. Дослідницькі групи EURECOM складаються з міжнародних експертів, EURECOM на найвищому рівні, робота яких регулярно виконується та заслуговує на міжнародне визнання.

3 основні місії:

1 / Дослідження

Пріоритет надається трьом галузям дослідження: цифровій безпеці, інформаційній системі та системам зв'язку.

2 / Освіта високого рівня

EURECOM надає випускні та післядипломні курси з цифрової науки та пропонує чотири магістра наук, повністю визнані французькою державою та присвячені іноземним студентам. У 2012 році EURECOM відкрив два ступеня післядипломної освіти в галузі бурхливого розвитку: безпека для комп'ютерних систем та комунікації та зв'язку для інтелектуальних транспортних систем . Ці ступені на 100% викладаються англійською мовою

МАЙСТЕР СТУПЕНЬ - MSC

EURECOM та IMT (Institut Mines Télécom) пропонують державні ступені магістра наук у 4 спеціальностях, спрямованих, головним чином, на іноземних студентів:

  • Майстер цифрової безпеки
  • Магістр інформатики та інженерії
  • Майстер в мобільних обчислювальних системах
  • Майстер в Інтернеті речей (IoT)

Ці ступені відкриті для кандидатів з еквівалентом 3/4 рік бакалавра в галузі відповідної області. Магістри мають акредитовані французьким Міністерством освіти і науки як Національний ступінь магістра в галузі науки і технологій та дають доступ до подальших Ph.D. навчання або до найвищих посад у галузі.

ПОСТАВНИКИ МАЙСТЕРІВ

ІТ-позиції стають дедалі складнішими, тому потрібні більш високі навички. EURECOM призначені для студентів та інженерів з закінченим ступенем магістра, які прагнуть отримати конкурентне перевагу в таких швидко розвиваються областях, як цифрова безпека та пов'язані транспортні засоби / інтелектуальні транспортні системи.

Магістерська ступінь післядипломної освіти (за французькою мовою: " титр держін'єрію спіціалізації ") акредитована CTI, французьким Акредитаційним агентством інженерних навчальних програм, що гарантує державне визнання та високу видимість серед компаній. Європейський ярлик якості "EUR-ACE" отримав на обох ступенях.

Два спеціалізації:

  • Безпека в комп'ютерних системах та комунікаціях
  • Зв'язок для інтелектуальних транспортних систем (підключених транспортних засобів)

3 / Досвід французької Рівери

Завдяки розташуванню на французькій Рівері, EURECOM пропонує студентам пірнання, плавання, пляжні вечори, катання на лижах, рафтинг у EURECOM та просте задоволення від проживання в тому місці, яке насолоджується 300 днями сонця на рік, лише дві години політ від найбільших столиць Європи.

ЧОМУ Я EURECOM ?

"Я напевно рекомендую провести рік у EURECOM будь-кому!"

  • Айно (ФІНЬШ) - студент EURECOM в EURECOM

"Я напевно рекомендую EURECOM !

Будівля університету невелика, і всі студенти обмінюються студентами, тому атмосфера дуже позитивна та соціальна.

Викладачі з багатьох різних країн і мотивовані лекціями та дослідженнями.

Теми курсів та досліджень є своєчасними, що сприяє вивченню мотивації.

Лазурний берег як місце дивовижне, адже тут у нас є лише кілька місяців «фінської весни», а решту часу це літо.

Не слід побоюватися сумнозвісної бюрократії Франції, адже є багато членів колективу університету, які із задоволенням допомагають у всіх практичних ситуаціях.

Є багато можливостей вивчити французьку мову, але знання мови не є необхідним, оскільки все можна зробити англійською мовою ".

  • Жаніта, Джомар, Ерік, Крістіан, Фредрік, Амунд, Маріус (норвезька мова) - студенти NTNU в EURECOM

"Ми (Яніта, Джомар, Ерік, Крістіан, Фредрік, Амунд, Маріус і всі) їздили до EURECOM , щоб зробити щось дещо інше на наш четвертий рік, і це виявилося чудовим вибором.

Ось ми отримуємо:

- Менші курси з 5 або 3 балами, тобто ви можете отримати досить широкий спектр.

- Прекрасне поєднання з доріжкою, яку ми повертаємо додому - затвердити вибір курсу не дуже складно. (Ми з elsys, komtek та даних).

- Дуже міжнародна група друзів

- Хороша фінансова підтримка від Erasmus, lånekassen та CAF.

- Супер приємна погода!

Чи розглядаєте ви EURECOM на семестр чи два за кордоном? Kjør på! "

  • Іван (РОСІЙСЬКИЙ) - студент Праги CTU в EURECOM

"Що ж, рік, проведений в EURECOM був безумовно величним!

Рівень освіти тут високий, тому не дивуйтеся, що від вас буде потрібно багато працювати. З іншого боку, знання, які ви отримуєте тут, актуальні тим, що вимагає галузь, а частіше навіть навіть поза нею (оскільки EURECOM - це не просто університет, він також дослідницький центр).

Адміністрація університету, викладачі та асистенти дуже доброзичливі та прагнуть допомогти вам у випадку, якщо ви щось застрягли. Це майже як маленька родина :)

Окрім контакту з сучасними тенденціями в галузі, у вас буде можливість вивчити дивовижне розташування Лазурного берега. Немає необхідності вводити Французьку Рив'єру, достатньо подивитися на карті та побачити відстані між усіма відомими локаціями. Тут насправді багато чого відвідати !.

Крім того, оскільки студентів небагато (з усього світу), ви легко отримаєте свого "приятеля подорожей" або "приятеля чиліну", з яким у вас залишиться (напевно багато) чудові спогади та захоплюючі поїздки по всьому світу морський берег.

Для мене особисто це було чудовим досвідом, і я дуже вдячний, що мав таку можливість.

Життя не було б таким, як провести тут деякий час. Ви отримаєте нові можливості, нових друзів та теплі спогади.

Довга коротка історія, якщо ви шукаєте якісь зміни в житті, гарну пригоду чи гарний час, це правильне місце! "

  • Аїда (КАЗАХСТАН) - студентка Праги CTU в EURECOM

"Можливість потрапити на навчання в EURECOM є особливою частиною в

моє освітянське життя. Поїздка до університету за програмою подвійного ступеня з Праги була надзвичайно приємним та надзвичайно корисним досвідом.

EURECOM має мультикультурне суспільство, в якому дуже добре інтегруються люди різних національностей. Всі професори та адміністрація висококваліфіковані, доступні та дуже корисні. Щодо науковців, мені дуже сподобалось різноманіття пропонованих курсів, і я міг спеціалізуватися на предметах, які мене найбільше цікавили. Курси добре збалансовані з лекціями, лабораторними роботами та викликами. Я навчився неймовірно багато всередині і поза класом і зустрів чудових людей. Я закликаю всіх долучитися до цієї програми.

Не забудьте пропустити таку унікальну та дивовижну можливість! "

Розташування

Біот

Address
450 route des Chappes, Campus SophiaTech 06410 Biot
Біот, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція